Şimdi Ara

Vodafone ne kadar kötü olabilir diyordum!Rezalet miş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yıl Turkcell kullandım. Bugün Vodafone a geçtim. NE KADAR kötü olabilir ki diyordum. En azından 15 20 mbit olur diyordum. Metrobüste UZUNCAYİRDAN Beylikdüzune kadar 2 3 mbit geçmiyor. Bayağı rezalet miş. 1 2 ay kullanıp yeniden Turkcelle geçicem. Meğer bu yüzden pahaliymis Turkcell.

• Aylaaardır Turkcell boşuna pahalı değil diye bas bas bağırmıyoruz ama yinede insanlar böyle mağdur olma riskine giriyor.

Ucuz fiyata kanmayın, kara kaşına kara gözüne daha ucuz vermiyorlar. Altında ciddi sebepler yatıyor.

Herneyse 2 ay beklemene gerek yok, tekrar Turkcell'e faturalı olarak geçip uygun fiyatlarla tarife seçebilirsin.
  • Bimcell'i deneyin pişman olmazsınız
  • Evde cekmiyor ama disarda passlar sayesinde seyyar wifi haline geldiğim için kullandiriyor namıssız 😀😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 28 Mayıs 2019; 23:20:37 >
  • sizin sınırsız işi ne oldu kapandı mı o?
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Yok kanka ben kullanmayi biraktim devam ediyor arkadaslarima devrettim onlar kullaniyorlar :)
    Wp gurubum duruyor telekomdaysan kullanmak istersen basimin ustunde yerin var ben vodafona gectim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Wp gurubum duruyor telekomdaysan kullanmak istersen basimin ustunde yerin var ben vodafona gectim
    teşekkür ederim idare ediyorum ben de turkcellle
    sınırsızı bırakıp neden vodafonea geçtin onu merak ettim hızı mı düşüktü
    Kanka boyle seylerle ugrasmayi bulmayi seviyorum ama kullanmayi pek sevmiyorum ve sarj sikintisi var sarji 2 kat hizli bitiriyor vodafone iyi aile indirimiyle aylik 110 tlden red 20 plus tayim ugrasamam katekulli islerle :) Pek sarmiyor artik :)
  • doğru diyorsun, 110 da çokmuş ama memnunsan sıkıntı yok
  • vodafone harbiden çöptür 2 yıl kullandım bimcell den farkı yok
    şehir merkezinde oturuyorum dublex evin alt katında çekmiyordu yayla da dağ da bayırda çekmez hatta çekmeyince şarj ı sömürür
    turkcell e geçtim rahat ettim 5 tl pahalı ama her yerde çekiyor kafam rahat
  • Nasıl oluyor hocam
  • Açıkçası bende 8 yıldır Turkcell kullanıcısıydım Şubat ayında Vodafone Red Business Pro tarifesine geçtim 12gb paketine. Açıkçası çekim konusunda bir sorun yaşamıyorum her yerde 4.5G var. o kadar dağa bayıra köye gittim bir kaç yerde 3g'ye düştü onun dışında %90 4.5G'de. Ama internet hızı tabiki turkcell kadar yok. turkcellde iken speedtest yaptığımda 100mbit in altına hız düşmezken vodafoneda 20-30mbit falan çıkıyor. Ha benim için problem yaşatmıyor. spotify, netflix ve youtube sorunsuz takılmadan izliyorum ve dinliyorum. zaten internet hızının turkcell kadar yüksek olmadığını bilerek geçmiştim. o yüzden şimdilik memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.