Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaklaşık 1 saattir vodafone un şebekesi buralarda kayıp.sizde durumlar nasıl?bu arada yer yaklaşık 900.000nüfusu olan ANKARA-KEÇİÖREN. biri şu vodafone tr ceosuna matematik öğretmeli artık. nerenin kapsanacağını şaşırdı galiba.daha büyük şehirleri tam kapsamadı hala yerinde sayıyor üstüne bir de bu saatlerde türkiyenin başkentinde şebeke yok!
  • aynı sorun bende de var yani 2 saat oldu hala telsim şebekesi kayıp hem oranda hem ümitköy tarafında aynı sorun var vodafone a ne oldu acaba?
  • bunun üzerine kendi reklamlarıyla vodafone un yaptığını nitelendiriyorum:
    SKANDAL!
  • quote:

Orjinalden alıntı: netcii

bunun üzerine kendi reklamlarıyla vodafone un yaptığını nitelendiriyorum:
    SKANDAL!

Atilla, biz Afrika'ya taşınmaya karar verdik orda en dandik operatör bile daha iyi çekiyormuş!
  • Arkadaşlar, Vodafone'un Bursa Nufüsunu kapsama oranı neydi? Akşam müşteri hizmetlerini arayıp koca şehirde %10 dan daha az bir dilimde yer alıp bu ay 200 kontör yüklediğim için kontör bedelini geri istiyorum diyeceğim.

%91.3, %99.1 fln, neydi tam net rakam hatırlayan yada bilen var mı? Forumda vardı bulamadım. 200 kontör yükledim arama yapamıyorum. Camdan çıkınca ses voert vort vırt şeklinde gidip geliyor hiçbirşey anlaşılmıyor, kontör aldığıma pişman oldum feci şekilde. Ciddiyim paramı geri isteyeceğim.
  • Muhtemelen klasik cevaplarınıo vereceklerdir..

Açık alanda nası çekiyor Vodafone ?

Ben geçen sene Bursaya geldim açık konuşmak gerekirse Açık alanda bile çok yetersiz gelmişti..Düzeltme yaptıklarını oklumuştum internette ama çok bişey değişmemiş gibi gördüm şimdi yazılanlardan sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Muhtemelen klasik cevaplarınıo vereceklerdir..

Açık alanda nası çekiyor Vodafone ?

Ben geçen sene Bursaya geldim açık konuşmak gerekirse Açık alanda bile çok yetersiz gelmişti..Düzeltme yaptıklarını oklumuştum internette ama çok bişey değişmemiş gibi gördüm şimdi yazılanlardan sonra

Eskişehir'de mükemmeldi, Bursa'da vasat. Açık alanda fena değil ama Eskişehir kadar mükemmel değil. Hareket halindeyken görüşme yapmak zaman zaman sorun yaratabiliyor.

Müşteri Hizmetleri'ni aradım, mahallemden, sokağın yapısı, nerelerde baz istasyonu olduğu, rakip operatörlerin nerelere baz diktiği, çözümün nasıl olabileceği vs. şeklinde tüm detayları aktardım. Kayıt aldılar, 48 saate Avea numaramdan dönecekler, Vodafone çekmediği için :)

• quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

quote:

Orjinalden alıntı: netcii

bunun üzerine kendi reklamlarıyla vodafone un yaptığını nitelendiriyorum:
    SKANDAL!

Atilla, biz Afrika'ya taşınmaya karar verdik orda en dandik operatör bile daha iyi çekiyormuş!

• istanbul yeni baz
    ataşehir tem mobil...
  • İSTANBUL yeni baz
    TOKI KONUTLARI mobil
  • Ankarada geçen cuma olan çöküntüden sonra hücre bilgi ekranındaki yer isimleri kaldırıldı. Çok da güzel oldu. Ciddi performans artışı var
  • bursa da da bazı baz istasyon kabinleri yenileriyle değitiriliyor.bursa yalova yolu özdilek bölgesinde sıkıntı olabilir bugün itibariyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

bursa da da bazı baz istasyon kabinleri yenileriyle değitiriliyor.bursa yalova yolu özdilek bölgesinde sıkıntı olabilir bugün itibariyle

yalova yolunda sorun olursa vodafone ayvayı yer. Ben teleferikte oturuyorum, yalova yoluna en az 30 dk lık mesafedeyim ve burda dibimdeki vericiden değil de yalova yolu bazından işlem yapıyor hat.. o da giderse..
  • Bunlar Vodafonenin çalıştığını gösteriyor :)

Yien diyorum yine..

Sorun çekmediği yerler değil..Oraya elbet bazını koyar çeker..Sorun çektiği sandığı yerlerde çekmemesi..

İStanbuldaki gözlemlerim eskiye nazaran çok iyi :) Ancak halen şu bir gerçek..Bence halen en yetersiz kapsama alanı veren operatör
  • bu aralar vodafone da hızlı bir çalışma başladı tüm türkiye genelinde bakalım hatırlısı
  • birşey olmaz yav şu an tarife kampanya ne varsa turkcellden geliyor kapsama alanı iyi heryerde çekiyor turkcellden başka hat kullanmak akıl karı değil bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

birşey olmaz yav şu an tarife kampanya ne varsa turkcellden geliyor kapsama alanı iyi heryerde çekiyor turkcellden başka hat kullanmak akıl karı değil bence.

Vodafone nun tarifeleriyle kıyaslanamaz bile hala
  • vodafone dan yeni bir baz daha
    kartal E5- 2
  • yeni baz bursa
    HAMİTLER-2
    ÜÇEVLER
  • haziran 2008 de sivas koyulhisar ilcesi ve tokat reşadiye ilcesi arası olan bölge kapsama alanı içerisine alınacak
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.