Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar TT Fibernet (Tılgın Modemli) kullanıp ta Vodafone geçebilen var mı acaba? M.H yi aradım sizde Alt yapı yok hizmet veremeyiz dediler. Sadece VDSL hizmeti alanlar mı yararlanıyor acaba?
  • Dün basvurdum bakalım ne zaman açılacak ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün başvuruyu yaptım, bugün evrakları imzaladım tahmini ne zaman açılır internet yok evde
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    Ben bir buçuk ay uğraşıp bağlatabildim. Eski İSS'den Vodafone'a geçiş yapamadılar kendim iptal ettim ve 15 gün evde internetim kesik kaldı. Yasal süreç 7-12 gün diyor müşteri hizmetleri ama alakası yok. Altyapı sağlayıcısı olarak Türk Telekom'un onayı 48 saat sürüyor modeme tarifedeki hızı tanımlıyor. Daha sonra İSS aktivasyon vererek modem ip alıp internete çıkabilir. Daha önce Goonet VDSL'den Binet'e geçiş yaptım internetim kesilmeden 3 günde geçişim tamamlandı. Kurumsal bir firma olarak müşteri hizmetleri baya sıkıntılı Vodafone'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 11 Şubat 2016; 14:39:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Salı günü telekoma uğradığımda FTTH leri kiraya vermediklerinden bahsetmişti. Ya forumda okudukça santral de konuşanlar aklıma geliyor. Meğer ne çok bilgi vermişler. Ben Apartmana FTTB (T11) dolabın aktif olmasına yoğunlaştığımdan diğerler bilgileri kulak ardı etmişim meğer.. Yazıları okudukça konuşanlar aklıma geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Ben bir buçuk ay uğraşıp bağlatabildim. Eski İSS'den Vodafone'a geçiş yapamadılar kendim iptal ettim ve 15 gün evde internetim kesik kaldı. Yasal süreç 7-12 gün diyor müşteri hizmetleri ama alakası yok. Altyapı sağlayıcısı olarak Türk Telekom'un onayı 48 saat sürüyor modeme tarifedeki hızı tanımlıyor. Daha sonra İSS aktivasyon vererek modem ip alıp internete çıkabilir. Daha önce Goonet VDSL'den Binet'e geçiş yaptım internetim kesilmeden 3 günde geçişim tamamlandı. Kurumsal bir firma olarak müşteri hizmetleri baya sıkıntılı Vodafone'da.

hocam bende hürnet ten geçmek için dün evrak imzaladım dediğin gibi ise yandık o zaman baya uğraşacağız desene

• Kimisinde 5 gündede bağlanıyor. Benim oturduğum bölgede baya uzun sürdü nedense. Ama lokasyona göre değişkenlik gösterebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kimisinde 5 gündede bağlanıyor. Benim oturduğum bölgede baya uzun sürdü nedense. Ama lokasyona göre değişkenlik gösterebiliyor.

Biraz önce müşterilerini aradım durum nedir diye daha evraklarınız sisteme giriş yapılmamış 2-7 iş günü bekleyin diyor normalde ben himnet ten hürnete de taşıma ile geçtim 2 günde işlem tamamlandı
  • bende aynı eskı netten vf gecıs ıslemı zaman aldı..3/12/2015 basvurdum mh den 22/12/2015 ınternet calısmaya basladı..15 gunde ınternetsız kaldım ..
  • quote:

Senin bayaa çokmuş ya öyle olmaz inş benim.

• Ben basvurali bir hafta oldu. Bugun aradim son aşamada işlemleriniz dedi mh. Sallamış da olabilir. 2 haftayi tamamlayacagiz herhalde. Daha modem de yollamadilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gecen cuma attim imzayi iss transferi icn hala bi gelişme yok:)

• Yani bu kadar da beklemeyi gerektirecek bir sebep yok ortada. Zaten takılı olduğunuz port vdsl ise bekletmeleri saçma. 2 günde bağlayabiliyor sizinde bahsettiğiniz tüm Türk Telekom Al-Sat sistemini kullanan firmalar. Fixnet, Binet, Goonet, Hürnet. Ben Binet'ten Vodafone'a direk geçiş sağlayamadım çünkü Al-Sat'tan Vodafone'un kullandığı Port ve Transmisyon sistemine taşıma yapamıyoruz dedi genel müdürlükten beni arayan elemanları. İlla kendiniz hattı iptal edin dedi ondada internet kesik kaldı haftalarca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 11 Şubat 2016; 16:07:36 >
  • quote:

Yani bu kadar da beklemeyi gerektirecek bir sebep yok ortada. Zaten takılı olduğunuz port vdsl ise bekletmeleri saçma. 2 günde bağlayabiliyor sizinde bahsettiğiniz tüm Türk Telekom Al-Sat sistemini kullanan firmalar. Fixnet, Binet, Goonet, Hürnet. Ben Binet'ten Vodafone'a direk geçiş sağlayamadım çünkü Al-Sat'tan Vodafone'un kullandığı Port ve Transmisyon sistemine taşıma yapamıyoruz dedi genel müdürlükten beni arayan elemanları. İlla kendiniz hattı iptal edin dedi ondada internet kesik kaldı haftalarca.

hat vdsl hocam o zaman bende de sizin ki gibi sıkıntı çıkacak galiba ama inşallah çıkmaz zaten dolapta başka boş vdsl port yok iptal edip geçesiye 10 defa kaparlar portu
  • Bugün benide aradılar 32mbit sınırsız paket için 129TL fiyat verdiler bu şekilde fiyat alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

Bugün benide aradılar 32mbit sınırsız paket için 129TL fiyat verdiler bu şekilde fiyat alan varmı?

vodafone dan aradıklarına emin misin hocam aradıkları numara hangi numara acaba
  • Ben yzdım dün başvurdum bugün kurye geldi ve modemi kargolamışlar. Yarın modem elimde olacak 15 gündür internet yok superonline vdsl geçiş yptırmıştım bi türlü yapamadılar sistem hatsı diye diye ama türk telekom 2 sinde onayladı hattı. Bende iptal edip vodafone a geçtim

• quote:

Bugün benide aradılar 32mbit sınırsız paket için 129TL fiyat verdiler bu şekilde fiyat alan varmı?

Vodafone den arandığına eminmısin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

vodafone dan aradıklarına emin misin hocam aradıkları numara hangi numara acaba

Eminim 32Mbit kullanıyorum zaten siz verebiliyorsanız sizden'de satın alayım dedim yalın fiber dedi (:
    vdsl yani değilmi dedim yok fiber dedi orda biraz şüphelendim sonrasında biraz bekletip (birileriyle konuştu) 129TL fiyat verdi modem istemiyorum derken acil bir işim çıktı telefondaki temsilciye bugün için kesin olarak tekrar aramasını istedim bakalım dönecekler mi?
  • Böyle rezalet görmedim.başvuru yaptım ttnetten tasiyacaklardi taahhüt odeyeceklrrdi şimdi arıyorlar..TTNET abonelihiniz gorunmuyor kendiniz iptal edin bedeli karsilamayiz diyorlar..

Edit:tekrar aradım islemleriniz devam ediyor dedi..kime inanmaliyim acaba
    Edit 2: 08505420542 numarasına bağlanmak imkânsız ötesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre845 -- 12 Şubat 2016; 9:53:49 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.