Şimdi Ara

VODAFONE HY 1000 DK + 1 GB 19 TL (MEVCUT MÜŞTERİLERDE) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
41.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Turkcell'e geçerek en güzelini yaptım. 500 dk her yöne + 1000 sms her yöne + 2 GB = 25 TL

tarifenin adı ne ?
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    Yıldız Genç
  • Bende bunlara inanıp aveadan bu pakete üç hattımı taşımıştım. Fakat şu an yaptığım en büyük pişmanlıklardan birinin bu olduğunu anladım. Şirketin müşteri politikası, müşteri hizmetleri diye bir şeyi yok. Girin şikayet sitelerine, herkese aynı cevap, ama ne aranan var, nede muhatap bulabilen nede haklı çıkan. İnsanlardan bir şekilde deli gibi para almanın yolunu bulmuşlar.
    Şimdi bazı arkadaşlar hepsi aynı diyecek, değil. Turkcell pahalı diyoruz ama müşterisine değer veriyor. Aveaya kızmıştım ama vodafonu görünce adamlar cennetlikmiş dedim.
    22 TL lik faturama 25 TL yatırdım, öncesinde 9 TL fazlam vardı. Bana yükleme yapmadın diyorlar. Kredi kartı ekstremi gönderdim, bana mesajla paketiniz yenilendi mesajı geldi diye söyledim, ilgilenen yok. Tam 4 gündür telefon dışarıya kapalı.
    Aklınız varsa vodafona geçmeyin.
  • awos kullanıcısına yanıt
    Doğruyu söylemek gerekirse Aveadan 3 hat taşıdım Vodafona. 1 faturalı 2 faturasız. Avea hergün bir problem çıkarıyordu gına gelmişti. Mesela fazla fatura gelirdi sürekli. BTK ya şikayet ettim kaç defa. bir gram ilerleme olamdı. Turkcell kalitesi tartışılmaz tabi ama çooook pahalı. 1 seneden fazla oldu geçeli vodafone. Müşteri hizmetleri ile çok işim olmadı. Bir seferinde paket yenilenmemiş bakiye sıfırlanmış normal tarifeden. müşteri hizmetleri bakiyeyi eski haline getirdi. Memnunum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 19 Ocak 2015; 23:25:12 >
  • Eski mevcut aboneler 19 tl den 22 tl ye yükseldi paketin fiyati.. 2 Tl ilk ay icin telsiz kullanım ucretı kesildi. 1.45 tl kesilecek bundan sonraki aylarda kalan 11 ay.
  • vodafone shop da gördüm

19 liraya

1000 dakika
    1000 sms
    1 gb net
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Söylediginiz kampanyaya sms attım 20 tl ye yenilenecek diye sms geldi.. 20 tl ise yine iyi bu sekilde kalırsa ama tam şartlarını bilmiyorum..

Kontor yükleme yapmadım henüz.
  • dakika fazla internet az diyenler buradan devam edebilir,
    22 liraya 500 dk+1.5 gb internet....
    http://forum.donanimhaber.com/m_101829062//tm.htm#101865079
  • 1000 dk+1000 sms+1 gb 20 tl.
    Avantaj1000>7000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReCoMaX R kullanıcısına yanıt
    Duble 1000 kullanıyordum 22 lira ödüyorum, verdiğiniz tarifeye geçtim şimdi çok teşekkürler haber verdiğiniz için. Yalniz şimdi duble 1000den kalan dakikalar vs kullanabilecek miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Duble 1000 kullanıyordum 22 lira ödüyorum, verdiğiniz tarifeye geçtim şimdi çok teşekkürler haber verdiğiniz için. Yalniz şimdi duble 1000den kalan dakikalar vs kullanabilecek miyim?

tabiki

• Duble 1000 'i nasıl iptal edebiliriz ? Online işlemlerde tarife değiştirme var sadece. Ben iptal etmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Duble 1000 'i nasıl iptal edebiliriz ? Online işlemlerde tarife değiştirme var sadece. Ben iptal etmek istiyorum.

İptal etmekle uğraşmanıza gerek yok yeni tarife seçtiginizde.. otomatik iptal olur.

Yeni tarifeye geçtiginde mevcut hakların dk sms net paketin durur süre bitimine kadar..

Yeni tarife icin ne zaman yükleme yaparsan o zaman aktive olur paketlerin gelir..

örnek: suan icin AVANTAJ1000 yazıp 7000 e sms atıldıgında 20 tl karşılıgı 1000 heryone dakika 1000 heryone sms 1gb net alınmaktadır.

selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

Duble 1000 'i nasıl iptal edebiliriz ? Online işlemlerde tarife değiştirme var sadece. Ben iptal etmek istiyorum.

İptal etmekle uğraşmanıza gerek yok yeni tarife seçtiginizde.. otomatik iptal olur.

Yeni tarifeye geçtiginde mevcut hakların dk sms net paketin durur süre bitimine kadar..

Yeni tarife icin ne zaman yükleme yaparsan o zaman aktive olur paketlerin gelir..

örnek: suan icin AVANTAJ1000 yazıp 7000 e sms atıldıgında 20 tl karşılıgı 1000 heryone dakika 1000 heryone sms 1gb net alınmaktadır.

selamlar.

Teşekkürler !!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

selamlar.

Teşekkürler !!

rica yok ben kampanya paket kullanmıcam sadece telefon açık kalsın derseniz standart tarife var.. telsiz kullanım ucreti falan da alınmaz.:)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrazzerstakiKelAdam -- 30 Ocak 2015; 21:52:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelenler icin gecerli mi, faturasızlar yararlanıyor mu ayrıca ne zamana kadar gecerli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 2 Şubat 2015; 22:40:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

Yeni gelenler icin gecerli mi, faturasızlar yararlanıyor mu ayrıca ne zamana kadar gecerli..

Son kayıt tarihi henüz belli değil. Numara taşıma sonrası kayıt oldum.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Hocam Şimdi vodafone nun sitesinde baktım da 1000dk 1gb 29 diyor..
    duble 1000 fırsat paketi diye yazıyor

• Kralrep kullanıcısına yanıt
    Vodafone'nun sitesinde bu kampanyayla ilgili bilgi bulamazsınız. Vodafonun size özel adı altında bazı müşterilerine sunduğu ve şuan için herkese açık. Bir an önce geçiş yaparsanız faydalanırsınız.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.