Şimdi Ara

VODAFONE HERYÖNE 500 DK+1000 SMS VE 2 GB NET 25 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone reklamı yapıyor gibi hissettim kendimi ama yine az önce gelen bir mesajı aktarmak istiyorum.
    Mega Üçlü Tarifesi diye mesaj geldi. Tarife içeriği başlıkta yazdığım gibi Heryöne 500 DK + 1000 SMS ve 2 GB İnternet 25 TL
    Yaş şartı arıyor mu bilmiyorum ama tarife için son gün 1 Temmuz.
    Katılım için 3MEGA yazıp 7000'e gönderilmesi gerekiyor.

• Hocam hep sana mi geliyor yav bunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da geldi aynı mesaj

• faturalı mı yoksa faturasız mı ?
  • Denedim gönderdim.

"Talep edilen tarifedeki yaş sınırından dolayı kabul etmiyoruz..."

35 yaş üstü olunca ölelim mi yani...
  • 26 yaş altı avea veya turkcell gibi başkasının kimlik numarasını kabul etmiyor birinci derece akraba olması lazım diyor abi kardeş anne baba gibi
  • mevcut vodafone aboneleri faydalanabıyor mu acaba?
  • jaroo1 kullanıcısına yanıt
    bana geldiğine göre mevcut vodafone aboneleri içindir.
  • 1000 sms 1000 dk 1 gb internet 19 tl. komple1000 yazıp 7000 e gönderin diyordu
  • o da var bu da var
    bunun mesaj da bugün geldi
  • Dün 19 luğu yapmasaydım bunu yapardım. 1 ay içinde 2 kere tarife değişimi yasak
  • şu 19 tl lik olan paketin son katılma tarihini bilen var mıdır acaba o da 1 temmuzmuydu ?
  • Yahu şunları belirtin 25 yaş altı tipler kullanabilir diye, her seferinde heyecanlanıp başlığa geliyoruz
  • daha 3 gün önce 500 dk 5000 sms 2 gb internet paketine geçtim vodafone a 25 tl. 25 yaş sınırı var ama
  • arkadaşlar yaş sınırı olayı nedir ya? 6 aylık çocuğum var onun tcsi oluyor mu? komik ama siteye bakılırsa oluyor gözüküyor. nedir durum?

aveada 7-25 diyor bunlarda 7-25 diye belirtmemiş. uygulayan var mı?
  • MEGA UCLU Tarifesi tam sana gore, HERYONE 500DK,1000SMS ve 2GB interneti ayda sadece 25TL'ye almak icin 3MEGA yazip 7000'e gonder, son gun 1 Temmuz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şimdi hattımı taşısam 1 temmuza kadar açılır mı ki
  • beyler bu tarife kaç ay geçerli 1 ay kullanıp tamam tek seferlikti demesinler sonra 1 sene boyunca ise güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Yahu şunları belirtin 25 yaş altı tipler kullanabilir diye, her seferinde heyecanlanıp başlığa geliyoruz

konuyu açan arkadaş kendine gelen mesajı yazmış nerden bilsin ki nasıl şartları olduğunu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.