Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simos35

quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

hocam şuan evimde degilim ama sorduklarinizi devamli kontrol ediyorum. Eğer isterseniz birkac gun icerisinde evime gittigimde test sonuclarini atarim.

Türktelekom altyapisi ile aliyorum vdsli. Apartmanimin ttnetin sokaktaki kutusuna uzakligi 15-20metre ya var ya yok.

Modemde 50mbit download 4 mbit upload tanimli. Speed test sonuclarında ise bu hızların %97-98ini alıyorum. Iptvlerde donma yok, youtube,twitch gibi sitelerden her zaman maksimum kalitede izliyorum. Hiçbir hız kısıtlaması veya sorun yok. Akk'yi aşınca 16mbitte bile bu yazdiklarimda sorun olmuyor. (4k videolar hariç). Online oyunlarda da ping sorunu vs. yaşamıyorum. Csgo'da 60ping civarı alıyorum. Geçen twitchte yayın açayım dedim denemek icin 3600kbit bitratete full yesilde kaldi drop falan olmadı.

Sanırım çok şanslıyım.

Rica etsem modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

Hat ve hız değerlerim bu şekilde. Akkyi aştığım için hızım 16mbit'e düştü ancak upload hızımda bir değişiklik yapılmıyor.

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

Türkiye

Almanya

Romanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 10 Eylül 2017; 16:28:12 >

• Hergün 2-3 saatlik kesinti yaşatmaya başladı bende
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Siz baya şanslısınız santraliniz YAPA. Frankfurta Vodafone üzerinden 53 ping hele İzmir den müthiş.

VAE olarak maalesef ben Frankfurta 65 altı alamıyorum.
  • arkadaşlar vodafone net iptali için iptal talep formu doldurdum. onu fakslayacağım.

bunun haricinde kimlik fotokopisini de fakslamak gerekiyor mu?

biliyorsunuz çakallık yapıp eksik evrak diyip iptal etmedikleri oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

arkadaşlar vodafone net iptali için iptal talep formu doldurdum. onu fakslayacağım.

bunun haricinde kimlik fotokopisini de fakslamak gerekiyor mu?

biliyorsunuz çakallık yapıp eksik evrak diyip iptal etmedikleri oluyor.

Kimlik Fotokopisi Gerekiyor İptal İçin,

Eğer Faks Yoksa Evinizde Hello Faks Yada Bip Adlı Uygulamalarla Gönderebilir siniz Ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 mb a kadar olan hızımı 8mb e sabitlemişler
  • zorbey27 kullanıcısına yanıt
    14 Aydan beri kullanıyorum internet bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

14 Aydan beri kullanıyorum internet bu şekilde.

Bulunduğun bölgede %100 vodafonenet alt yapısı vardır.
  • Ttnet altyapisini kullaniyor. Vdsl2 uzerinden aliyorum. Vodafone'un altyapisi yok burada. Olsa dahada iyi olurdu.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Çok şanslı ve sorunsuz kullanan nadir insanlardansın ozaman.
  • İptal formunda internet hizmet no bölümüne 00 ile başlayan kullanıcı kodunumu, yoksa 88 ile başlayan xdsl no'yu mu yazmalıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

İptal formunda internet hizmet no bölümüne 00 ile başlayan kullanıcı kodunumu, yoksa 88 ile başlayan xdsl no'yu mu yazmalıyım?

Kullanıcı Kodu Yeterli Olur, İsterseniz Xdsl No Yazabilirsiniz.

• 64 mbps hız 240 gb akk da kullanıyorum, her ay sonuna doğru limit yetmiyor, hızı 24 yerine 8 mbps indiriyorlar,.
    Aradım şimdi durumu anlatıyorum , akış böyle diyor, neye göre akış kafanıza göremi yoksa yasalara göremi diyorum,
    Ben sizi gerekli birime aktarayım deyip kurtuluyor.
    Aktardığı birimde şikayeti oluşturup bizi başından savıyor, cevap bize mesaj yolu ile gelecek ve kesinlikle düzeltme yani olması gereken 24 mbps hıza ulaşamayacağız
    Yasa masa hikaye her firma kafasına göre uygulama yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdote

64 mbps hız 240 gb akk da kullanıyorum, her ay sonuna doğru limit yetmiyor, hızı 24 yerine 8 mbps indiriyorlar,.
    Aradım şimdi durumu anlatıyorum , akış böyle diyor, neye göre akış kafanıza göremi yoksa yasalara göremi diyorum,
    Aktardığı birimde şikayeti oluşturup bizi başından savıyor, cevap bize mesaj yolu ile gelecek ve kesinlikle düzeltme yani olması gereken 24 mbps hıza ulaşamayacağız

Speedtest de upload hızınız kaç çıkıyor acaba rica etsem bakarmısınız?

• quote:

64 mbps hız 240 gb akk da kullanıyorum, her ay sonuna doğru limit yetmiyor, hızı 24 yerine 8 mbps indiriyorlar,.

Benim hızım 5 aydır 24 mb yerine 8mb'e düsüyor çözemediler,çözdük diye arıyorlardı ama değişen bir sey yoktu,bende arıza kaydı vermekden vazgeçmişdim,en azından telefonla aranmakdan kurtulmusdum,vodafone forum da konu da açmısdım ama nafile çözemediler.Tahattütümün 22. ayımdayım artık dayanamadım bir kaç gün önce iptal dilekçemi gönderdim.

• barocker kullanıcısına yanıt
    Şu an 4,, kota bitince ne olur bilmiyorum.
    Benim için önemli olan download hızı, uploada hiç bakmadım..
    Bu arada mesaj yolu ile bile geri dönmediler.
    Adi şerefsiz bir firma bu vodofone..
    Her hafta bir defa mobil hat ne kullanıyorsunuz diye arayıp teklif vermeye çalışıyorlar.
    Her defasında, kardeşim 5 gün önce başka bir arkadaş aradı,
    Avea kullandığımız,anlaşmam olduğunu ve ailecek paketi kullandığımız söyleyip,
    Ve beni aramayın artık, not alın diyorum, ama yine arıyorlar.
    Bir daha size aldanırmıyım. Utanmada kalmamış bu firmada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarkii

quote:

Benim hızım 5 aydır 24 mb yerine 8mb'e düsüyor çözemediler,çözdük diye arıyorlardı ama değişen bir sey yoktu,bende arıza kaydı vermekden vazgeçmişdim,en azından telefonla aranmakdan kurtulmusdum,vodafone forum da konu da açmısdım ama nafile çözemediler.Tahattütümün 22. ayımdayım artık dayanamadım bir kaç gün önce iptal dilekçemi gönderdim.

İptal için ne kadar taahhüt iptal bedeli çıkarttılar? Bende de şuan 53 TL'ye aldığım adsl paketi var 18. ay doldu ping falan uçuyor resmen. Az olsa çıkacağım ancak çok para çıkartırlar gibime geliyor.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Su an net bir fiyat veremiyorlar.Müsteri hizmetleri ile her konusmamda soruyorum ve her seferinde farklı ceza bedelleri söylüyorlar.350 tl, 220tl, 150tl ve 80 tl dediler. biri son ay içinde iptal ederseniz ceza bedeli vermezsiniz dedi ,diğerine sordum böyle bir sey yok dedi.Müşteri hizmetleri görevlilerine güvenip hareket etmeyin.Abonelik sözleşmesinde; Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır maddesi var. Benim durumumda 2 ay sonra bitiyor anlaşmam,en fazla son iki ay vereceğim ücret tutarını alabilirler.Size yapılan indirimleri ve kalan aylarınızda ödemeniz gereken ücreti hesaplıyorlar hangisinin tutarı az ise onu çıkarıyorlar.İptal dilekcemi faks çektiğimde,2 dakika sonra internet hizmetimi kestiler fakat 5 gün geçti iptal olmadı internetim,Sabit telefonlu internet hizmeti kullandığım için baska bir firmaya da başvuramıyorum,bu yüzden iptal yerine baska bir servis sağlayıcıya nakil yaptırmanız daha doğru olur.en azından internetsiz kalmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarkii -- 13 Ekim 2017; 13:30:11 >

• Selamlar,

vodafone dan hizmet alanlara bir sorum olacak.

Altyapi olarak bana adsl hizmeti sunabiliyor vodafone ve buna artik muhtac duruma dustum. tavsiye eder misiniz ?

Bu benim için cok önemli cunku baska bir altyapi yok binamizda ve iki aydir kopan bir kablo icin turk telekomu bekliyoruz. beyefendiler zahmet edip kabloyu baglayamadilar. bekliyorum faturasini aldığım hizmet ixin baska da altyapi yok

simdiden hepinize tesekkurler arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezager -- 13 Ekim 2017; 19:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarkii

Su an net bir fiyat veremiyorlar.Müsteri hizmetleri ile her konusmamda soruyorum ve her seferinde farklı ceza bedelleri söylüyorlar.350 tl, 220tl, 150tl ve 80 tl dediler. biri son ay içinde iptal ederseniz ceza bedeli vermezsiniz dedi ,diğerine sordum böyle bir sey yok dedi.Müşteri hizmetleri görevlilerine güvenip hareket etmeyin.Abonelik sözleşmesinde; Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır maddesi var. Benim durumumda 2 ay sonra bitiyor anlaşmam,en fazla son iki ay vereceğim ücret tutarını alabilirler.Size yapılan indirimleri ve kalan aylarınızda ödemeniz gereken ücreti hesaplıyorlar hangisinin tutarı az ise onu çıkarıyorlar.İptal dilekcemi faks çektiğimde,2 dakika sonra internet hizmetimi kestiler fakat 5 gün geçti iptal olmadı internetim,Sabit telefonlu internet hizmeti kullandığım için baska bir firmaya da başvuramıyorum,bu yüzden iptal yerine baska bir servis sağlayıcıya nakil yaptırmanız daha doğru olur.en azından internetsiz kalmazsınız.

Bana yapılan indirim aylık 25 TL olduğu yazıyor abonelikte yani 25x18 = 450 TL yapıyor ama paketin tutarı 50 TL olduğunu düşünürsek geriye kalan 6 ay kaldığı için 6x50 = 300 TL yapıyor. Yani benden en az 300 TL alacaklar iptal edersem. Yine de fazlaymış beklemek en iyisi olacak gibi.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.