Şimdi Ara

Vodafone internet ankastre bağlantısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Vodafone internet kullanıcısıyım. Taşındığım için interneti nakil yaptırdım. binada iki tane kutu var. Biri türktelekom diğeri vodafone a ait. Gelen personel Telekom kutusundan iki kablo çıkartmış bırakmış. Ben telefon açtığımda her defasında elektrikçi çağırman gerekiyor diyorlar. Elektrikçiye gerek yok gibi bence. Çünkü dairenin prizlerini kadar hat döşenmiş önceden. Ben o iki ucu nereye bağlayabilirim. Vodafone ın kutusu ise kilitli. Kilidi hiç kimsede yok.Telekom kutusundan çıkan ucu vodafone kutusuna mı bağlayacam. 1 haftadır internet bekliyorum. Yardımcı olabilecek varsa teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kutular ne kutuları anlamadığım olay ankastre kutusu tek olur bu kutudan her daireye bağlantı sağlanır.
    Sizin dairenizden bu kutuya hat gelir ve elektrikçi çağırarak bağlantı sağlanır eğer ki kabloyu biliyorsanız Türk Telekom'un belirlediği krone'ye 2 kabloyu içine geçirmeniz olacaktır.
    Sırf bunun için video çeksek ve göstersek elektrikçiler aç kalır Kolay ama bilmeyene çok zor geliyor.
  • normalde binalarda vodafonenın kutusu olmaz senın eve gıden kabloları bulup cıkarttıgı kablolar eğer senın hattına ayit ise telekomun kutusuna bağlaman gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.