Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni bugün aradılar 24 mbit 100gb kotaya geçirdiler , 1 ocaktan sonra kotası da kalkacakmıs , sonuç olarak 24 mbit sınırsıza 58 lira ödeyeceğim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen ay taahhüt yeniledim.50 mbit hız 250 gb akn tarifesi 75,90 tl.(24 ay).altyapı TT.
  • Sorguda 18mbit adsl destekelnir diyor verdikleri hat değeri 13mbit.
    başka sorum yok hakim bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Hadi bakalım
    "taahhüt boyunca"
    ya taahhüt yoksa yada bitince?
  • bu tahaddütnamelere dijital olarak ulaşmanın bi yolu var mı? jet faturadan chrome ile açınca boş sayfa çıkıyor.

ben ilk 2 yıllık aboneligim tahaddütname imzalayarak yaptım ondan sonra bu sene 2 yıl daha uzattım ama sadece telefonla tahaddüt verdim.

adamlar 1 yıl sonra çıkıp sizin tahadütünüz bitmiş deyip yeni paket satalım yapmasınlar bana? malum yeni paketler uçuk şuan. 50 mbite 72tl veriyorum ama kendimi garantiye almam için tahadüte ulaşmam lazım ne yapmalıyım sizce?
  • vodafone'un verdiği netmaster infinity 401'de dns değiştirmenin bir yolu var mı?
  • Arkadaslar vodafone sadece fiberin oldugu yerlerdemi var? Malatyadayim TT altyapisi kullaniyorum gecis yapabilir miyim?

• Tracert google.com.tr test yapıp atabilir misiniz
  • 50mbit ten aylardir 47 mbit.gibi aliyordum ancak bu Akn muhabbetinden sonra 36 yi gecmiyor hizim. Bu sorunu yasayan var mi baska?

• TeknoBus kullanıcısına yanıt
    TT altyapısı ile Vodafone Net VDSL2 kullanıyorum
  • 6 daireli binalara talep üzerine fiber hat çekiyorlar. Bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • internet hattımı dondurmak istiyorum ücretlimi?
  • Bugun 542 542 0000 nodan arandim. Sesli mesaj sistemi aşırı internet kullanımı gerçekleştirdigim icin diger ay paket değişikliği olacaktir şeklinde konuştu. Paketim 100mbit 100gb akn idi. Ocaktan itibaren sınırsız kullanıyorum. Download toplam 1.8TB olmuş. Böyle bir işlem yapma hakları var mi acaba?

• benide aradılar 550gb olmuş ne alaka böyle bi hakları olamaz kesinlikle kabul etmem
  • vodafeone sitesinden bilgi almak için telefonumu bıraktım

bugun 0850 480 05 47 den arandım

adresimi apartman numarama kadar verdim

fiber alt yapı desteklediğini soylediler tabi hemen atlamak huyum değildir biraz araştırdım şikayet vs
    https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable

burdan kontrol ettiğimde sonuc bu çıkıyor

şuan ttnet vdsl 50mbit kullanıyorum ? sizce ne yapmalı

• Türk telekom VDSL iptal edip Vodafone net vdsl geçiş yapılmalı.
  • Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    telefonda arayanlar direk fibervar sizde diyorlar kıllandım açıkcası emin olamadım

superonline aradım sizin orda yok diyor

vdsl dede bi avantajı yok gibi ttnet den devam edebilirim gibi duruyor

şuan 50mbit kullanıyorum
  • Bugün beni de aradılar, böyle bir hakları var mı izinsiz paketimi değiştirebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: skyline334

Bugun 542 542 0000 nodan arandim. Sesli mesaj sistemi aşırı internet kullanımı gerçekleştirdigim icin diger ay paket değişikliği olacaktir şeklinde konuştu. Paketim 100mbit 100gb akn idi. Ocaktan itibaren sınırsız kullanıyorum. Download toplam 1.8TB olmuş. Böyle bir işlem yapma hakları var mi acaba?
    Beni de aradilar yok asarsam degistirceklermis hattimi kim ulan bunlar ben kontrat yaomisim beni baglamaz

• Ben bana once attiklari mesajlari foto cektim mahkemeye basvururum yeminle catir catir tazminat alirim surekli de dava ederim durmadan

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.