Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullandığınız gün oranında indirim iadesi alırlar.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    eski tahahütle yenisini birleştirip 1000 tl alırlarmı acaba bunlardan kokulur
  • Konunun güncel kalması için yazmaya devam ediyorum.

Taahhütümün bitmesıne 8 gün kaldı vodafone gene aradı 24 mb 100gb paketi 57.90a satmaya çalıştı 24 ay taahhüt ile. Bana akn kalkacak sizinde kotanız kalkacak dedi ben pek inanmadım. Başka bir firmada aynı paketin 50tl olduğunu söyledim sonra dil dökmelere başladı. En son dönecem dedim kapattım.

Şimdi ben bunlara taahhüt versem 2 sene boyunca herhangi bir sorunla karşılaşsam iptal bile edemicem taahhüt yüzünden. Altyapım iyi zaten hangisine geçersem geçeyim durum aynı. 32 mb kullandığım halde hızı düşürüp 24ü 57ye 50yide 76 tlye satmaya çalışıyorlar. Bi taşısam da kurtulsam artık
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Beni de her gün dsmart arıyor ama engelledim. Vodafone mesaj atmış yeni kampanyalarımıza katılmak için arayabilirsiniz diye ama arayınca bekletiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Bu sene basindan beri hat degerlerinde dusus surekli kopma yasayan var mi ben gibi? İstanbul, Sariyer bolgesi
    Evet, interneti bağlattııgımda hat değeri max 40 dı, bazen 45 felan oluyordu. şimdi 20-30 arası gidip geliyor
  • Asus dsl-ac51 ile kablosuz 50mbps hız testi

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu modemi ben de almayı düşünüyorum. Acaba nereden ve kaça aldınız? Bir de memnun musunuz bu modemden ?

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Vatan bilg 280₺ evet memnunum, isterseniz satabilirim elimde 2 adet var birini verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 18 Haziran 2018; 8:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Vatan bilg 280₺ evet memnunum, isterseniz satabilirim elimde 2 adet var birini verebilirim
    P.M gönderdim hocam.
  • Ben hayatımda bu kadar boktan ve kalitesiz internet veren bir firma görmedim, bilmiyorum. Eskişehir'deki evimde Turknet kullanıyorum. Türknet'e bile ya rabbi şükür dedirtiyor.

Yaklaşık 6 ay falan oluyor vodafone'a geçeli. 100mbitlik paket kullanıyorum. Daha hız testinde 50'nin üstünü göremedim. Şu an akk dolmamasına rağmen 5 mbit. Normal zamanlarda da 25 mbit falan cıkıyor akksiz hali. Superonline'dan geçtim vodafone'a. Superonline 24 derse 24, 50 derse 50 veriyordu. Fazlası yoktu ama eksiği de yoktu. Oyun oynamak eğlence değil eziyet oldu. İkide bir paket kaybından dolayı galiba oyun gidip gidip duruyor. Ping de değil kesiliyor kopuyor tamamen 1 dk sonra falan geri düzeliyor.

Superonline altyapısını kullanan yerlerde geçmeyi düşünenler iyi düşünsün derim. Benim superonline altyapısını kullanıyor vodafone.

Ha bu arada arıyorum müşteri hizmetlerini 100 mbit diyorum paket 30 bile alamıyoruz. Sığır diyor 5ghz bandını açmamışsınız modemin ondan kaynaklı. 802.11 n'in max destekledigi hız 25mbit sanki bana maval okuyor. 6 aylık taahhütüm kaldı daha sonra tövbe artık yanından geçmem vodafone falan.

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    2 yıldır kullanıyorum daha 1 kere olsun sorun yaşamadım. Çok nadir belki ping sıkıntısı yaşamış olabilirim fakat oda çok kısa sürede geçtiği için sorun olarak görmüyorum. Bu ayın 12 sinde taahhütüm bitiyor. Aynı fiyattan aynı paketi vermis olsalardı kalmayı bile düşünüyordum. Vermedikleri için Millenicom 100Mbit AKN'siz Tahhhütsüz taşıma işlemlerini c.tesi başlattım. 16 sına kadar işlemler tamamlanacak. Bekliyoruz bakalım hayırlısı.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey yapmazsanız eski taahhütünüzü yenileyip devam ediyorlar.

• apespecter A kullanıcısına yanıt
    Ben imza vermediğim sürece eski taahhhütümü kafalarına göre yenileyemezler sadece indirimsiz tutarı olan 120TL üzerinden kaç gün kullandıysam onu yansıtabilirler. Örneğin 2 gün vodafone fazla kullanmak zorunda kaldım. 120/30 x 2gün çıkan tutar 8TL'yi bana fatura edebilirler. Kafalarına gore aksi bi işlem yapıp olmadık sekilde 120 lirayi direk keserseler o zaman güzel bi uğraşırım kendileriyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 11 Temmuz 2018; 14:7:40 >
  • Hiçbir iss onay almadan tahahhutname yenileyemez ben önceden fircaladim hatta yenilereseniz bela alırsınız falan yazdım tahahhut bitti ses yok bende taşıdım interneti. 60 lira paketim son ay 24 gün kullandım 47 geldi ödedim bitti gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar TT fiber bağlatacaktım apartmana evraklar falan da hazırdı. Bugün vodafone kazı yaptığını görünce size danışayım dedim. Apartman 60 dairelik, iskan var bu arada apartmanda TT fiberi ile vodafone fiberi bulundurabilme imkanı varmı?

(Kerem SK. /Atatürk mah. /Kapaklı, Tekirdağ)

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo48 -- 12 Temmuz 2018; 12:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Asus dsl-ac51 ile kablosuz 50mbps hız testi

Selam hocam ankarada vodafone fiber kullanıyorum nokia marka modem verdiler

başka bir modem kullanmak pingi olumlu etkiliyor mu?
  • Bende gelen giden yok 1 hafta oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: -Eren-

Selam hocam ankarada vodafone fiber kullanıyorum nokia marka modem verdiler

başka bir modem kullanmak pingi olumlu etkiliyor mu?

Alıntıları Göster
    Asus dsl-ac51 kullanıyorum memnunum onların verdiği huaewi devre dışı duruyor. fakat asus dsl-ac51 modem elimde 2 adet var birisini kullanıyorum diğerini ise 10 gün kullanıp çıkardım (biri evde diğeri iş yerindeyd, iş yerine başka firmadan alınca başka modem kullandırmadılar) birisini satabilirim (fiyat 315 tl.) bu fiyata sıfır modem bulamazsınız.
  • Biriniz sorumu cevaplayabilir ise aklımda soru işaerti kalmamış olacak.

• Süperonline altyapısı kullanan Vodafone Fiber net ile üyeliği olan arkadaş var mı aramızda.

İki yıllık taahhüt vermeyi düşünüyorum 24 Ay 50 lira “24 Mbit 50 GB”

Modem,kurulum,aktivasyon ücretsiz şekilde sizce iyi mi?

Vodafone ile görüştüm sitede sadece sol fiber var ve o altyapıyı ortak kullanıyoruz dedi,sizce güvenip kabul etmeli miyim?

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.