Şimdi Ara

Vodafone Mobile Broadband yazılımı vodemi görmüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
8.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün K3570-Z model vodem aldım (nestle kampanyasından) ancak vodem takılı olduğu halde programı cihaz yok diyor. Şuanda Vodem üzerinden yazıyorum bağlantı var ama programı cihazı görmüyor arada sırada geliyor gidiyor, ayrıca kullanımlar kısmı her kullanımda sıfırlanıyor kotamı oradan takip edemiyorum sitesi de sık güncellenmiyor... evimde zaten wireless var dışarıda kullanırım diye 2 gb yeterli gördüm aldım 3 ay sonrasında cepnet ile devam edeceğim pek fazla kullanmayacağım ama böyle bir sorun moralimi bozmaya yetti. Bilgisayarımda donanımsal olarak sorun olacağını düşünmüyorum, işletim sistemi windows 7 kullanıyorum ayrıca başka bilgisayarda da denedim aynı sorun var, bunun çözümü varmıdır? teşekkürler.

• zarfın şeffaf kısmında şeffaflık hakkın bulunabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

zarfın şeffaf kısmında şeffaflık hakkın bulunabilir

Pardon anlayamadım ?
  • Arkadaşlar, ben mobil modemle ilgili bir şey soracağım. 4 gb limitim var. Acaba upload sırasında giden veri de limite dahil mi?
  • bazen bendede oluyor, özellikle yeni program kurunca. 2-3kez böyle oldu. cihazı etkinleştir veya cihaz ekle kısmından uğraştım restart yaptım rasgele oldu. diğer usb ye filan tak dene bir kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimus07

bazen bendede oluyor, özellikle yeni program kurunca. 2-3kez böyle oldu. cihazı etkinleştir veya cihaz ekle kısmından uğraştım restart yaptım rasgele oldu. diğer usb ye filan tak dene bir kardeş.

Teşekkürler bir sorum daha olacak kullanım kısmı her girdiğimde sıfırlanıyor sizde de mi öyle yoksa bir sorun mu var bende? kotamı takip edemedim sorgu mesajı 22kb diyor ki ilk tanımlandığı zamandan beri güncellenmemiş.. vodafone.com.tr de internet kullanımı kısmı 385mb ama daha fazla olduğunu düşünüyorum orası da güncel değildir. programın sayacı sizde de mi aynı :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciyakk

Arkadaşlar, ben mobil modemle ilgili bir şey soracağım. 4 gb limitim var. Acaba upload sırasında giden veri de limite dahil mi?

hem download hem upload kotaya yansıyor 3G lerde malesef kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemist
    Dün K3570-Z model vodem aldım (nestle kampanyasından) ancak vodem takılı olduğu halde programı cihaz yok diyor. Şuanda Vodem üzerinden yazıyorum bağlantı var ama programı cihazı görmüyor arada sırada geliyor gidiyor, ayrıca kullanımlar kısmı her kullanımda sıfırlanıyor kotamı oradan takip edemiyorum sitesi de sık güncellenmiyor... evimde zaten wireless var dışarıda kullanırım diye 2 gb yeterli gördüm aldım 3 ay sonrasında cepnet ile devam edeceğim pek fazla kullanmayacağım ama böyle bir sorun moralimi bozmaya yetti. Bilgisayarımda donanımsal olarak sorun olacağını düşünmüyorum, işletim sistemi windows 7 kullanıyorum ayrıca başka bilgisayarda da denedim aynı sorun var, bunun çözümü varmıdır? teşekkürler.

pc de güncelleme vs varsa 2 gb anında gider dikkatli ol. Ayrıca modemi görmediği problemini çözemedim format yedi pc bakalım acil net lazımdı şimdi format böyle giderse vinn alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Alemist
    Dün K3570-Z model vodem aldım (nestle kampanyasından) ancak vodem takılı olduğu halde programı cihaz yok diyor. Şuanda Vodem üzerinden yazıyorum bağlantı var ama programı cihazı görmüyor arada sırada geliyor gidiyor, ayrıca kullanımlar kısmı her kullanımda sıfırlanıyor kotamı oradan takip edemiyorum sitesi de sık güncellenmiyor... evimde zaten wireless var dışarıda kullanırım diye 2 gb yeterli gördüm aldım 3 ay sonrasında cepnet ile devam edeceğim pek fazla kullanmayacağım ama böyle bir sorun moralimi bozmaya yetti. Bilgisayarımda donanımsal olarak sorun olacağını düşünmüyorum, işletim sistemi windows 7 kullanıyorum ayrıca başka bilgisayarda da denedim aynı sorun var, bunun çözümü varmıdır? teşekkürler.

pc de güncelleme vs varsa 2 gb anında gider dikkatli ol. Ayrıca modemi görmediği problemini çözemedim format yedi pc bakalım acil net lazımdı şimdi format böyle giderse vinn alacağım

Güncellemeleri kapattım zaten evimde wireless var dışarda kullanırım diye aldım, ama ne kullandım ne yaptım göremiyorum. Kullanım miktarı kısmı her girişimde sıfırlanıyor, arada sırada cihazı görmüyor.. Çözümü bulursanız yazarsanız sevinirim teşekkürler

• dört gün olacak görmüyor vodemi 2008 den beri kullanıyorum hiç sorun yoktu yeni yazılımı indir yükle uyumluluk sorunu düzelt denemediğim yapmadığım bir format kaldı olmuyor görmüyor sim kartı yüklenmiyor iyiki sözleşme bitmek üzere müşteri hizmetleri başka pc de dene dedi ordada olmadı ya vodem bozuldu ki zannetmem yazılımsal bu formülüde yok şimdilik...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.