Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.676
Cevap
4
Favori
122.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar,ben de yeni htc wildfire s aldım kampanyadan,bir sorunum var;cihazın açma kapama tuşu biraz oynuyor,yani cihazı salladığımda bariz ses yapıyor.Daha bugün aldım teli değiştirirler mi acaba?Şarj ediyorum şu an ama kullanmadım henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlendo

merhaba arkadaşlar,ben de yeni htc wildfire s aldım kampanyadan,bir sorunum var;cihazın açma kapama tuşu biraz oynuyor,yani cihazı salladığımda bariz ses yapıyor.Daha bugün aldım teli değiştirirler mi acaba?Şarj ediyorum şu an ama kullanmadım henüz.

Ben de aldım, aynı durum bende de var. Bence bir kusur değil yani her telefonda var muhtemelen.
  • Ayrıca burdan bir arkadaş da söylemişti kulaklık girişi tarafında kapakta boşluk var.. Telefonla görüşme esnasında gacır gucur ediyor
    Sıkıntı değil arkadaşlar.. Kullanmanıza bakın..

Bu arada 250 MB wodemnet ile ilgili daha önce buraya yazmıştım. Muhtemelen hatalı girilmiş sisteme. Kampanya koşullarında 100 MB hediye diyor..

100 MB geçerseniz faturada acısı çıkabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Ayrıca burdan bir arkadaş da söylemişti kulaklık girişi tarafında kapakta boşluk var.. Telefonla görüşme esnasında gacır gucur ediyor
    Sıkıntı değil arkadaşlar.. Kullanmanıza bakın..

Bu arada 250 MB wodemnet ile ilgili daha önce buraya yazmıştım. Muhtemelen hatalı girilmiş sisteme. Kampanya koşullarında 100 MB hediye diyor..

100 MB geçerseniz faturada acısı çıkabilir..

kapı gibi mesaj var var 250 mb başladı diye hiç birşey yapamazlar
  • Arkadaşlar bu telefonda flash desteği yokmuş doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Yalnız İdeos X5 650-700 TL Değil Mi ? Bu Cihaz Fiyat Olarak 360'a Geliyor Lütfen Madem Karşılaştırma Yapıyorsunuz Herşeyi Göz önünde Bulundurun.İdeos X5 Yerine Bende Samsung Ace Tavsiye Ederim

Ben her halükarda İdeos X5 derim. Fiyatı da 569 TL Turkcell shop'larda ve de taahhütsüz, internette daha ucuz bile bulunabilir belki araştırılsa. Ama bu Android denen olayın sonu yok, 3 boyutlu hareketli duvar kağıtları, 3 boyutlu widget'lar, HD oyunlar vs derken kesinlikle yeterli gelmiyor (normal kullanıcı için yeterli tabiki) ve insan daha üst sınıf cihaz arıyor hep. Ideos X5 bence bu işe başlamak için performans seviyesi olarak idealdir.

Tabiki sizinde bir sonraki yaptığınız yorumdaki gibi zevk meselesidir.Ama bana göre Htc, Samsung gibi kendini kanıtlamış markalarla Türkiye piyasasına yeni giren Huawei'yi bir tutmak yanlış olur diye düşünüyorum.Birde şunu belirteyim Htc Wildfire 659 TL idi satış fiyatı bu bir üst modeli ve 360 TL gibi bir rakam çok mükemmel bir rakam bence.Htc Wildfire'a Desire'ın kardeşi diyorlar pixel ve işlemci hızı dışanda pek bi farkı yok.Bende bir Htc Desire kullanıcısı olarak Htc hakkında bilgilendireyim dedim

O kendini kanıtlamış samsungunuzdan bin kat iyidir huawei ideos x5,t20 de huawei ürünüdür,birde şu wildfire 659 meselesini geçin artık,wildfire a 659 lira veren adam düşünsün onu,vodafoneda bu cihazı kampanyayla veriyor,kaldıki bana kalırsa android olupta flash player desteği olmayan bir telefona 300 tl bile çok ama ideos x5 alırsanız durum değişir her şartta ezer,birde şu ideos x5 in yerine galaxy ace önermeniz resmen komedi olmuş birşeyi bilmeyebilirsiniz ama forumu biraz okusanız feriştahını öğrenir,buraya gelip hiçbir doğru bilginiz olmadığı konuda, yanıltıcı yorumlar da yapmazdınız

adam bildiğin destan yazmış:D

• yüzde falan mı alıyorsunuz satışlardan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

yüzde falan mı alıyorsunuz satışlardan ?

Valla bende bu telefonu aldım, hatta kelepir aldığımı düşünüyorum. Ama buradaki arkadaşların bazılarının vodafone bayii olduğunu düşünüyorum bende

Burada belkide birçok arkadaş buradaki "bayii" kullanıcının gazı ile acele ile almış olabilir telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovi0433

Arkadaşlar bu telefonda flash desteği yokmuş doğru mudur?

Var arkadaşım var sen ilk sayfalarda gereksiz insanların yazdığı yazılara aldırma
  • iphone 4 için turkcell hattımı taşımıştım 9 ay önce şimdi kardeşimin hattını taşıdık bu telefon için Turkcell den kaçmak için güzel nedenler aslın da hat taşınsa da biran önce telefona kavuşsak htc desire hd den sonra oyuncak gibi gelicek ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilhelm Conrad Röntgen

İki adet vodafone hattım var, biri 10 yıllık faturalı, diğeri birkaç aylık faturasız. Faturasız hattı , Genç Avantaj yapıp kredi kartsız alabilir miyim?

2 yıl boyunca genç avantaj tarifesi fiyatları ne kadar yükselebilir?

Fikri olan arkadaşlar cevap yazarlarsa çok sevinirim.

yaşın 25 yaş ve altı ise genc avantaj tarifesinden yarrarlnırsın.Tarife fiyatı ise 25 tl 10 tl telefon fiyatı yani 24 ay 35 tl tahattüt vermen gerekir.
  • bu telefonun bariz bi şekilde şarz sorunu var. daha dogrusu problem demesek bile cihazın özelliği bu. 2 gün giderse mucize.
  • Arkadaşlar size tavsiyem ANGRY BİRD oyununu marketten indirip yükleyin ben boyle eğlenceli oyunu xboxda bile görmedim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: errdem

Arkadaşlar size tavsiyem ANGRY BİRD oyununu marketten indirip yükleyin ben boyle eğlenceli oyunu xboxda bile görmedim:)

reklamlı versiyon olduğundan arada internete bağlanıp reklam yüklüyor hafif kasma ve şarj yemeyi artırma durumu olduğundan paralı versiyonu temin etmeye çalışmanızı tavsiye ederim.

gerçe süper oyun ayrı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Ben 250 mb vodem paketini iptal etmek istiyorum sorun olusturan sey o

iptal ettirebildiniz mi acaba
  • Ankara da genç avantaja geçiş için sorun çıkartmayacak bayii biliyormusunuz? yaş 27.
    bazıları aynı soyadlı akrabalarının üzerinden genç avantaja geçilebileceği söylemiş, var mı bu şekilde geçiş yapabilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

bana genc avantaj hattına 23TL fatura geldi. 380/12 ile almıştım.ben indirim filan göremedim faturada.acaba diğer ayamı yansıyacak.faturada 30 tl düşecek demişti bayi.

genç avantaj+aylıkcepnet üyesiyim..

Faturadaki ücretlendirilmiş kalemler nedir?...Eğer kk dan çektirdiyseniz bir hata olmalı...

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas

kk dan 380/12 çektirmiştim.

diğer fatura döneminden itibaren indirim yansıyacakmış öyle dedi mh. cevaplar için teşekkürler.

düzeltme: 360/12 olacaktı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bana genc avantaj hattına 23TL fatura geldi. 380/12 ile almıştım.ben indirim filan göremedim faturada.acaba diğer ayamı yansıyacak.faturada 30 tl düşecek demişti bayi.

Faturadaki ücretlendirilmiş kalemler nedir?...Eğer kk dan çektirdiyseniz bir hata olmalı...

diğer fatura döneminden itibaren indirim yansıyacakmış öyle dedi mh. cevaplar için teşekkürler.

Hala aylık cep net alabilyior musunuz ? genç avantaj üyeliği ile birlikte bu cihazı aldıktan sonra ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

quote:

quote:

quote:

Hala aylık cep net alabilyior musunuz ? genç avantaj üyeliği ile birlikte bu cihazı aldıktan sonra ?

daha önceden üyeydim,sonra genç avantaja geçince iptal ettirmedim.

• arkadaşlar cepnet paketiyle ilgili şikayet yazmıştım bana geri döndüler isterseniz hediye 250 mb iptal edip cepnet paketinizi alabilirsiniz diye,ben iptal etmedim 100 mb dan 250 ye çıkmış diye,ama isteyen alabilir haberiniz olsun..
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.