Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.245
Cevap
58
Favori
164.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma imzaladık sözleşmeyi hala geri dönüş yapmadılar. Hiç bir hareketlilik yok. Forumda yazılanlara bakılırsa daha çok bekleyeceğiz... Bu kadar yavaş işleyen bir prosedür gormemiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul/kağıthane/sanayi mahallesi camii nin orda tt ekipleri yeni fiber kablo döşüyolardı foto çekicektim unuttum (bende sanayi de oturuyorum) çalışan a sordum özellikle fiber optik kablo mu döşüyorsunuz evet dedi türk telekom mu dedim evet dedi bakalım neler olacak

ekleme: sabah işe giderken sanayi girişinde fiberoptik kablo döşenmeye devam ediyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickboxer_18 -- 10 Şubat 2016; 18:15:09 >
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm 4.5G için olabilir çünkü sanayide heryerde geniş bant kabini var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 9 Şubat 2016; 18:20:46 >
  • Valla fiber kablo fiber kablodur döşesinler zarar gelmez ayrıntılı konuşamadım zaten soru sorduğum kişinin ayrıntılı bilgisi yoktur

• bu 4,5g sadece cepler ıcın gecerlı dıılmı
    normal ınterrnet kulanıcıları ıcın bır avantajı yok dıılmı modemlı olan. su an kulandıgımız
    fıber ıle yuksek hızı gsm uzerınden verıulecek anladıgım kadarıyla dogrumudur..
    hızı kac mbts olacakkı..
    bugun vodafone aradıgımda butun kampanyaları saymaya baslamıst en son 1000 mbts dedı dedım o hız burda yok....ben kac zamandır 50 ustu hız ısterım vermezler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 9 Şubat 2016; 20:10:01 >
  • Apartmana eğer sıkıntı çıkmazsa bir kaç güne uydunet altyapısı döşenecek.Uydunette altyapı fibermiş. Bu altyapıyla sol fiber ve vodafone fiber kullanma şansım olur mu ?

• 4 mbit upload baska veren yok sanirim degil mi

• real07 kullanıcısına yanıt
    Tek uydunet

• 1- Yalın adsl ile birlikte 69,90 mı yoksa o hariç mi?
    2-Modem almak zorunlu mu?

cevap verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre845

1- Yalın adsl ile birlikte 69,90 mı yoksa o hariç mi?

yalında sabıt ucret telefonsuz ıstersenız 69,90 dır.....modem varsa almak sart dııl....
    vdsl modemın varsa kullanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

quote:

Orijinalden alıntı: emre845

1- Yalın adsl ile birlikte 69,90 mı yoksa o hariç mi?

yalında sabıt ucret telefonsuz ıstersenız 69,90 dır.....modem varsa almak sart dııl....
    vdsl modemın varsa kullanırsınız

cevap için çok teşekkürler 70 tl hepsi dahil çok iyi fiyat :)
    Modemim de var bu çok iyi oldu :)
  • rica ederım
    benımde modem vardı vdsl 2 yıldır kullandıgım takdım kullanıyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanta_resmi

4 mbit upload baska veren yok sanirim degil mi

vodafone fiber, uydunet, sol fiber de yüksek upload var tt da 1000 mbps de bile 2 mbps ancak
  • bu arada fiberoptik bakır kablodan daha az maliyetli ve daha kısa sürede döşeniyo bu kadar geç kalınmasına anlam veremiyorum
  • Arkadaslar 100 mb 200 gb aldim.simdi turbobitten indirme yapiyorum 1 mb ile upload wdiyor.speedtestten baktigimda 3.81 upload hizi gosteriyor.acaba turbobittenmi internetten dolayimi yavas indiriyor

• Öncelikle yapmak istediğiniz işlem turbobit'e dosya upload etmek mi? İndirmek demişsiniz çünkü.
    Ben Filezilla'dan ftp server'a bağlanarak yüklemenizi öneririm. Tarayıcıdan her zaman tam randıman alamayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 10 Şubat 2016; 0:20:55 >
  • Pardon yanlis yazmisin indirme yapiyorum ama 1mb gecmiyor?

• Benim gültepe'de evin yanında kutu var ama binada yok fiber kutuyu sanırım hemen 10 metre ilerdeki Nef için getirmişler.Ben vodafone u aradım ama sizin eve fiber hizmetimiz görünmüyor telekomla görüşün diyor napmam lazım?
    AKK siz fiber yokmu birde?
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Sadece sol içlerinde en makulu:http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi
  • Bu tahhut bozup gelenlere 120 TL ye kadar indirim sagliyorlar .
    120 indirimi aksak tahhut bitmeden baska iss ye gecsek ceza oderken 120 tl yide ekliyorlarmi ?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.