Şimdi Ara

Vodafone Hizmet İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. 15 aydır Vodafone dan internet hizmeti almaktaydım ki haziranın 4 ünden beri hizmet alamamaktayım. Yaklaşık bir ay oldu ve 4 kez arıza kaydı açtırmama rağmen problemim giderilmedi. Yasal olarak cezai bedel ödemeden yetersiz hizmetten ya da hizmet sağlayamamaktan abonelik iptal ettirme hakkım var mıdır? Müşteri hizmetlerini aradığımda sorun çözülene kadar beklemem gerektiği söylendi. Böyle bir problem yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Up

• Hocam aynı durum bendede var. 2 haftadir net yok yakinda gelecegine dair umidim de yok. Siz naptiniz acaba.ayipli hizmetden islem yapilabilir gibi duruyor sizin durum

• Bendede durum aynı şekilde 2 aydır internet yok ve Vodafone ekibi 2 kez geldi aynı gün sorunu Türk Telekom'a çözdürtüceklerini söyledi ama hiçbir şekilde çözüm sağlanmıyor pazartesi günü hakem heyetine gidicem BTK'dan oluşturduğum şikayete dahi cevap vermediler hakem heyetinden başka çarem kalmadı hakem heyetinden sonrada çözüm alamazsam işin sonu mahkemede biticek.
  • Hocam hakem heyetine giderken kanitlayici tum belgeleri götürün. Ilk ariza bildiriminiz yaptiginiz gorusmeler falan.

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    hiçbiri kayıtlı değil o kayıtlara nasıl ulaşabilirim.
  • Musteri hizmetleriyle yaptiginiz gorusmelerin tarih saatini yazin yoksa. Kayitlatin vodafonda oldugunu iletirsiniz.mail fax bildirim varsa onlari eklersiniz.

• BTK ve şikayet vardan oluşturduğum şikayetlerin numaralarını alıyorum ilk arıza kaydını 4 haziranda oluşturduk saati hatırlamıyorum yeterli olur dimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.