Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulunduğum bölgede türk telekomun üzerinde vodafone baz istasyonu var
    bugün bursa imçk kararlarına baktım
    türk telekomun 20 metre karşısındaki apartmanda baz istasyonu kurmak için izin almış vodafone
    şaşırdım ve biraz araştırdım
    türk telekomların üzerine kurulan baz istasyonlarının başka yerde kurulanlara göre
    güçleri daha düşük oluyormuş
    bu yüzden türk telekom üzerindeki bazlar sökülerek yakınlarına yeni baz kurulacakmış
    gerçektende buradaki baz istasyonu 300 metre ilerisinde kapalı alanda çekmiyordu
    daha öncede bir kaç türk telekom binası üzerindeki bazın söküldüğünü görmüştüm
    bu konuda bilgisi olan var mı ve düşünceleriniz neler?

• TÜRK telekom direklerinde bursada bildiğim kadarıyla sökmezler kurmuşken yani zaten trk telekom direkleri
    mudanya yolu üzerinde ihsaniye istasyınıda var
    sırameşelr istasyonunun yanındaki ptt de var bide
    kütüphanen,n orda var ırganda köprüsünün
  • vodafondan yeni baz istasyonları devrede sivas koyulhisar tokat reşadiye ilçeleri arası tüm bölge kapsama alanında
  • Bugün Şirinevlere gittim 9 ay sonra :)

Zeytnburnu - Metro -Şirinevler metro arasında

VODAFONE YOK YOK YOK!

Avea çok iyi
    Turkcell süper..

Yarın çıkın bakın..

Şirinevlerdeki meşhur kahvemde çekim halen çok yetersiz..

Aynı tas aynı hamam..
  • vodafone 2 yeni baz,
    ataşehir kavşak
    küçükbakkalköy
  • yeni baz
    ataşehir tem
  • anadolu yakasında yeni bazlar sıra sıra açılmaya başladı...
    yeni bir baz daha
    barbaros mahallesi
  • Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar kapsama alanı konusunda
  • Bana kızacaksınız ama

Geçen 2 senede çokta aman aman bişey değişmedi :)

Halen bana göre Türkiyenin en kötü çeken operatörü..

Baz isimlerini değiştirince yeni baz kurulmuş olmuyor bunuda söylemeyeden geçemeceğim :)

Bizim orada yeni bazlar var gibi ama çekimler tamamen aynı o yüzden sadece isim değiştirdiğine inanıyorum
  • Üzldüğüm nokta gsmworld den diğer ülkelerin kapsama alanlarına baktığımda sayfalarında 3g ler falan uçusuyor bizim sayfamızda hala gsm 900/1800
  • bizim memlekette kasabada 2 adet turkcell, 1 adet aveanın baz istasyonu var.

vodafone daha uyuyor. bizim memlekete uğradığı yok. turkcel 2 adet ayrı ayrı bölgeye baz istasyonu dikiyor. şaşırıyorum bu vodafona.
  • vodafone s.volkana karşı...
    vodafone dan bugun yapılan açıklamaya göre 2008 teki hedefleri s.volkanın yaşadığı tüm alanları kapsama alanı dışında bırakmakmış
  • valla ben çok memnunum kapsama alanından
    önceden sorun yaşadığım yerlerin %90'ında artık sorun yaşamıyorum
    ve hala eski günleri unutmadım
    gönderdiğim mesajların çoğu gitmez veya çok geç giderdi
    konuşmak için camlarda ve balkon balkon gezerdim
    akşam 6 dan sonra şebeke kitlenir telefonumu kapatıp bir kenara koyardım
    bir telsim numarasını aradığımda 2dk sonra çalmaya başlardı
    bazen beklemeyip kapatırdım
    bulunduğum bölgede 3 baz vardı biri herhangi bir sebepten çalışmadığında iletişim kitlenirdi

unutmadım
  • bende bişi sorayım normal yollarda kulelerde görmüşsünüzdür direklerde
    avea gider upuzun direk diker
    vodafone ve türkcell neden daha küçük direk diker
    şuanda avea ve vodafone ortak kule kullanıyor ve kule aveanın ve 60mtreden fazla olmasına rağmen avea en üste dikiyor parçalarını standan 3 tane palet farklı yönlere bakan
    vodafone en 6 7 tane palet tek yöne en az 2 tane ve boyutlerı uzun oluyor türkcellde de böyle palet takıyor ve direğin yarısına neden böyle birşey yapıyor ki bileniniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 11 Haziran 2008; 15:48:39 >
  • Bu sene tatile çıkanlar bakalım kapsama alanı konusunda iyileştirmeler görecekler mi? Ben de gittiğim yerlerde gözlemde bulunacağım. Sonuçları buraya yazarız.
  • haftaya altınoluk balıkesire gidicem....en son 2005 te gittiğimde balıkesir edremit arasında vodafonenun çekmediği yerler vardı...bakalım durumu görücez..
    geçen hafta ablam kaşa tatile gitti...vodafonenun heryerde çektiğini söyledi....(antalya muğla arasında)
    istanbulda şu an benim problem yaşadığım bir yer kalmadı açıkçası...şehir dışınıda görücez...
  • bilgiler için teşekkürler
  • valla sıralama soyle 1- turkcell 2-avea 3-vodafone vodafone bızım evde hala aynı tas aynı hamam izmirin hatay semtınde oturuyorum yazdıgım sıralamada turkıye capında boyle gıdıyor (forumu okudugum ıcın dıyorum) vodafone kablumbaga mısalı ılerlıyor bu hızda 2016 yılında turkıyede full ceker dıye tahmın edıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

valla sıralama soyle 1- turkcell 2-avea 3-vodafone vodafone bızım evde hala aynı tas aynı hamam izmirin hatay semtınde oturuyorum yazdıgım sıralamada turkıye capında boyle gıdıyor (forumu okudugum ıcın dıyorum) vodafone kablumbaga mısalı ılerlıyor bu hızda 2016 yılında turkıyede full ceker dıye tahmın edıyorum

izmirden tüm türkiye görünüyor galiba
    bir de avea forumunu tam takip etmemişsin yazdıklarına bakılırsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

valla sıralama soyle 1- turkcell 2-avea 3-vodafone vodafone bızım evde hala aynı tas aynı hamam izmirin hatay semtınde oturuyorum yazdıgım sıralamada turkıye capında boyle gıdıyor (forumu okudugum ıcın dıyorum) vodafone kablumbaga mısalı ılerlıyor bu hızda 2016 yılında turkıyede full ceker dıye tahmın edıyorum

izmirden tüm türkiye görünüyor galiba
    bir de avea forumunu tam takip etmemişsin yazdıklarına bakılırsa

bence arkadaş forumları gayet iyi takip etmiş. kapsama alanı sıralamasında şu anda vodafone 3. durumda. üstelik hem tcell hem de avea fark attı resmen. 3-5 yere baz dikmekle ve baz isimlerini değiştirmekle kapsama alanı ve kalitesi artmıyor!!!
    2006 yılı temmuz ayında şikayet ettiğim bölgede diğer operatörler sorunsuz işlerken vodafone dan halen tık yok!

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.