Şimdi Ara

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanamama Sorunsalı (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell'den daha dün geçiş yaptım Vodafone'a müşteri hizmetlerine ne yaptıysam ne ettiysem neyi tuşladıysam u l a ş a m ı y o r u m.

İlk günden hayattan, operatörden soğudum bu nedir ya ? Canlı bir insanla görüşme şansım yok mu benim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzoli -- 26 Mart 2019; 9:46:34 >

• Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Ailecek türk telekoma geçmeyi düşünüyoruz zaten bizim burda çekmiyor da vodafone doğru düzgün. Üstüne müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necromyhTh

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Ailecek türk telekoma geçmeyi düşünüyoruz zaten bizim burda çekmiyor da vodafone doğru düzgün. Üstüne müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum şaka gibi
    Nasıl müşteri hizmetlerine bağlanacağımızı çözmüş bulunmaktayım

Herhangi bir menüye girip telesekreterin 'Hatalı tuşlama yaptınız' diyene kadar hiç bir tuşlama yapmayın. 'Hatalı tuşlama yaptınız'ı sizi başka yere otomatik bir şekilde bağlayana kadar söylettirin.

Yeni yere bağlandığınızda yeni bir telesekreter çıkıyor karşınıza (Kullandıysanız eğer Turkcelldeki gibi bir sekreter, sizinle konuşuyor) buda; derdinizi bana söylerseniz ben kısa bir şekilde halledicem gibisinden birşey diyor tam olarak hatırlamıyorum

Sorduğu o soruya Müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum cevabını verin, oda buradan daha kısa ve daha çabuk olacaktır bana söylemeniz yeterli diyor robot

O cevabı 3 defa verirseniz otomatik bağlıyor müşteri hizmetlerine

Uzun gibi gözüküyor ama 5 dakikanızı almıyor. Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.