Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'in vodafone ile ters düşmesi durumunda mağduriyet yaşama ihtimalin var.

Tt fiber varsa netspeed bağlatabilirsin.

Ha yoksa vodafone alman daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo48 -- 13 Temmuz 2018; 23:27:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Asus dsl-ac51 kullanıyorum memnunum onların verdiği huaewi devre dışı duruyor. fakat asus dsl-ac51 modem elimde 2 adet var birisini kullanıyorum diğerini ise 10 gün kullanıp çıkardım (biri evde diğeri iş yerindeyd, iş yerine başka firmadan alınca başka modem kullandırmadılar) birisini satabilirim (fiyat 315 tl.) bu fiyata sıfır modem bulamazsınız.

Alıntıları Göster
    Ben size kullandığınız için danışayım dedim siz modem satmaya çalışıyorsunuz soruya cevap bile vermeden

Bare bilgilendirip böyle bir teklif yapsaydınız ayıp yav tam bir ölücülük

• quote:

Orijinalden alıntı: -Eren-

Ben size kullandığınız için danışayım dedim siz modem satmaya çalışıyorsunuz soruya cevap bile vermeden

Bare bilgilendirip böyle bir teklif yapsaydınız ayıp yav tam bir ölücülük

Alıntıları Göster
    bak mesajımda "Asus dsl-ac51 kullanıyorum memnunum" yazdım,
    ayrıca kimse kimseye zorla bir şey satmaz, almaya da zorlamaz. ayıp yapan sensin dikkatli okumadıysan kabahat bende değil daha ne bilgilendirmesi yapacağım açarsın google yazarsın oraya bu modemi incelersin. iyimi kötümü yorumlarına bakarsın,

yok öyle armut piş ağzıma düş, biraz araştırmacı olunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

bak mesajımda "Asus dsl-ac51 kullanıyorum memnunum" yazdım,
    ayrıca kimse kimseye zorla bir şey satmaz, almaya da zorlamaz. ayıp yapan sensin dikkatli okumadıysan kabahat bende değil daha ne bilgilendirmesi yapacağım açarsın google yazarsın oraya bu modemi incelersin. iyimi kötümü yorumlarına bakarsın,

yok öyle armut piş ağzıma düş, biraz araştırmacı olunuz.

Alıntıları Göster
    Birader sizi sayıyla mı veriyorlar yav. Troll müsünüz nesiniz anlamıyorum

1.si size zorla satıyorsunuz diyen yok, soruya cevap vermeyip satmaya çalışmak ayıp
    2.si yazdığınız şey soruya cevap değil "Vodafone'un verdiği modemle başka modem kullanmak arasında olumlu ping farkı oluyormu" sorusuna "ben modemden memnunum kardeş" diye cevap mı olur, modem güzeldir eyvallah onu soran yok, alacak olursamda özelliğine detayına her şeyine internetten bakarım. sorduğum soru sadece türkiye'de vodafone kullanıp 2 farklı modem deneyen bir kişinin cevap verebileceği bir şey

neyse dh'de olduğumuz için anlayışla karşılıyorum, sıkıntılı insan bol tabi

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Seninle aynı zamanlarda başlamıştık vodafone net'e ben baya sıkıntı yaşadım sende problem olmamış 2 yıl boyunca, senin adına sevindim. Bende Netspeed 'i düşünüyorum, Millenicom bağlantın sağlandığında izlenimlerini paylaşırsan bende fikir sahibi olurum.
  • Kings Never Die kullanıcısına yanıt
    Millenicom baglandi maximum 85Mbit alabiliyordum tabi illa kablo ve eklerden dolayi hizda dusus olabiliyor. Eve her zaman gelen 72 73mbit idi. Vodafone ile ayni hiz ayni ping hic bir sorun sikinti yok. Sadece vodafonedayken CGN’ye girmiyordum. Bunda 3-4 defa CGN den cikmak icin modeme res atmak gerekebiliyor. Netspeed ve turk et kullananlara sordum ondada CGN varmis. Dolayisi ile hic bir kaybim olmadi ben memnunun. Eger bu ay sonuna kadar millenicom baglatmayi dusunurseniz 1 ay size 1 ay bana ucretsiz kullanma imkanimiz olabilir. Bunuda ayrica belirtmek istedim.

Millenicom dusundugunuz takdirde kafaniza takilan herhangi bisey vs olursa ve promo kod icin pm’den ulasabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 15 Temmuz 2018; 23:11:0 >
  • Vodafone FiberNet hizmeti alıp en iyi verim alınan,çekim gücü kuvvetli,en hızlı modem hangisi başvurucu yapıcam da bari modemi iyisini taktırmak istiyorum.

(Superonline altyapısı kullanılacak)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Eren-

Birader sizi sayıyla mı veriyorlar yav. Troll müsünüz nesiniz anlamıyorum

1.si size zorla satıyorsunuz diyen yok, soruya cevap vermeyip satmaya çalışmak ayıp
    2.si yazdığınız şey soruya cevap değil "Vodafone'un verdiği modemle başka modem kullanmak arasında olumlu ping farkı oluyormu" sorusuna "ben modemden memnunum kardeş" diye cevap mı olur, modem güzeldir eyvallah onu soran yok, alacak olursamda özelliğine detayına her şeyine internetten bakarım. sorduğum soru sadece türkiye'de vodafone kullanıp 2 farklı modem deneyen bir kişinin cevap verebileceği bir şey

neyse dh'de olduğumuz için anlayışla karşılıyorum, sıkıntılı insan bol tabi

Alıntıları Göster
    bana bak terbiyesizlik yapma, ağzının payını verirdim ama burası yeri değil. çoluk çocuk ile uğraşacak vaktim yok benim. git kumda oyna sen benim canımı sıkma.
    terbiyeli ol biraz
    evet sayıyla verdiler ne olacak söyle bakalım ne olacak, terbiyesiz ahlaksız herif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 16 Temmuz 2018; 11:38:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Millenicom baglandi maximum 85Mbit alabiliyordum tabi illa kablo ve eklerden dolayi hizda dusus olabiliyor. Eve her zaman gelen 72 73mbit idi. Vodafone ile ayni hiz ayni ping hic bir sorun sikinti yok. Sadece vodafonedayken CGN’ye girmiyordum. Bunda 3-4 defa CGN den cikmak icin modeme res atmak gerekebiliyor. Netspeed ve turk et kullananlara sordum ondada CGN varmis. Dolayisi ile hic bir kaybim olmadi ben memnunun. Eger bu ay sonuna kadar millenicom baglatmayi dusunurseniz 1 ay size 1 ay bana ucretsiz kullanma imkanimiz olabilir. Bunuda ayrica belirtmek istedim.

Millenicom dusundugunuz takdirde kafaniza takilan herhangi bisey vs olursa ve promo kod icin pm’den ulasabilirsiniz.
    benim hat max 80 destekliyor eve gelen ise 70-75mbit felan milenide 50 verirler diye düşünüyorum ara paketleri yok sanırım netspeed deki 75mbit gibi . Kafamda bu soru var sadece.

• Kings Never Die kullanıcısına yanıt
    Direk 100Mbit tanımlamalarını istiyorsunuz artık modeme kaç mbit alırsa o kadar alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo48

selamlar TT fiber bağlatacaktım apartmana evraklar falan da hazırdı. Bugün vodafone kazı yaptığını görünce size danışayım dedim. Apartman 60 dairelik, iskan var bu arada apartmanda TT fiberi ile vodafone fiberi bulundurabilme imkanı varmı?

(Kerem SK. /Atatürk mah. /Kapaklı, Tekirdağ)

TT altyapısı üzerinden sadece Vodafone VDSL veya ADSL hizmeti alabilirsin.

Fibermax yani fiber tarifeleri sadece Vodafone'nun kendi altyapısından veya Süperonline altyapısından alabilirsin.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Hadi ya o zaman benim işime yarar asus modem var zaten snr yükseltir 70 e çekerim hızı. Üyelik bitmeye yakın özel mesaj atarım dostum sana.
  • Geçmişte (yaklaşık 2 sene önce) Vodafone 7/24 Dijital Dükkan kampanyasına dahil olan kimse var mı? Yakında 24 aylık taahhüt bitecek, bizim internetleri ne yapacaklar acaba?
  • 24 aylık taahhütüm bitti milenicom 100mbps/akksiz/taahhütsüz/70tl geçiş yaptım. 2 yıl önce güzel tarifeydi 64/240 ama şu an 50 veriyorlar + akk, taahhüt var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo48

selamlar TT fiber bağlatacaktım apartmana evraklar falan da hazırdı. Bugün vodafone kazı yaptığını görünce size danışayım dedim. Apartman 60 dairelik, iskan var bu arada apartmanda TT fiberi ile vodafone fiberi bulundurabilme imkanı varmı?

(Kerem SK. /Atatürk mah. /Kapaklı, Tekirdağ)

unut sen fiberi,apartmana GELMEZZZZ. site falan olması lazım. adsl bulursan öp başına koy

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

24 aylık taahhütüm bitti milenicom 100mbps/akksiz/taahhütsüz/70tl geçiş yaptım. 2 yıl önce güzel tarifeydi 64/240 ama şu an 50 veriyorlar + akk, taahhüt var.
    milenicom yurtdisi ping ve trace ciktilarini paylasabilir misin?
  • Oraya kadar kazıp da 60 dairelik apartmana gelmeme gibi bir ihtimalleri yok.

İstanbul Bahçelievler de 4 katli apartmanlarda iki farklı fiber alt yapı var. Bir de kablo tv var.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Memnun musun hocam milleni’den ben de geçmeyi düşünüyorum da bir sorayım dedim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Su ansa milleni kullaniyorum. Gecis islemi 2-3 gunde tamamlandi. Su anlik bir sorun sikinti yok. İlerleyen zamanda bisey cikar mi bilmiyorum. Sıkıntı olarak gormedigim bi konu var oda CGN. Modeme 3-4 defa reset atman gerekiyor. Normal bi ip alablmen icin. Bu sizin icin bi sorun teskil etmicekse sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan-27

Memnun musun hocam milleni’den ben de geçmeyi düşünüyorum da bir sorayım dedim?
    dün bağlandı hocam hız & ping olarak memnunum
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.