Şimdi Ara

VODAFONE HY 1000 DK + 1 GB 19 TL (MEVCUT MÜŞTERİLERDE) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
41.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarifede internet ücretlendirmesi 100 kb'de bir mi ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 100 kb ücretlendirme periyodu var yandex.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya hala devam ediyor. bana da bugün msj geldi. geçmek için son gün 7 eylül yazıyor.
  • kampanya uzun süredir devam ediyor fakat abonelik kodlarını vodafone sürekli değiştiriyor şuan bu tarifeye geçmek isteyenler 19IKILI yazıp 7000'e göndersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

kampanya uzun süredir devam ediyor fakat abonelik kodlarını vodafone sürekli değiştiriyor şuan bu tarifeye geçmek isteyenler 19IKILI yazıp 7000'e göndersin

2 ay once gectim vodafonea. Tarifem yrni esnek tarife. 25tlye 500dk 2 gb 1000sms. Bu tarifeye gecebilir miyim. Gecersem de 1 ay sonra tekrar yeni esnek tarifeme donebilir miyim. Cunku yeni esnek tarife vodafonea gecenler icin.

Sorarken bile mantiksiz ama merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

kampanya uzun süredir devam ediyor fakat abonelik kodlarını vodafone sürekli değiştiriyor şuan bu tarifeye geçmek isteyenler 19IKILI yazıp 7000'e göndersin

Hata verdi bende, kaçırmasak iyiydi bu kampanyayı.

Ekleme: Bakiye yokmuş, şimdi 19IKILI yazıp yollayınca "Paket degisikligi isleminiz yapilmistir. Yeni tarifenizden ucrenlendirileceksiniz." diye mesaj geldi. Self serviste paketlerim kısmında hala mevcut paketim görünmekte.

Olup olmadıgını nasıl anlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B747 -- 6 Eylül 2014; 14:00:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

Son tarih diye birşey yazmıyor sitede...

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/duble-1000-tarifesi

Tarife 30 Eylül tarihine kadar abone alımına açıktır. yazıyor.
  • Faturali hattimizi kontorluye cevirip alabiliyor muyuz bu paketi bilen var mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beter.böcek -- 12 Eylül 2014; 18:41:32 >
  • ?

• 0850 lı hatları aradığımızda mevcut her yöne dakıkalarımızdan mı gıdıyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

0850 lı hatları aradığımızda mevcut her yöne dakıkalarımızdan mı gıdıyor arkadaşlar?

Evet öyle.

• arkadaşlar mevcut vodafonluların geçebileceği 500 dk. 500 mb var mı? Varsa nasıl geçilir?

• Şimdi biz ailece Vodafone'dayız bu mutlu aile muhabbetinden yararlanabiliyor muyuz ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Maalesef VODAFONE da sıkıntı çıkarsa geri dönüşü olmaz. Sen dedikleri gibi yap başka çaren yok. Eğer bir olaya müdahale etmeye çalışırsan muhtemelki daha fazla problem çıkarırlar.
  • Faturali hatti on odemeliye cevirince faydalanabiliyor muyuz bu kampanyadan,hatti yeni aldik malum tasimada yapamiyoruz bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

• Arkadaşlar bu kampanyada 1 Gb yi geçince kontordenmi düşüyor yoksa hızımmı düşüyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Arkadaşlar bu kampanyada 1 Gb yi geçince kontordenmi düşüyor yoksa hızımmı düşüyor ?

Tabikide lira düşüyor bu praya sınırsız verecek halleri yok.

• Bu tarife için Vodafone geçtim.Gerçekten şu an için rakipsiz.
  • Arkadaşlar tarife numara taşıyana ve yeni hat olarak gelene 19 tl mevcut müşterilere 30 tl den sunuluyor. Abone ye özel tekliflerle ikili bin paketleri alınıyor. Ve diğer tariflerle kullanılamıyor. Abone 1000 dk 1 GB İnternet ten başka birşey alamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incele

Bu tarife için Vodafone geçtim.Gerçekten şu an için rakipsiz.

Bir ara bunlara ek +1000 sms veriyordu aylık ben ona geçtim aylık 19 liraya 1000 her yöne dk + 1000 her yöne sms + 1 GB net daha ne olsun ? :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.