Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
29
Favori
37.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

quote:

quote:

quote:

Vodafone un önünden geçerken şunu gördüm:

6 GB

1000 dk

1000 sms

Ben, bu tarifenin 3 gb 5000 sms olanını kullanuyorum ve hep sms kalıyor. Faturalıya geçip bunu alacağım. Vodafonw yeni gelenlere yada kunturluden faturalıya geçenlereymiş. Şubeye özel mi bilmem.

3gb gece diye biliyorum o tarife

Yazın geç yatarım sıkıntı yk

Kış da gelecek ama sonrasında

Şaka bir yana uyuyorsa size güle güle kullanın :)

Bakarız, olmazsa bu yarifeye geçeriz

Tarifem 3 gb 1000sms 500 dk miş 25 tl

Bize yılbaşında ablamın arkadaşının abisi iyi bir tarife diye önerdi bunu, kazıklanıyormuşuz meğrr

Mega yeni tarifesine gecip (faturasız) 600dk 1000sms 3gb olur 1tl ye 1gb ve 1tl ye 2gb daha alirsin toplamda 600dk 1000sms 6gb net 21tl ye gelir hatta doldur 3gb yaparsan 31tl ye 600dk 1000sms 9gb netin olur bence dogru kombinasyona daha uygun kullanabilirsin hocam

Geçtim bile

Tarifem yenilenene kadar mevcut tarife ve kullanımlarum duruyor. Ben de haklarım kaldırılıp yeni tarifeye geçip 19 tl yüklemem gerekli hemen sandım. Tarife yenilene kadar geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Freezone olmak gerekiyor mu? Bugün hat taşımaya bayiye gittim freezone gerekli dedi. 2 gb normal 1 gb ise akşam 9 dan sonra kullanılıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Freezone olmak gerekiyor mu? Bugün hat taşımaya bayiye gittim freezone gerekli dedi. 2 gb normal 1 gb ise akşam 9 dan sonra kullanılıyormuş.

Hayır freezonelu olmaya gerek yok. Bayinin dediği başka tarifedir. Faturasız olup ilk mesajdaki talimatları gerçekleştirirseniz mega yeni tarifesine geçersiniz. İnternet kullanımı da 3 gb ve 24 saat geçerli

• hattımı taşımıştım faturasız esnek tarifesine geçirmiş bayi. yani 19 tl yüklediğinde 500dk 5000sms ve 2+1gb internet geliyor. Ayrıyeten mega yeni için de kayıt oldum. TL yüklediğimde hangisi önce olacak acaba? Hattı daha yeni taşıdığım için tarifeyi değiştirebilir miyim? Hangi tarifeyi önerirsiniz?

• quote:

hattımı taşımıştım faturasız esnek tarifesine geçirmiş bayi. yani 19 tl yüklediğinde 500dk 5000sms ve 2+1gb internet geliyor. Ayrıyeten mega yeni için de kayıt oldum. TL yüklediğimde hangisi önce olacak acaba? Hattı daha yeni taşıdığım için tarifeyi değiştirebilir miyim? Hangi tarifeyi önerirsiniz?

Hat taşındıktan sonra MEGA YENI yazıp 7000'e gönderdiyseniz hat taşıma esnasında geçtiğiniz tarife iptal olup mega yeni tarifesi aktif olur. TL yüklediğiniz takdirde mega yeni tarifesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

• quote:

quote:

hattımı taşımıştım faturasız esnek tarifesine geçirmiş bayi. yani 19 tl yüklediğinde 500dk 5000sms ve 2+1gb internet geliyor. Ayrıyeten mega yeni için de kayıt oldum. TL yüklediğimde hangisi önce olacak acaba? Hattı daha yeni taşıdığım için tarifeyi değiştirebilir miyim? Hangi tarifeyi önerirsiniz?

Hat taşındıktan sonra MEGA YENI yazıp 7000'e gönderdiyseniz hat taşıma esnasında geçtiğiniz tarife iptal olup mega yeni tarifesi aktif olur. TL yüklediğiniz takdirde mega yeni tarifesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz cevap yazmadan önce bende öyle yaptım, biraz uzun sürdü sanki istemeye istemeye yapmışlar gibi sonunda geçti.

• Hat taşıma ve faturalı için bu tarifeyi nasıl kullanabilirim? Veya benzeri bir tarife var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Hat taşıma ve faturalı için bu tarifeyi nasıl kullanabilirim? Veya benzeri bir tarife var mıdır?

Maalesef faturalıda geçerli değil Mega yeni

Ama 1000 dk 3+3gb ve 1000 sms 25 lira var faturalı için seçenek

• Zam gelince bu tarifeye geçmiştim, buna da zam geldi, 22 lira oldu.

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    22 olduktan snra selfy 5gb daha mantıklı
  • Sundukları hizmette hiçbir iyileştirme yokken fiyatların artması manidar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

22 olduktan snra selfy 5gb daha mantıklı

Bu Türk telekomda mi detay nasıl?

• vodafone yine kelek yaptı, 22 lira oldu tarife, 3 lira zam pardon güncelleme.
  • Babamın mega3gb tarifesini bize hiç sormadan sadece bir mesaj atarak değiştirdiler. Babam zaten mesajla uğraşmaz, onay bile göndermedi ama yine de değişti. Aradım düzeltin dedim yapamayız dediler. Gelecek aya elimdeki iki vodafone hattı taşıyacağım. Vodafone pişmanlıktır, bu bana attıkları üçüncü kazık.

• 22 TL yaptıklarından 3 hattımı Avea ya transfer ettim bile
    Vodafone kesinlikle pişmanlık tır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenknet -- 4 Kasım 2017; 19:12:13 >
  • 04.11.2017 tarihinde gelen mesaja göre 19 lira olan tarife 22 lira olarak zamlanmıştır.

• Yilbasindan sonra turk telekoma gecin. Simdi gecerseniz vergi indiriminden yararlanamazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Yilbasindan sonra turk telekoma gecin. Simdi gecerseniz vergi indiriminden yararlanamazsiniz.

Ne demek istediğinizi tam anlamadım.Yılbaşında neden vergi yok?
  • ücretsiz vodafone hatı en kolay nasılmtemin ederiz
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Taşıdıktan sonra gelinen operatörden yıl sonuna kadar vergiden muaf olursunuz. 31aralıkta açıldı diyelim yıl sonu bitiyor ve 1ocaktan sonra vergi ödeme başlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.