Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.676
Cevap
4
Favori
122.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios muhabbetini yapanlar iphone sahipleri değilse adam değilim. 2000 tlye telefon aldılar ya onun için en iyisi onların. Zaten bu yüzden 360 tllik telefonla kendilerininkini karşılaştırıyorlar. Bu arada ios 5 ile android arasındaki benzerliklere bir bakın bakalım. Kim kimi neye benzetmeye çalışmış. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak böyle bişi heralde.
  • arkadaşlar bu telefon benimde hoşuma gitti aveada ayda 55tl fatura ödüyorum 2 senedir aveadayım sizce vodafone geçip hemde telefon sahibi olmak mantıklımı???????????*
  • flash desteği var mı peki şimdi bu telefonunun ?
  • Bu telefon 360 tl değil ki,Normal wildfire 650 tl ise buda 700 veya 750 tl dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Bu telefon 360 tl değil ki,Normal wildfire 650 tl ise buda 700 veya 750 tl dir.

360 tl + tarifelerden birine girersen alabiliyosun sanırım.
  • amazondaki fiyatı bir önceki versiyonu için 227$, akıllı telefon almak isteyen için daha iyi bir fırsat görmedim
  • Telefonun işlemci hızı arttırılabiliyormu?
  • Kamu hat alma imkanın varsa;
    Kamu 1000......40 TL + cihaz ücreti 10 TL = Aylık toplam 50 TL

50 Liraya her yöne 1000 dakika + güzel bir cihaz + her ay 5 TL tasarruf....

quote:

Orijinalden alıntı: ozhan2567

arkadaşlar bu telefon benimde hoşuma gitti aveada ayda 55tl fatura ödüyorum 2 senedir aveadayım sizce vodafone geçip hemde telefon sahibi olmak mantıklımı???????????*
  • arkadaşlar 8 ayı doldurmadan almak için hangi kredi kartı olması gerekiyor cevahir şubesinde maximum karta vermediler word bonus ve axess demişti galiba tüm vodafonelerde aynımıdır bilen varmı??
  • Telefonu gio 'ya göre ozellik bakımından kıyaslarsak
    Eksileri
    256k renk
    600 mhz işlemci
    1230 mah pil

Artıları
    512mb ram - 512mb rom
    Led flaslı. 5mp kamera
    Gorilla glass çizilmez ekran

diğer özellikleri samsung galaxy gio ile aynı
  • Ürünü dün Geç avantaj tarifesiyle satın aldım, şu anda piyasadaki en mantıklı ve en avantajlı tarife-cihaz ... İhtiyacı olan değerlendirsin... 24 ay 35 TL ödeyeceğim, 500 dk ve 5000 sms, 6 ay interneti var...Cihaz ufak ama akıllı, oğlan doldurdu ama yavaşlamadı, önceden Samsung i5700 kullanıyordu ve kabustu... Kısacası tavsiye olunur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarozgur

Ürünü dün Geç avantaj tarifesiyle satın aldım, şu anda piyasadaki en mantıklı ve en avantajlı tarife-cihaz ... İhtiyacı olan değerlendirsin... 24 ay 35 TL ödeyeceğim, 500 dk ve 5000 sms, 6 ay interneti var...Cihaz ufak ama akıllı, oğlan doldurdu ama yavaşlamadı, önceden Samsung i5700 kullanıyordu ve kabustu... Kısacası tavsiye olunur...

şu tarifeye 25 ve üzerinin geçme yolu nedir yahu.
  • 840 liraya geliyor, 6 ay interneti de var bitince 9 lirya da sınırsız alırsın ohh miss...
  • Genç avantaja 25 yaş altı 1. derece akraban üzerine kullanıcı girişi yaptırarak abone olabiliyorsun bildiğim kadarıyla, abone sen oluyorsun ama ekrandan kullanacak olarak 25 yaş altı 1. derece akrabanın girişini nüfus cüzdanı ile yapıyorlar.
  • hat çıkarmak için yaş sınırı vardı dimi ? 7 yaşındaki yeğenime çıkarsam olur mu mesela
  • 12 yaşından gün almış olmak var dediler önce, başka bir bayi yaş önemli değil demişti, dene istersen 7 yaşı... Oğlum 12 yıl 5 aylık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarozgur -- 17 Temmuz 2011; 15:05:56 >
  • quote:

Ürünü dün Geç avantaj tarifesiyle satın aldım, şu anda piyasadaki en mantıklı ve en avantajlı tarife-cihaz ... İhtiyacı olan değerlendirsin... 24 ay 35 TL ödeyeceğim, 500 dk ve 5000 sms, 6 ay interneti var...Cihaz ufak ama akıllı, oğlan doldurdu ama yavaşlamadı, önceden Samsung i5700 kullanıyordu ve kabustu... Kısacası tavsiye olunur...

Telefon ücretini peşin mi aldılar yoksa faturaya mı yansıtıcaklar ?
  • http://www.sarshield.com/english/radiationchart-htc.htm
    Burda sar değeri 1.15 olarak gözüküyor ama ne kadar doğru bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Telefon ücretini peşin mi aldılar yoksa faturaya mı yansıtıcaklar ?

ücreti ğeşin verebiliyormuyuz yada banka kartından ??

benim kredi kartımın limiti dolu şimdi para yatıram provizyon falan uzar gider

• quote:

Hayırlı olsun.
    Bende 3-4 aydır genç avantaj tarifesindeyim. +10 TL daha verip cihaz sahibi olsam mı karar veremedim bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.