Şimdi Ara

Vodafone - heryöne 500 dak, 1000 SMS ve 1 GB - 23 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
6.705
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Vodafone - heryöne 500 dak, 1000 SMS ve 1 GB - 23 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  510 Mesaj
  Link : http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

  Süper Komple Paketi
  Vodafone’lu olmayan kalmasın!
  Hemen Vodafone’lu olun, 19 Mart’tan itibaren Süper Komple Paketi’nden yararlanmaya başlayın! Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet alın!

  Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun. Süper komple Paketi’ni 19 Mart’tan itibaren satın alabilirsiniz!

  Paketinizi almak için tek yapmanız gereken:
  Paketinizi almak için 19 Mart itibariyle SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda otomatik yenilenir.


  SUPER KOMPLE -> 7000
  Paketin Özellikleri
  Süper Komple Paket 23 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içerir.
  23 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet almak için Süper Komple Paketi’ni kampanya bitiş tarihinden önce SUPER KOMPLE yazıp ücretsiz kısa SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Cep Merkezleri ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketinizi alabilirsiniz.
  Süper Komple Paketi her ay iptal edilmediği ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenir!
  Süper Komple Paketi’nde kalan dakika, SMS ve interneti sorgulamak için SOR SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

  Esaslar
  Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
  Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan tüm bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
  Kampanyaya Süper Komple Paketi 23 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için SUPER KOMPLE yazıp 7000'a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
  Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
  444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
  Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
  Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniye, internetin atış periyodu ise 1 KB’tır.
  Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
  Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
  Süper Komple paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
  Süper Komple Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
  Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
  Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 23 TL'dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
  Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
  Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
  Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR SUPER KOMPLE" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
  Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL SUPER KOMPLE" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  Vodafone Süper Komple Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Maşallah !

  Böyle paketlerin devamını bekliyoruz sayın GSM operatörlerimizden !  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nessakyela -- 16 Mart 2013; 15:34:30 >  _____________________________
 • Yüzbaşı
  510 Mesaj
  hani 23 lira sitesinde 19 tl yazıyo.. he pardon gördüm. 25 yaş üstü ihtiyar heyetine 23 liraymış :D,
  vay anasını arkadaş artık bende yaslanmısım.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 16 Mart 2013; 15:45:12 >
  _____________________________
  onur
 • Binbaşı
  1222 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: onurguner

  hani 23 lira sitesinde 19 tl yazıyo.. he pardon gördüm. 25 yaş üstü ihtiyar heyetine 23 liraymış :D,
  vay anasını arkadaş artık bende yaslanmısım.

  İhtiyar heyeti  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • DH Yönetici
  4991 Mesaj
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.