Şimdi Ara

Vodafone mu Türk Telekom mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
38.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internet hizi acisindan kesinlikle turk telekom kapsama olarakta turk telekom ama cok fazla bi fark oldugunu düşünmüyorum ben de her iki hatta var. Vodafone'nun 1 defa bile tt'den hizli ciktigini gormedim. Ozellikle İstanbul'da tt 4.5de 130 140 gordugum oldu Vodafone maksimum 25 30.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

Neden vodafone anlatsana biraz

Valla hocam çekim sorunu yaşamazsın, interneti yavaştır ama iş görür. Avea ve turkcell paket satımı şeklinde çalışır. 1 sene boyunca paket verir, tarife üzerinden çalışmaz. Vodafoneda 1 tarifeye geçtinmi ömür boyu kullanma durumun var. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 1 gb interneti sıkıştıgın zaman alabilirsin. doldur özelligi sayesinde 6 gb netli tarife 29 tl ye gelir (faturasız). Daha aklıma gelmeyen + ları var.
  • Telekomun interneti iyi ama çağrıda performansı çöp. Bu yüzden TT'den vodafona a geçtim memnunum.

• TT'den vodafone'a geçtim. En az Yıl başına kadar Vodafone'dayım. Sonra yine TT'ye dönerim sanırım. TT fiyat performans olarak en iyisi bence.
  • O fiyata o performans denecek olursa tabi ki TT. Şuan 4.5G'den yazıyorum kuş uçmaz kervan geçmez yerde 2 Çubuk çekiyor + 35 Mbps gördüm hemde Cat4 kullanan J5 ile. Telefonun daha yüksek bir modelse 50 Mbps bile görebilirsin. Vodafone ve Turkcell kazıktan ibaret. 2 aydır TT'de faturam sabit fiyat geliyor.

• 4g de telekom 3gde vodafone ama koylerde ise telekomun adi yok diyim

• ya turkcell de kal , ya da turk telekoma geç.
    vodafondan uzak dur.
  • xDeathwing kullanıcısına yanıt
    Vodafone 4 bucak G lansmanının Hakkını veriyor. Gercekten 4 bucak cekiyor. Lakin bana öyle 15-50 mbps arası yetmez ve is göremem, her yerde çekmesin merkezi yerler bana yeter, ben daha fazla hız isterim derseniz Türk Telekom.

Not: is yerimdeki 3 operatörün de berbat performansından ötürü mecburen is yerinde 3unun en iyisi çeken Vodafone kullanıyorum. Ama 10 gündür yaklaşık is yerimin 50 metre ötesine bir direk dikildi ve o direği hangi operatör dikiyorsa ona gececegim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 13 Temmuz 2016; 8:0:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fotosunu cekip koyarsan hangisinin oldugunu soyleriz 😊

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Kurulmasi devam eden direk resimde ve 2 tane mobil baz istasyonu araçlarını da görüyorsunuzdur. Bir tanesi Türkcell diğeri Türk Telekom ama hiçbir etkileri yok.

(Kurulan baz istasyonunun Türk Telekom olduğunu tahmin ediyorum. Cünkü resimde cok belli değil ama hafif yeşilimtrak bir rengi var direğin.)

Vodafone mu Türk Telekom mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 13 Temmuz 2016; 8:5:0 >

• Mobil baz istasyonunu muhtenelen 1 ay sureyle bas istasyonu kurulacak yere koyup getirisini goturusunu hesapliolar. Muhtemelen o istasyona o mobil araci olan operatorler koyacak antenleri. Hayirli olsun. Gozunuz aydin 😀

O mobil baz istasyonları neredeyse 1 senedir oradalar ama dediğim gibi etkileri büyük değil.
    Dilovası'ndayim ben. Osmangazi köprüsü bağlantı yollarından dolayı gecen sene agustos ayında mevcut baz istasyonları kaldırıldı Türkcell ve Türk Telekom'un. Eziyet ondan sonra başladı zaten. Yoksa 4 seneye yakın Avea ile Mutlu Mesut yasıyordum :)

• Denemek için en yakın zamanda Türk Telekom 8GB tarifesine geçeceğim arkadaşlar, güncel tutarım. Teşekkürler şuana kadar ki mesajlarınız için.

• Vodafone tam anlamıyla bir soyguncudur. Tam Türkiye profiline uygun davranıyorlar. Ne kadar çalarsan o kadar yükseliyorsun. Hele 10 kilobayt 15 kuruş sahtekarlığını sorma bile tam saç baş yoldurmalık. Türk Telekom bana göre en dengeli tercih olacaktır. Türkiye'de rekabet milleti soymak olarak anlaşıldığı için seni soyacaksa devlet soysun diyorum ve yüzde 51 hissesi devlet olan Türk telekom öneriyorum. Gerisi boş. Ben de geçeceğim bir kaç gün içinde.
  • Vodafon kiralık fiber hatlarla 4 g ye geçti ama daha çok sıkıntı çıkarır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkengin kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Türk telekom diyorum veya Turkcell.

Ama asla sakın vf'a bulaşma ben 3 ay sonra hiç dönmemek üzere bırakıyorum vf'u.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk telekomdayim faturasizdan gectim 8 gb 1000dk 1000sms 29 tl ustune 3 ay 8gb geldi.16 gb oldu.pazarlik falanda yapmadim..

Geçen sene bu zamanlar yazışmışız O direğe önce Turkcell baz istasyonu kurdu. Ki birkaç ay içerisinde hemen taşıdım hattımı. KAsım'dan beri mutlu mesut yaşıyorum, Turkcell gerçekten müthiş ve çok bonkör. Aynı direğe Turkcell'den birkaç ay sonra Vodafone da kurdu baz istasyonu. Ama interneti sadece 8 bandından veriyor. Kullananlardan 1-2 defa test yaptım hız 2-15 mbps aralığında değişiyor. Turkcell ise hem 3 hem de 20 bandından yayın yaptığı için hız hiçbir zaman 80 mbps'den aşağı düşmüyor. Turk Telekom zaten 4G çekmiyor iş yerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 29 Temmuz 2017; 11:50:4 >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Valla turkcell asmis hocam dag bayir her yer 3g. 3g kapsamasi turk telekomun 2gsinden daha iyi bi cok yerde. Paraya kiyip turkcell kullanacaksin ama fiyat uygun bi de 11 ay istanbulda olunca ihtiyac duymadim hic. Turkcell su an sinoptayim yol tunel her yer 3g. Tunelin icine bile istasyon koymuslar. TT ge vdfn yok malesef. Selale var kanyon 2 km icerde kapkaranlik kalio gunes zor giriyo en ucra kor noktada full 3g cekiyo. Acayip iyi yere istasyon koymuslar. Erfelek selalelerinde. Saygi duymaktan baska secenek yok. TT'de 12 gb 27 lira olunca sesimi cikarmiorum 😀

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.