Şimdi Ara

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.252
Cevap
58
Favori
165.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün Akk'yi geçtim 3 Mbit'e düşürdüler akşama kadar sonra bişey oldu resetlendi şuan full hızda indiriyor. Bu kadar tutarsız bir altyapı ve iss yok gerçekten.
  • Hız problemi yaşayanlar konu açtım destek adamlar interneti kullanılmaz hale getirdi

https://forum.donanimhaber.com/m_121406071//tm.htm#121406071

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/m_115169132/p_1/tm.htm#115169132

Benzer sorunu arkadaşlar. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıcı olmaya başladı bu sorun. 70 küsür lira ver ve akşamları net kullanama yavaşlıktan..

Lokasyon İstanbul/Küçükçekmece

🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴
  • 🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴

64Mbit 240GB abonesiyim. Su an ne ping nede hız sorunu var. Bazen 70-75 arası geliyor bazen 60 65 arası. 64Mbit abonesi olduğum için 60 çıkmış 70 çıkmış çok takmıyorum. Keyfime bakıyorum. Bu sekilde adam gibi versinler sorun yok benim için.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Vdsl'de şuana kadar gördüğüm en düşük ping. Nazar değmesin hocam maşallah
    lokasyon neresi hocam ?
    Ben de 2.1Mbps download, 1.15Mbps upload 70ms ping çıksın öğlenden beri Harbiden bıktırdı bu sorun
  • quu kullanıcısına yanıt
    İstanbul Bahçelievler
  • bugun hız normal
  • Sorun hala devam ediyor.

• 2-3 Gün önce 30-40 larda seyrediyordu bari bir film tv açabiliyorduk bugün onu da açamıyoruz istanbul pingi 70 e dayandı ilerleyen günlerde 100 olursa şaşırmam yani yıl olmus 2016 yazıklar olsun yaptıkları eziyet yani paramızla rezil oluyoruz...
  • yarım saat kadar elektrikler kesti biraz önce gelince ping test edeyim dedim baya iyi sonuç verdi.

• Vodafon digital dükkan kampanyasına daha yeni katıldım. Yetkili geldi dukkanda doldurduk formu 64mbps bağlantı işaretledi istemiyorum dedim 100 istiyorum dedi. Adam eveledi geveledi yok 100 veremeyiz desteklemiyor filan. Dedim nasıl desteklemiyor vodafone hız kontrolunde 89 destekledini gösterdi. Sen 100 ver ben 80 almaya razıyım. Adam 100 işaretledi sonra gitti. Dün gelen mesajda 64 mbps internetiniz kurulmaya gelicektir diye mesaj geldi. Şimdi ne yapayım sanırım 15 güne kadar iptal etme hakkım var. İptal etmelimiyim yoksa düzeltme durumları olur mu.
  • aimar7 A kullanıcısına yanıt
    Bende 100u isaretleditdirdim ama öyle bi mesaj gelmedi bana

Degerli Musterimiz, Internet basvurunuza iliskin modem teslimati ve kurulum islemleri için randevu almak amacıyla sizi arayacağız. Internet hizmeti aktivasyon adımlarınız için linke tıklayınız.

İçerik bu şekilde🤔🤔

• Benim ki bağlanma aşamasına geldi. İpad'i de yolladılar. Sonraki aşamada yolluyorlar o mesajı sanırım.
  • Kotalar kesinlikle yanıltıcı. Dün gece 12den sonra 10gb indirme yapmışım yazıyor. Hem de bi saat için. Ben ise sadece 5gb lik bir film indirdim. 1 saat için 5gb daha indirmiş olmam mümkün değil. zaten offline oyun oynuyordum o sırada. Modemin kullandığı datayı nasıl ölçebiliriz acaba. çünkü bir çok cihaz bağlanabilyor modem.
  • Ulan bende son 2 haftadır bir tek bende var sanıyordum ping önemli değilde paket veri kaybı gibi sorunlar online oyunlarda çok büyük etki ediyor.

cmd

ping 5.62.127.141 -n 35

böyle bir test edin özellikle yoğun saatlerde packet loss olacak mı bakalım (ip cs go)
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Çıkan sonuç

Minimum = 34ms, Maximum = 38ms, Average = 35ms
  • Merhaba arkadaşlar

Vodafone Net Kampanyasından almış olduğum 64mbps (70-75 genelde) 240GB Adil Kullanım Kotası olan kasım 15 te 5 aylık süresi dolacak olan internet aboneliğimi yurtdışında okumaya gittiğim için devrediyorum. İlgilenen arkadaşlar KASIM 5 e kadar bana mesaj atarlarsa sevinirim.

İSTANBUL'dayım.

Aylık ücret 75 TL / HUAWEI HG658c Fiber modem dahil fiyatıdır.

24 ay Taahhütlü. 5 ay kullanıldı.
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.