Şimdi Ara

Faturalıya geçiş sonrası hatta kalan kontör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
42.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalı hatta geçiş yapacağım fakat hattın içinde epey kontör var. Müşteri hizmetleri faturalı hatta geçersem kontörün silineceğini söyledi bayi ise silinmez aynen kullanırsın cevabı verdi. Bu işlemi daha önce yapan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 6 Aralık 2019; 19:34:12 >

• Müşteri hizmetlerine telefon aç. Hattını faturalıya çevireceğini söyle. Beş dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir ücret yansımıyor faturana. Ayrıca bakiye kontörün de gelecek olan faturandan düşülüyor. Çok kolay ve avantajlı anlayacağın. Şimdiden hayırlı olsun.
  • Telefon aracılığıyla geçiş yapıldığında belge istenmiyor. Yalnızca geçiş yapmak istediğinizi söyleyin. Ya da Bölge müdürlüğünün yakınlarındaysanız oraya başvurun. Belge istemezler. Ama shoplara başvurduğunuzda isterler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcforum

quote:

Orjinalden alıntı: nebuzaradan

Müşteri hizmetlerine telefon aç. Hattını faturalıya çevireceğini söyle. Beş dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir ücret yansımıyor faturana. Ayrıca bakiye kontörün de gelecek olan faturandan düşülüyor. Çok kolay ve avantajlı anlayacağın. Şimdiden hayırlı olsun.

Kontör'üm gelecek olan faturadan düşüyor ise oldukça iyiymiş. Daha önce müşteri hizmetleri ile konuştuğumda Vodadone Shop ya da Vodafone Store'lardan birine gitmem gerektiği söylenmiştir. Prosedür değişti herhalde.

Birde sizden sabit fatura istemediler mi?

Abonelik tarihin 6 ayı geçti ise müşt.hizm.den yaptırabilirsin ama geçmediyse shop lardan adres gösterir bir evrakla yaptırabilirsin

• Ben bugün 444 0 542 yi aradım faturalı hatta geçmek için en yakın cep shop işyerine gitmem gerektiği söylendi. Telefon da ya da internette bu işlem yapılamıyor. Hemen bugün işlem onaylanır mı ? diye sordum ama net bir cevap alamadım dostlar.
  • bu işin aslı nedir shop mu mh mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailix

bu işin aslı nedir shop mu mh mi?

faturasızdan faturalıya geçiş için shopa gitmen gerekli belge falan gerekli çünkü.

faturalıdan faturasıza geçiş için ise telefonla araman yeterli mh yi.

2 işlemide yakın zaman içerisinde yaptığımdan emin olarak yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 17 Temmuz 2010; 20:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

faturasızdan faturalıya geçiş için shopa gitmen gerekli belge falan gerekli çünkü.

faturalıdan faturasıza geçiş için ise telefonla araman yeterli mh yi.

2 işlemide yakın zaman içerisinde yaptığımdan emin olarak yazıyorum

• eyvallah kankalar :D
    bende bugün gittim dediğiniz gibiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

Müşteri hizmetlerine telefon aç. Hattını faturalıya çevireceğini söyle. Beş dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir ücret yansımıyor faturana. Ayrıca bakiye kontörün de gelecek olan faturandan düşülüyor. Çok kolay ve avantajlı anlayacağın. Şimdiden hayırlı olsun.

Sen bu yazdıklarından eminmisin???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

Sen bu yazdıklarından eminmisin???

Fatura ya da kredi kartı ekstresini de fakslatiyorlar sanırım :)
  • Ağzı olan konuşuyor işte.
  • saçmalamayın sadece başvuru yaparsınız ama bir şubeye gidip sözleşme imzalatıp bir fatura göstermeniz şart. (elektrik, su vs) başka türlü kimse kimseye faturalı vermez
  • Arkadaşlar adam mesajı 2007 yılında yazmış. 2007deki sistem böyle olabilir. Tabi şimdi farklı adınıza kayıtlı fatura veya kredi kartı ekstresi istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Arkadaşlar adam mesajı 2007 yılında yazmış. 2007deki sistem böyle olabilir. Tabi şimdi farklı adınıza kayıtlı fatura veya kredi kartı ekstresi istiyorlar.

Bildiğim kadarıyla hiç bir zaman böyle bir uygulama olmadı, olamazda. Şahsi kanaatim bu.

Ayrıca kim hortlattı bu konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 21 Temmuz 2010; 1:14:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco
    quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Arkadaşlar adam mesajı 2007 yılında yazmış. 2007deki sistem böyle olabilir. Tabi şimdi farklı adınıza kayıtlı fatura veya kredi kartı ekstresi istiyorlar.

Bildiğim kadarıyla hiç bir zaman böyle bir uygulama olmadı, olamazda. Şahsi kanaatim bu.

Ayrıca kim hortlattı bu konuyu

Bu kuyuları kapatmak lazım yoksa bir tasla 40 akıllı uğraşıyor...

Kulaktan kulağa gibi olmuş adam Pamela Anderson demiş kuyruğun sonunda Bülent Ersoy çıkmış

• quote:

Bu mesajla konu hop hop hoplamış.
  • Konu hortmuş :)
  • adamın sorunu aynı,farklı konu acacagına arama yapmıs bılınclı bır forum uyesı olarak ve bu konuya yazmıs sorusunu ve aldıgı cevap ısıne yaradı.buna hort denmez 5 sene sonra bıle bu konu bırıne yarar.eskı kampanyaları hortlatanlara dıyın bunları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

adamın sorunu aynı,farklı konu acacagına arama yapmıs bılınclı bır forum uyesı olarak ve bu konuya yazmıs sorusunu ve aldıgı cevap ısıne yaradı.buna hort denmez 5 sene sonra bıle bu konu bırıne yarar.eskı kampanyaları hortlatanlara dıyın bunları :)

aynen dediğin gibi bu konu benim de işime yaradı faturalıya geçmeyi düşünüyorum ama hala karasızım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.