Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nescafe07

benim evin salonu

• quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

İSTANBULLULAR 20 OCAK I BEKLEYİN VODAFONE GÜMBÜRGÜMBÜR GELİYOR

ATİLLA VİTAİ İSTANBUL AÇIKLAMASI
    MÜTHİŞ BİR HAMLE YAPACAĞIZ

2006’nın ilk 10 ayında baz istasyonu sayısını yüzde 17, şebeke kapasitesini yüzde 10 arttırdıklarını ve şebeke yoğunluğunu yüzde 80, aramaların kesilme oranını yüzde 12 azalttıkları aktaran Vitai, “Best of İstanbul” projeleri hakkında da bilgi verdi. Yeni altyapıyı 20 Ocak’ta İstanbul bölgesinde devreye sokacaklarını ve bir hafta içinde şebekede yüzde 25’lik bir iyileşme sağlayacaklarını söyleyen Vitai “Yeni altyapıyı harekete geçirip müthiş bir hamle yapacağız. Tabii bu projeyi sonrasında tüm Türkiye’ye yayacağız çünkü aklımızdaki tek şey Türkiye’de kalite sunmak” açıklaması yaptı.

Güzel bir haber. Vericileri test ediyorlardı demek ki. Yarından sonra yorumları alırız artık. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • telsimin tüm yeni vericileri yeniden hizmete girdi..dün 250 adet baz istasyonu hizmete alındı..
  • Daha önce bodrum katları diye yazmıştım, yineliyorum. Umarım bir çözüm bulunur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karalı

keklikpınarı,karapınar ve cevizlidere'de çok sorun oluyo....

Bahsettiğim Türk Telekom eğitim binasındaki baz istasyonunu kurdular. Sanıyorum istasyon faaliyete geçti. Henüz Ankara genelinde 50. hücre kanalı çalışmadığı için bu baz istasyonuna ne isim koydukları belli değil. Öte yandan daha önce civardakı Peynirci (Cevizlidere Cad.) ve Şavak (Dikmen Cad.) marketlerinde rahat konuşmak pek mümkün değilken artık konuşmak mümkün olmaya başladı. Ayrıca evin içinde de daha rahat konuşulabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfiz -- 21 Ocak 2007; 19:57:01 >
  • ankara keçiörende yakacık-şenlik ve de özellikle güçlükaya mahallesinde sorun devam ediyor.yakacık ve şenlik çekiyor ama konuşma kalitesi çok düşük kesilmeler oluyor.güçlükayada ise hem çekim az hem de görüşmek çok zor...
    acaba buraları ne zaman düzelticekler?kaç kez şikayet ettim....
    artık ankara da 050 hücre yayını çalışmaya başlasa....sadece 090 çalışıyor şu anda. 020 tamamen kalkacakmış sanırım
  • Şu anda İstanbul da kapsamlı çalışmalar yapılıyor. Nüfus sırasına göre giderlerse sıra Ankarada bakalım inşallah güzel olur
  • inşallah öyle olur...çünkü ankarada sorun yaşayan çok fazla yer var.küçük şehirlerde pek sıkıntı yaşandığını görmedim.sadece yeni yerleşim yerleri ile köyler ve kasabalarda sorun oluyor genelde...
  • eğer istanbulda %25 lik bi artış olursa şebeke vericilileri anlamında ozaman turkcell e yanaşmış olur umarım...okuduğum bi haberde turkcell genel müdürü ciliv turkcell in 12000 telsim in 6000 aveanında 7000 baz istasyonu olduğunu söyledi..eğer öyleyse telsimin enaz 6000 tane baz istasyonu dikmesi lazım..umarım bir an önce turkcell i yakalr ve geçer 15000lere yaklaşırsa işte ozaman turkcell in koltuğu ciddi derecede sallanmış olur..
  • İstanbulda halen iletişim çok yetersiz..%25 yalan
  • İzmir ile Ankara berbat İzmir'i arayamıyoruz Ankara'da ise hücre yayını yok ama iyi çekiyor genede.
  • telsim vodafone motorolaya 8000 adet baz istasyonu siparişi vermiş arkadaşlar....hayırlısı olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

telsim vodafone motorolaya 8000 adet baz istasyonu siparişi vermiş arkadaşlar....hayırlısı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stigmata_ -- 25 Ocak 2007; 4:06:17 >
  • selimcan emin misin? 8000bazistasyonu ortalama en az 1,5milyon dolar para demek?adamlar ise 2yılda 1milyar dolar yatırcaklarını son açıklamalarında söyledi....
  • bilgi telsim istanbul kartal plazadan baz istasyonu sisteme alım (teknik ofisten)bölümünden alınmıştır...kaynak sağlam...
    saygılar..
  • 8000 baz istasyonu çok iyi bir rakam. Mükemmel değişim olacak..
  • Bu haberi ben inanmam..8000 bin baz abartı rakam..
  • bir sene sonra baz istasyonlarını dikince görürsün adam turkcelli geçicez diyo madem turkcell o kadar iyi 8000 neden abartılı olsun...
  • Arkadaşım sen 8000 baz ne demek biliyomusun..Senelik 600 milyon dolar yatırım yapacaklar..

Bunun hepsi baz değilki zaten..TEKNOLOJİ Yatırımı hiçmi yapmayacak vodafone..

8000 baz eğer 500-600 milyon dolara dikilecekse merak etme türkcell yada avea bu işi lçoktan yapardı..

Motorola en büyük antlaşmamız demiş vodafone için ama yinede belirttiğin rakam az değil..

1 senede baz olayının çözülmesini hayal etmesinm kimse..türkcell 1992 den beri dikiyor halen bitmiyor vodafone gelince herşey birden düzelecek sanıyorsanız yanılıyorsunuz...
  • Birde şu sorun var..Herşey 0 dan başlansa sorun olmayabilirdi bu kadar ancak telsimin geçmişte diktiği bazlar var..Bunlarla yeni bazların uyumu yerleri çok büyük masraflar bunlar..

Telsim hazirandan bu zamana 800 baz dikti sanırım ve bu konuda çok zorlandığını medyadan takip etmiştik..Vodafone zaten kenfdiside söyledi hiç baz olmasaydı bizim için çok daha iyiydi gibisinden
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.