Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
0
Favori
125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide şu baktıklaır yerleri bi açıklasalar yada bakamadıklarını.
    yani biraz bilgi verseler napıyorlar herşey çok güsel olacak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

bide şu baktıklaır yerleri bi açıklasalar yada bakamadıklarını.
    yani biraz bilgi verseler napıyorlar herşey çok güsel olacak..

Bence iyi ve açıklanmaya değer sonuçlar elde etmeden açıklama yapmaya yanaşmıyorlar t.cell ve avea nın bizim zaten şu kadar bazımız var dememeleri için
  • bence tcell dekiler bayaa bi sallamışlar. buyrum aveanın en güncel bilgileri:http://www.avea.com.tr/sta/hakkinda/sayisalveriler.shtml?pagemenu=basinodasi.sayisalveriler
    avea 18 aralıkta son açıkladığı verilerden bu güne kadar 200 yeni baz istasyonu devreye almış. keşke vodafone da bu kadar şeffaf olsa.
  • arkadaşlar turkcell elinden gelse avea ve vodafone'nun istasyonu yok diyecek abartmış yani. şunu biliyorum ki avea şu anda nufusu 3000 ve üzerinde olan her yerde hizmet veriyo. 2008 sonu itibariyle ise 1000 ve üzerinde olan tüm yerlerde hizmet verecek. ayrıca. vodafone da istanbula ciddi anlamda yatırım yaptı. eskişehire geçen yaz en az 25 istasyon kurdu. yollarda da ilerleme kaydetti. mesele istanbul'dan eskişehir'e giderken avea ve turkcell sorunsuz çekerken vodafone hiç öekimyodu bi kaç sene öncesine kadar. şimdi üç operatörde aynı hizmeti veriyo. avea'nın kulelerine istasyonu kurmuş. turkcell şu anda avea ve vodafone'nu karalıyo ama şunu biliyroumki avea şu anda çok ii bi noktaya geldi. vodafone'da oldukça ii. yani turkcell rakipsiz diil yani.
  • Vodafone'da fazla değişiklik görmüyorum; hem hizmet hem de İstanbul kapsama alanı olarak. Bazen gerçekten hayati noktalarda çekmeyebiliyor (Şile gibi). Ama Kadıköy ve civarında sorun yaşamıyorum, gayet memnunum. Çok ihtiyacım olursa cebimde Turkcell duruyor, onu çıkarıp takarım. Bu kadar basit. Kendimi sıkıntıya sokmuyorum anlayacağınız
  • Adapazarı / Sakarya da ki Yeni Vodafone Baz İstasyonları;

Ekinli

Erenler ( Eski Kule Kaldırıldı Yeni Kule Dikildi )

Yağcılar

Çaybaşı Yeniköy

Hacıoğlu

Göze çarpanlar yoğun bölgeye hitap edenler böyle arkadaşlar
  • adapazarında TEM üzerindeki berceste tesislerinde vodafone çok zayıftı haala öyle mi bilmem
  • http://www.istanbulcevor.gov.tr/imck_kararlari.asp
    istanbulda kurulacak yeni bazlar
  • istanbulda kurulacak yeni bazların listesi bugun itibariyle kaldırıldı arkadaşlar .....
  • Zeytinburnundan Bakırköye giderken çekmeyen yerlerde Vodafone artık çekiyor ama asla türkcell kadar değil yine..

Türkcell nası başlıyosa öle gidiyor..Heryerde FULL..

Vodafone eskiye nazaran iyi ama asla çok iyi değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Zeytinburnundan Bakırköye giderken çekmeyen yerlerde Vodafone artık çekiyor ama asla türkcell kadar değil yine..

Türkcell nası başlıyosa öle gidiyor..Heryerde FULL..

Vodafone eskiye nazaran iyi ama asla çok iyi değil

Kesinlikle katılıyorum. Ses kalitesi konusunda da Turkcell açık ara önde. Vodafone çekiyor gibi görünen yerlerde bile hâlâ sorun çıkarıyor. Turkcell'in hakkını yememek lazım. Avea söz konusu bile edilemez, çünkü kapalı alanlarda halen sıfır.
  • Kapalı alan konusunda Avea çok iyi değil evet ancak ya çekmiyor ya çekiyor..Onu biliyorsun en azından..

Vodafone ise nedense çekerkende konuşturmuyor kapalı alanlarda..Bunun nedenini forumda kimse açıklayamadı..Bazlar eski felan dendi ama bilmiyorum..

Benim maç seyurettiğim cafede Vodafone gurur tablosu Türkcell 0 Avea tek diş yada hiç çekmiyor :) Vodafone geçen sene koydu baz oraya sanırım çöekmiyordu şimdi full

Bide şirinevleri kontrol edim şubat ayında

• vodafone dan ankaraya yatırıma devam....dikkatinizi çekerim son iki aydır ankaraya yoğunlaşmış gözüküyorlar
    http://www.ankaracevreorman.gov.tr/cevre/2008_13sayilimck.doc
  • vodafone çekse bile sürekli ses kesiliyo
  • Arkadaslar Istanbulda yeni kurulan ve kurulacak olan baz istasyonlarini listelermisiniz. Istanbulda durum ne?
  • Sakaryda Vodafone TR yatırımlarda çok iyi gidiyor arkadaşlar

sadece 1 ay içinde neredeyse 20 yakın yeni baz istasyonu açıldı ve aktive edildi

değişim resmen hızlı bi şekilde devam ediyor vodafonede kendim gördüm kendim hissettim farkı vodafone süperrrrrrrrrrrrrr oldu sakaryada

adım başı yeni baz dikti resmen

Belli başlıları;

Ekinli

Çaybaşı Yeniköy

Erenler

Hacıoğlu

Yağcılar

Sapanca Gişeler

Kocaeli Üniversitesi

Vs.... devam ediyor sakaryada yatırımlar
  • vodafone tr sakarya temde BERCESTE tesislerini de kapsadılar mı son gittiğim de içeride çekmiyordu 5 ay önce
  • bu türkiyeyi kapsadığında türkcell dünyayı kapsayacak haberi yok
  • Sevdim bu sözü
  • Arkadaşlar evet Faz-3 ler dikilmeye başlanmış haydi hayırlı olsun. Kırıkkale, Kırşehir ve Çankırı daki istasyon işini ekotel almış.

http://www.ekotel.com.tr/gsm_referans.asp
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.