Şimdi Ara

Faturalıya geçiş sonrası hatta kalan kontör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
42.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar vodafone faturalısına geçiş yaparken düşünün derim.Altta linkini verdiğim şikayet bana aittir inceliyebilirsiniz.Çevremde rahat 5 tane kamu tarifesiydik hepimizede tutarsız faturalar geliyordu.Bende dahil hepimiz hattımızı değiştirdik.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/661339/g/VODAFONE+Cep+Kamuda+Faturalarim+Cok+Yuksek+Geliyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno
    Arkadaşlar vodafone faturalısına geçiş yaparken düşünün derim.Altta linkini verdiğim şikayet bana aittir inceliyebilirsiniz.Çevremde rahat 5 tane kamu tarifesiydik hepimizede tutarsız faturalar geliyordu.Bende dahil hepimiz hattımızı değiştirdik.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/661339/g/VODAFONE+Cep+Kamuda+Faturalarim+Cok+Yuksek+Geliyor!

faturada ki ucretler hangi kalemlerden yansimis hocam.paylasin yardimci olalim.hattinizi tasimis olabilirsiniz ama iade alirsiniz tabi hakliysaniz.bu tip durumlar hepsinde oluyor acikcasi sorunu tespit edip onlara bildirip iade talep etmek gerekiyor.genel olaraksa arkadasim vf faturali kullaniyo problemi yok gecen ay 10 dk ya yakin asim olmus ama msg gelmemisti mail attik 1 hafta sonra yaklasik 3 tl iade oldu.onu bile aldik yani geri.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    faturada ki ucretler hangi kalemlerden yansimis hocam.paylasin yardimci olalim.hattinizi tasimis olabilirsiniz ama iade alirsiniz tabi hakliysaniz.bu tip durumlar hepsinde oluyor acikcasi sorunu tespit edip onlara bildirip iade talep etmek gerekiyor.genel olaraksa arkadasim vf faturali kullaniyo problemi yok gecen ay 10 dk ya yakin asim olmus ama msg gelmemisti mail attik 1 hafta sonra yaklasik 3 tl iade oldu.onu bile aldik yani geri.

''Yukarıdaki şikayetimdeki faturama ait 76 TL borcum vardı.Şikayetimden sonra Vodafone tarafından ödendiği bilgisi geldi ve bende vodafone hattımı değiştirmedim.

Ondan sonraki ay 6/9/2010 fc009039093047 31,50 TL fatura geldi. 6/10/2010 fc010039092916 50,20 TL fatura geldi.Daha sonra fatura dökümanlarını istedim müşteri hizmetlerinden ve 1. faturada sorun yok zaten ama 2. faturada (20 TL cep kamu + 6 sms paketi + 0,53 sms + 2,46 hat kısıtlama + 1,5 internet ve geri kalan tutarda şikayet üzerine ödenen faturamdan kalmış.) Vodafone müşteri hizmetlerinin açıklamasıdır.Ondan önceki faturama değilde 2 ay sonraki faturaya böyle bir ücretin yansıtılması tam anlamıyla fiyasko.Ben şuan operatörümü değiştirdim ancak faturamı ödemedim ve gereğinin hatanın düzeltildiği zaman ödücem.Gereğinin yapılmasını istiyorum.''

Evet bende şikayetçi oldum ve faturamı ödemişlerdi ama yukarıdaki yazımı okursan anlarsın.Bu sahtekarlıktan başka birşey değil. 3 TL düşün kaç kişiden alıyorlar ve kaç kişi geri dönüp şikayetin sonucunda ödeme yapılıyor.2. faturamın detayını öğrenmek istediğimde 20 TL lik bir açık kalıyordu bayan hattan ayrılmayın dedi ve 15 dkka bekledim ve bana vodafone tarafından ödenen faturadan kaldığını söyledi.Bu olay dediğim gibi sadece benim başıma gelmedi çevremde 5 kişi kullanıyorduk ve hepimizinkiside aynıydı.Ayrıca süre dolum mesajları nedense ilk aydan sonra gelmez oldu.Vodafone bundan sonra sınırsız hat verse almam

• şu an faturalıya geçiş işlemine online işlem merkezinden yapabiliyormuyuz bilgisi olan var mı halen shoplara gitmemiz mi gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.