Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl olsa istesende bekleyecen istemesende
  • quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

quote:

Orjinalden alıntı: wand
    Sayın @sesyoksesyokdedim

ßen burada Telsim'in mail ile gönderilen mesajlarla geç ilgilendiği veya hiç ilgilenmediğini söylüyorum. Şayet 4440542 yi ararsan saçma sapan sorularla adamı delirtiyor. Ayrıca kullandığın kelimelere dikkat et. Çok meraklıysan şikayet sitelerini araştırırsın. ßen araştıracağım akdar araştırdım. Yüzlerce kişinin mesajlarına da şahit oldum! Herkes bir konu hakkında Telsim'e 50 sefer mesaj atmak zorunda değildir. Ayrıca iletişim bozukluğum söz konusu bile olamaz.

Size saçma sapan gelen sorular sorunun kaynağına ulaşılabilmesi sürecindeki etüt çalışmasının ön şartıdır.

Siz ilgili bilgileri dönüt olarak sunduktan sonra mükerrer gelişmelerde sizinle muhatap olan müşteri temsilcisinin ismini ya da konunun gelişim süreci hakkında bilgi vermezseniz her seferinde başa tekrar dönülmesi oldukça normal bir durumdur.

Aşağıda linkini vereceğim konuyu incelemeniz daha sağlıklı yorumlar yapabilmenize vesile olur umarım.

http://forum.donanimhaber.com/m_11245670/tm.htm

İyi Forumlar…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wand -- 11 Ocak 2007; 16:02:39 >

• yeni bir baz istasyonu daha
    istanbul sahrayıcedid halk caddesi....dün itibariyle hizmette...
    vodafone gümbür gümbür
  • iide kardeşim cep öğrenci noolcak????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurabi

iide kardeşim cep öğrenci noolcak????????

Ne olacağı ßelli değiL waLLa
    ßekliyoruz ßakalım...

• bütün teknik birim çalışıyormus telsimde bu haftasonu birçok baz istasyonu kuracaklarmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

bütün teknik birim çalışıyormus telsimde bu haftasonu birçok baz istasyonu kuracaklarmıs

WaLLa hocam çalıstıklarından email'lere bile bakmıyorlar. Yani illaki 4440542'yi arattıracaklar. Turkcell'de yine müşteri hiz. aramak 2 knt. Telsimde ßekle Allah ßekle artık. Acıyorum giden kontorlara.
  • Ya istasyonnları koyunca ekrana insan vadofone yazar..Yenimi eskimi bilmiyoruz ki..
  • Selimpaşa E-5 yeni baz istasyonu hizmete girmiştir.Hayırlı olsun.
  • Yeni oılduklarını nasıl anlıyorsunuz
  • daha önce hergu aynı yerden geçipte ekranda ismini görmediysen bilki yeni
  • senin bu konun çok tuttu sevimlican. hep böyle konuların olur inşallah.
  • telsimin tüm yeni vericileri gerçekten devre dışı kaldı sebebini bilen var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

telsimin tüm yeni vericileri gerçekten devre dışı kaldı sebebini bilen var mı

Benim de dikkatimi çekti. Neler oluyor anlamadım. Bu konuda Telsim'e mail atıp bilgilendirme isteyelim.
  • kesin bi şeyler yapıyorlar şu an tuzladaki yeni verici yeniden geldi
  • Evin bodrum katları..

Vodafone bu durumun değişeceğini ve artık her yerde çekeceğini söylemiş. Zaten ilk işleri birkaç baz istasyonu kurmak olacak tarifelerden önce..
  • arkadaşlar yeraltında yani metroda telsim düzeldi mi çekiyor mu artık
  • sevimlican, daha Vodafone girişimlerde bulunmadı bu konuda. 3-4 senedir durum aynı, bundan sonra düzelecek inşallah..
  • İSTANBULLULAR 20 OCAK I BEKLEYİN VODAFONE GÜMBÜRGÜMBÜR GELİYOR

ATİLLA VİTAİ İSTANBUL AÇIKLAMASI
    MÜTHİŞ BİR HAMLE YAPACAĞIZ

2006’nın ilk 10 ayında baz istasyonu sayısını yüzde 17, şebeke kapasitesini yüzde 10 arttırdıklarını ve şebeke yoğunluğunu yüzde 80, aramaların kesilme oranını yüzde 12 azalttıkları aktaran Vitai, “Best of İstanbul” projeleri hakkında da bilgi verdi. Yeni altyapıyı 20 Ocak’ta İstanbul bölgesinde devreye sokacaklarını ve bir hafta içinde şebekede yüzde 25’lik bir iyileşme sağlayacaklarını söyleyen Vitai “Yeni altyapıyı harekete geçirip müthiş bir hamle yapacağız. Tabii bu projeyi sonrasında tüm Türkiye’ye yayacağız çünkü aklımızdaki tek şey Türkiye’de kalite sunmak” açıklaması yaptı.
  • ESKİŞEHİR'DE MERKEZ DIŞINDA ÇOĞU YERDE ÇEKMİYOR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 18 Ocak 2007; 23:03:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.