Şimdi Ara

Vodafone HTC Wildfire S Cihaz Kampanyas (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
4
Favori
122.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dammak

Vallahi helal olsun...

Ben buna desteksiz sallamada son nokta derim...

İnsan birileri hakkında yazmadan önce nezaketen de olsa kısa bir araştırma, soruşturma yapar... En azından VODAFONE'nun sitesinde yazılan kampanya koşullarını okur...

Bakın bakalım orada yazılanlar ile sizşn söyledikleriniz birbirini tutuyor mu?

El insaf...

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Wildfire-S-Cihaz-Kampanyasi.php

Birçok kişi zaten o kampanya koşullarını defalarca okuyup buraya öyle geliyor. Benim yaptığım hesapta bir hata yoktur, 20 liralık tarife için geçerli olan hesap budur. Daha önce de söylediğim gibi genç avantaj tarifesinden faydalanarak alacaklara sözüm yok. O zaten mantıklı bir tercih ki önceki mesajımda da yazdım.

quote:

Orijinalden alıntı: o3
    hiç cevap vermeye değmez hocam.
    birileri çekemiyor işte ...

Neyini çekemiyim kardeşim? Ben de senin gibi şu tarifelerden birinden faydalanmak için defalarca bayiilerle görüştüm, Müşteri Hizmetlerinin halini ise zaten burada defalarca yazdınız.

quote:

Orijinalden alıntı: conbay
    Arkadaş sen bildiğin manipülasyon yapıyorsun, insanları yanlış yönlendiriyorsun...

Kardeşim, beni kimsenin ne yaptığı ilgilendirmiyor. Zaten 10 sayfadır devam eden bir konu üzerine yazdım. Tekrar söylüyorum, genç tarifeden faydalananlar zaten avantajlı, bana kalkıpta o örneği vermeyin çünkü ben de onu kabul ediyorum zaten.

quote:

480 mörtyüzseksen falan yok... Kimse böyle şeyler uydurmasın... Nereden çıkartıyorsunuz bunları...

En fazla 360 TL...

20 liralık tarife ile alırsanız 480 lira ediyor. Hesap ortada. En fazla 360 diye bi'şey yok. Reklamlara inanacak kadar da saf olmayın.

quote:

Orijinalden alıntı: caglarcgsn

Hocam yanlışın var. Vodafone sana borçlu olmuyor. Kalan lirayı sen ayrıca Vodafone a ödüyorsun. Mesela ben Genç Avantajdayım. Şimdi gidip kartla alırsam şöyle olacak...

Anlaşamadığımız nokta şu farklı tarifelerden bahsediyoruz ve ben sizin bahsettiğiniz tarifenin avantajının farkındayım. Neyse uzatmak istemiyorum.
    ------------------------------------------------------
    Son söz: Vodafone tarafından yayınlanan kampanya duyurusu sizi tatmin ediyorsa sorun yok. Ancak buraya gelip bi'şeyler sorma ihtiyacınız olduğuna göre sizin de emin olmadığınız mevzular var demektir. Tabii bu durum burada yazan Vodafone çalışanlarını rahatsız etmiş olacak ki büyük büyük puntolarla yazma gayretine girmişler. Burada yazdıklarımla bir kişiye faydam olduysa ne mutlu bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cc.ali -- 31 Temmuz 2011; 17:28:25 >

• Avea'dan Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum son faturam 67TL, ama hat ablamın üzerine kamu hattı. Ablam ile aynı şehirde değiliz şu an, ne yapmam lazım Vodafone'a geçmek için? Geçersem kredi kartsız alabilirim herhalde telefonu.
  • Hangi kredi kartıyla aldığımız farkeder mi? Bir de faturasız Avea hattımda 20 lira yüklü onlar siliniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Hangi kredi kartıyla aldığımız farkeder mi? Bir de faturasız Avea hattımda 20 lira yüklü onlar siliniyor mu?

türkcell iade ediyor avea da büyük ihtimalle ediyordur
  • Telefonu dün gece şarja koydum. Yatmadan öncede şarjdan çektim. Şu an %5 şarj var diyor. Hiç konuşmadım, hiçbir uygulama kullanmadım.

İlk aldığımda şarjı tam bitirip geceden sabaha kadar şarj ettim. toplamda da 5-6 kez şarj oldu.
  • Allahala ne şarjmış arkadaş ya. Bazı arkadaşların cihazı sorunlu olabilir mi acaba, umarım öyle bir şey yoktur...
  • Diyorum ya...

Gece 1'de şarjdan çektim. Sabah 10'da şarj %5 diyor. Uygulama falan da yüklü değil. Sadece kurulum programları, ek olarak da yahoo mail programı. Ben akşamdan akşama şarja razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trevanian000

Diyorum ya...

Gece 1'de şarjdan çektim. Sabah 10'da şarj %5 diyor. Uygulama falan da yüklü değil. Sadece kurulum programları, ek olarak da yahoo mail programı. Ben akşamdan akşama şarja razıyım.

yeri değil belki ama; şurada
    http://forum.donanimhaber.com/m_42076819/mpage_59/key_/tm.htm
    Wildfire'ın pil kayıplarının vodafonu çekiş (çekmeyiş)inden kaynaklandığı çoğu kullanıcı tarafından kabul ediliyor.
    Aynı şartlarda cihazın pili Turkcell'de 3 gün yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

quote:

Orijinalden alıntı: trevanian000

Diyorum ya...

yeri değil belki ama; şurada
    http://forum.donanimhaber.com/m_42076819/mpage_59/key_/tm.htm
    Wildfire'ın pil kayıplarının vodafonu çekiş (çekmeyiş)inden kaynaklandığı çoğu kullanıcı tarafından kabul ediliyor.
    Aynı şartlarda cihazın pili Turkcell'de 3 gün yetiyor.

Daha önce Nokia e71'de takılıydı, voda hattım. Onda böyle bir şikayetim yoktu. 4-5 günde bir şarj ediyordum.

EK:Advanced task killer yüklüydü, kaldırdım. Bakalım ne değişecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trevanian000 -- 1 Ağustos 2011; 12:14:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cc.ali

quote:

Vallahi helal olsun...

Ben buna desteksiz sallamada son nokta derim...

İnsan birileri hakkında yazmadan önce nezaketen de olsa kısa bir araştırma, soruşturma yapar... En azından VODAFONE'nun sitesinde yazılan kampanya koşullarını okur...

Bakın bakalım orada yazılanlar ile sizşn söyledikleriniz birbirini tutuyor mu?

El insaf...

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Wildfire-S-Cihaz-Kampanyasi.php

Birçok kişi zaten o kampanya koşullarını defalarca okuyup buraya öyle geliyor. Benim yaptığım hesapta bir hata yoktur, 20 liralık tarife için geçerli olan hesap budur. Daha önce de söylediğim gibi genç avantaj tarifesinden faydalanarak alacaklara sözüm yok. O zaten mantıklı bir tercih ki önceki mesajımda da yazdım.

quote:

Orijinalden alıntı: o3
    hiç cevap vermeye değmez hocam.
    birileri çekemiyor işte ...

Neyini çekemiyim kardeşim? Ben de senin gibi şu tarifelerden birinden faydalanmak için defalarca bayiilerle görüştüm, Müşteri Hizmetlerinin halini ise zaten burada defalarca yazdınız.

quote:

Orijinalden alıntı: conbay
    Arkadaş sen bildiğin manipülasyon yapıyorsun, insanları yanlış yönlendiriyorsun...

Kardeşim, beni kimsenin ne yaptığı ilgilendirmiyor. Zaten 10 sayfadır devam eden bir konu üzerine yazdım. Tekrar söylüyorum, genç tarifeden faydalananlar zaten avantajlı, bana kalkıpta o örneği vermeyin çünkü ben de onu kabul ediyorum zaten.

quote:

480 mörtyüzseksen falan yok... Kimse böyle şeyler uydurmasın... Nereden çıkartıyorsunuz bunları...

En fazla 360 TL...

20 liralık tarife ile alırsanız 480 lira ediyor. Hesap ortada. En fazla 360 diye bi'şey yok. Reklamlara inanacak kadar da saf olmayın.

quote:

Orijinalden alıntı: caglarcgsn

Hocam yanlışın var. Vodafone sana borçlu olmuyor. Kalan lirayı sen ayrıca Vodafone a ödüyorsun. Mesela ben Genç Avantajdayım. Şimdi gidip kartla alırsam şöyle olacak...

Anlaşamadığımız nokta şu farklı tarifelerden bahsediyoruz ve ben sizin bahsettiğiniz tarifenin avantajının farkındayım. Neyse uzatmak istemiyorum.
    ------------------------------------------------------
    Son söz: Vodafone tarafından yayınlanan kampanya duyurusu sizi tatmin ediyorsa sorun yok. Ancak buraya gelip bi'şeyler sorma ihtiyacınız olduğuna göre sizin de emin olmadığınız mevzular var demektir. Tabii bu durum burada yazan Vodafone çalışanlarını rahatsız etmiş olacak ki büyük büyük puntolarla yazma gayretine girmişler. Burada yazdıklarımla bir kişiye faydam olduysa ne mutlu bana.

yav dalga mı geçiyorsun hala ne diyorsun yav

evet 10-15tane paket var.

isteyen gider en pahalı 480tllik paketi seçer eğer kafayı yediyse ...

ha ucuzunu söylyüoruz burada !!

ne diyoruz ayda 35 tl diyoruz!!

genç avantaj
    25tl öde
    500dk her yöne 5000sms her yöne!!
    ilk 6 ay internet

telefon istiyorsan
    10tl daha öde 24 ay boyunca !!
    240 tl.

başka paketlerde de 360tl ödüyorsun

HA ARADA BİR TANESİNDE 480TL ÖDÜYOR OLABİLİRSİN AMA ÇOĞU KİŞİ 240TL 'YE ALDI TELEFONU BAZILARI 360'A !!

ŞİMDİ BURADA MİLLETİ KANDIRMAYIN HİÇ!!

PİYASADA DEĞERİ 700-800TL'LİK TELEFONU VODAFONE-HTC İŞBİRLİĞİ 240-360TL 'YE SİZE VERİYOR !!
    bu olay basit net hale neyine konuşuyorsunuz.
    neyin hesabındasınız.
    bir paket 480e veriyormuş.e bize ne ?!

istersen 240a alıyorsun istersen360a!!
    480'i neden vurguluyorunuz insanları YANLIŞ YÖNLENDİRİYORSUNUZ !!

• Arkadaşlar bişey sorcam: şimdi Benim hattım yok ve yeni hat alarak bu kampanyaya dahil olmak istiyorum .yaşım 17 ve genç avantaj tarifesini alarak bu telefona 25 + 10 tl olmak üzere tarifeyle birlikte toplamda 35 tl ye sahip olabilecekmiyim.Benimgibi satın alan arkadaşlar varsa cevap atabilirler mi .?.?.?
  • Sevgili HTC Wildfire S kullanıcıları androidi ilk defa kullanıyorum ve genç avantaj tarifesi ile cihazı aldım.Fakat acemilik yaşadığım konular var bu cihazda arama süre sayaçları,mesaj sayaçları nerede?bulup sıfırlamam gerekli hesabım yeni kesildi birde bana 6 ay boyunca 250 mb vodem paketi verildi hediye olarak sizlerede verildimi?
  • Sevgili HTC Wildfire S kullanıcıları androidi ilk defa kullanıyorum ve genç avantaj tarifesi ile cihazı aldım.Fakat acemilik yaşadığım konular var bu cihazda arama süre sayaçları,mesaj sayaçları nerede?bulup sıfırlamam gerekli hesabım yeni kesildi birde bana 6 ay boyunca 250 mb vodem paketi verildi hediye olarak sizlerede verildimi?
  • Evet ek olarak 6 ay boyunca ek hediye internet verildi , android marketten sayaç uygulaması indirebilirsin.
  • Peki bu telefonda nokia daki gibi kısayol sessize alma var mı? Ayrıca başka sorularımda var. Bunun için detaylı bir kullanım kılavuzu var mı?
    Mesela yeni bir ekran açma var mı yada varolan ekranı silme. Ekrandaki kocaman saati kaldırma.
  • Çok saçma ya ben hediye paketi iptal ettiremedim bayiide ve ya üzerien cep net alamıyorum.Madem hediye veriyorsunuz adam gibi yapın şu işi kısıtlamayın bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub0

Peki bu telefonda nokia daki gibi kısayol sessize alma var mı? Ayrıca başka sorularımda var. Bunun için detaylı bir kullanım kılavuzu var mı?
    Mesela yeni bir ekran açma var mı yada varolan ekranı silme. Ekrandaki kocaman saati kaldırma.

ekrandan kaldırmak istediğin öğenin üzerine basılı tuttuğunda yeşil renge dönüşür ve altta kaldır butonu çıkar onun üzerine sürükleyip bırakırsan kalkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Çok saçma ya ben hediye paketi iptal ettiremedim bayiide ve ya üzerien cep net alamıyorum.Madem hediye veriyorsunuz adam gibi yapın şu işi kısıtlamayın bizi.

arkadaşım benimde 15 ağustosa kadar hediye internetim vardı ama 250 mb vodem paketim geldi
  • Ben 250 mb vodem paketini iptal etmek istiyorum sorun olusturan sey o
  • Daha önce de sormuştum ama bilen yok galiba. 100 mb internet hediye idi 250 mb vodemnet gözüküyor hesabımızda. Az önce Günlük Cepnet paketi satın aldım aktifleştirildi demekki aylıkta alsam olacak. Bu güzel oldu benim için Kamu 1000 maxi kullanıyorum.Taahütnamede cepnet alınamaz diye bir madde yok alınabilmesi lazım. Vodemnet paketi neden nasıl içinde müşteri hizmetlerini arayıp bir sormak lazım ama üşeniyorum şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.