Şimdi Ara

Vodafone İnternet Sürekli Kopma Ve Yavaşlık Sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
1
Favori
365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer İnternet Servis Sağlayıcıları >> Vodafone İnternet Sürekli Kopma Ve Yavaşlık Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    54 Mesaj
    Öncelikle Merhabalar sorunum başlıkta da belirttiğim gibi vodafone internet sürekli kopma ve yavaşlık sorunu bu zamana kadar böyle bir sorunum yoktu gayet hızlı ve akıcı bir şekilde kullanıyordum son 1 haftadır mağdurum sizden yardım istiyorum çok bilgili biri değilim 2 tane resim ekledim onlarla alakası var mıdır onları yorumlar mısınız bilmiyorum veya benden neye bakmamı istersiniz ocağınıza düştüm lütfen yardım edin..

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin yardımlarınızı bekliyorum beni bu durumdan kurtarın lütfen..

|
    |

• Yarbay
    7593 Mesaj
    Hat değerleri güzel, yoğunluk kaynaklı kapasite yetersizliği sorunu yaşıyorsunuz. Bunun kısa vadede çözümü çok zor.

Yani sorun nedir çözümü nedir konuyu tam bilmediğim için bilmiyorum ne yapmam lazım ayrıca yorumun için çok teşekkür ederim :) biraz daha aydınlatırsan sevinirim
    |
    |
    Dr. Boone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adamların keyfini beklemekten başka yapacak birşey yok https://sikayet.btk.gov.tr bir deneyin.
    |
    |
    heydudegg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne yapları lazım alt yapımı yetersiz kablolarımı değiştirmeleri lazım nasıl zorlarım onları arayıp ne desem Başka bir yolu yok mudur aylardır çok iyi verim alırken birden neden oldu böyle peki hocam
    |
    |
    Dr. Boone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.