Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi hocam bana sorsam parasını hakeden hizmetlerden biridir.(70/240)

Amma velakin senin altyapın kötü ise firma farketmeksizin kötü hizmet alırsın.

Altyapın iyiyse spesifik bir durum yok vodafone internet hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • an itibariyle 16.11.2017 saat 21:30 civarı 71 mbit olan hız 6-8 mbite kadar düşüş yaptı sizde de sorun var mı ? şehir Adana (kota sorunu yok şuan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 16 Kasım 2017; 21:44:9 >
  • Bugün ben de aranıza katıldım. Fiber 100mbps 100gb kota tarifesi. İlk 6 ay 40 sonra 80 lira.(ortalama 70 lira)

16mbps ttden sonra gayaet iyi geldi.

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴
  • Beyler 9 Aralik da taahhut bitiyor.

60 a 150 gb veya 64 e 240 gb lik tarifeleri biten arkadaslar , gelen teklifleri yazabilirmi, bitince turknete geceyim diyordum oda ciddi sekilde sivamaya baslamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_hornet

Bugün ben de aranıza katıldım. Fiber 100mbps 100gb kota tarifesi. İlk 6 ay 40 sonra 80 lira.(ortalama 70 lira)

orada gordugun 90kusurlere pek aldanma, gercekte o hizi hicbir zaman alamayacaksin. 100MBit ile Netflix den degil 4K HD bile izlenmiyor. Netflixin kendi hiz testinde 100mbitlik internet 0,5 - 2 mbit arasi cikiyor. Yurtdisi cikisi inanilmaz derecede kotu. Neyseki ben kendi ihmallerinden dolayi ucuz kurtuldum, bir turlu sozlesme gonderemedikleri icin sonunda kendileri kapatti.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

Orijinalden alıntı: the_hornet

Bugün ben de aranıza katıldım. Fiber 100mbps 100gb kota tarifesi. İlk 6 ay 40 sonra 80 lira.(ortalama 70 lira)

orada gordugun 90kusurlere pek aldanma, gercekte o hizi hicbir zaman alamayacaksin. 100MBit ile Netflix den degil 4K HD bile izlenmiyor. Netflixin kendi hiz testinde 100mbitlik internet 0,5 - 2 mbit arasi cikiyor. Yurtdisi cikisi inanilmaz derecede kotu. Neyseki ben kendi ihmallerinden dolayi ucuz kurtuldum, bir turlu sozlesme gonderemedikleri icin sonunda kendileri kapatti.

Evimde netflix izlerken 4k da 14mbps görüyordum ki bu ttnetin verebileceği maksimumdu. Sonra 5 mbitte sadce fhd izliyordum, hatta bazen 70p ye bile düşüyordu. 100 bit aynı anda çoklu indirme, film ve güncellemede farkını gösterdi. yıllarca adsl e mahkum olmuş biri olarak bu açık ve net.

• Birkaç aydır yutiçi pingleri yükselmişti. son 1 haftadır falan da yurtdışı pingleri yüksek. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • Yeni gelecek aboneye sadece internetteki paketler mi var,mhlerini arasak avantajlı kampanyalar bulabilir miyiz acaba?

• Sözleşmesi biten arkadaşlar, telif için aranan var mıdır? Varsa teklif durumlarını paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrihak

Sözleşmesi biten arkadaşlar, telif için aranan var mıdır? Varsa teklif durumlarını paylaşabilir misiniz?

evet önümüzdeki ay benim bitiyor,gecen gün aradılar.
    aynı fiyatlar ile devam edelim dediler,
    240 gb 64 mbit hız değerim var.
    bende kendilerine türknete geçeceğimi söyledim.
    60 tl ye kotasız hız vadediyorlar,24 mbit garanti,
    baktığınızda vodofone daha mantıklı ama bu yeni yasa çıktığı günden sonra tutumlarına deli oldum
    biliyorsunuz kota dolunca benim hızım inmesi gereken 24
    ama gel görki 8 mbite indiriyorlar.
    birde mesaj yolu ile söylüyorlar.
    arayıp durumu anlatıyorum, her defasında size geri dönüş yapacağız diyorlar ama dönmüyorlar.
    ve her ayın sonlarına doğru 8 mbite düşüyor.soruyorum niye böyle sistemsel deyip üstünü kapatıytorlar.

teklif veren arkadaşa durumu anlattım bana ,olurmu efendim sizin 24 hıza düşmeniz lazım, burda 24 hıza düştüğünüz görünüyor,diyerek yalan konuşuyor, satıcı ağzı işte.
    bende türknet den sadece 24 hız alacağım ama size artık para yedirmeyeceğim dedim.
    durum bu arkadaşlar...

• erdote kullanıcısına yanıt
    Usta arayan numaraya dikkat edin, genelde bayiler ariyor , benide her gun telekom adina bir bayi arayip duruyor bugunku konusmamda bir daha ararsaniz kufuru yersinkz haberiniz olsun deyip kapattim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Usta arayan numaraya dikkat edin, genelde bayiler ariyor , benide her gun telekom adina bir bayi arayip duruyor bugunku konusmamda bir daha ararsaniz kufuru yersinkz haberiniz olsun deyip kapattim.

türknet aradı bugün,kotasız 35 mbit hız sınırında aylık 60 tl, tahütsüz dedi
    valla ciddi ciddi düşünüyorum,hız biraz düşecek ama kota sıkıntım olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdote

quote:

Ustam turkneti bende ilk siraya koyuyorum ama forumdaki yazilanlari okuyunca , riskede girmek istemiyorum.Benim sure 9 aralik da bitiyor , sizede tavsiyem turknete gececekseniz tasima yaptirin ,yoksa tt gider portunuzu birine verir adsle mahkum kalabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdote

quote:

Ustam turkneti bende ilk siraya koyuyorum ama forumdaki yazilanlari okuyunca , riskede girmek istemiyorum.Benim sure 9 aralik da bitiyor , sizede tavsiyem turknete gececekseniz tasima yaptirin ,yoksa tt gider portunuzu birine verir adsle mahkum kalabilirsiniz.

zaten hiç uğraşmayacağım. türknet halletsin..

• Ben bir aydir kullaniyorum. Ping suresi 35 ms civarı.

Müsteri hizmetlerini aradım bisey yapti ama halen ayni. Bu durumda olan var mi?

• Vodafone'un vermiş olduğu Hg 658c v2 modem firmware güncellemesi nasıl yapılır ve firmware dosyasını nereden bulabilirim ? bilenler yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Ben bir aydir kullaniyorum. Ping suresi 35 ms civarı.

Müsteri hizmetlerini aradım bisey yapti ama halen ayni. Bu durumda olan var mi?

Birkaç aydır bende de sıkıntı var. jetfatura üzerinden şikayet açtım. 3-4 gün sonra çözümlendi diye mesaj atmışlar.

"Yapılan incelemede; Katlayan Fiber / Fiber Hız 32 Mbps'a Kadar Limitsiz 60 GB AKN kampanyası ile katılım sağladığınız görülmüştür.
    İletmiş olduğunuz bilgiye istinaden gerekli kontroller sağlanarak hızınız alt yapınızın desteklemiş olduğu kopma, yavaşlık ve ping sorunu yaşamayacağınız en sağlıklı hıza set edilmiştir. Sorunun tekrarlaması halinde modem ve bilgisayar yanında müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz rica olunur."

Ne modem değerlerimde ne de hız değerlerinde bir değşiklik var. Ping sorunu da aynı, değişen birşey yok. Modemi uzaktan resetleyip sorun düzeldi diye mesaj atmışlar.
    Taahhüt bitince bunları bırakıp türk.net`e geçeceğim büyük ihtimal. Gene aynı port verirlerse hız, ping vs değişmez ama en azından taahhüt ile uğraşmam diyorum.

• KovenanT kullanıcısına yanıt
    aynen türknet kardeşim,
    ben bu vodofone den önce 4 sene türknet kullandım,
    o zamanlar normal adsl vardı ve 8 hızda sorunsuz internet aldım.
    şimid tekrar görüştüm 35 hızda kotasız tahütsüz net alacağım,üstelik 60 tl.

geçen gün aradım,tekrar aynı şeyleri söyledim, bakın benim hızım 64 .
    kotam bitince benim hızım yasa gereği 24 olmalı,
    evet ama siz 16 alıyorsunuz dedi
    ölçümler 8 gösteriyor,mesaj attınız 8 düştü diye,neden bunu yapıyorsunuz diyorum,
    size dönecekler kayıt açıyorum diyor ve ne arayan var ne soran. bu şerefsizlere artık para kazandırmayacağım.
    birde digitürk,e onlarda gereksiz kanalları ekleyip zam yapmışlar,bu ay oda sona eriyor,herkes gibi maçları netden bedava izleyeceğim. artık yeter,sömür allah sömür politikasından bıktım.
  • Vodafone fiber hattıma Yen'i Asus n16 modem aldım ama bir türlü bağlantı sağlayamadık. Bu modemi kullananlar var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demin Vodafonu aradim

50 Mbit 250 Akn limitsiz interneti 72.90 TL ye 24 aylik taahut karsiligi vermeye calisti 12 ay icin 79 liraya cikiyor fiyat.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.