Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
308
Cevap
34
Favori
34.759
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4754 Mesaj
    Vodafone müşterisinin zekasıyla dalga geçiyor. Geçen aradılar siz şöyle değerli böyle değerli müşterimizsiniz diye cümleye başlayınca herhalde dedim tarifemi ucuzlatacaklar, konuşmanın devamında 25 liralık tarife önerdiler. Şimdiki tarifenin 4Gb olanı. Dedim evde ve işyerinde wi-fi var ihtiyacım yok. Baktı ikna edemeyecek bu sefer tarifeniz pahallanabilir önerdiğimiz tarifede fiyat garantisi var. Dedim pahallandığı gün işime gelen tarifeye ya da operatöre geçerim adam yine konuşmaya devam edince mesaideyim istemiyorum diyip kapattım. Baktılar telefonda çıkan pop-up lar ile tuzağa düşmüyorum bir de sözlü olarak kandıralım dediler herhalde. Gerçi diğer operatörlerin de Vodafone'dan pek farklı olduğuna inanmıyorum müşterisine yaklaşımı konusunda. Her 3 operatörü kullanmış biri olarak yine de en berbat olanı Vodafone.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    778 Mesaj
    Ben Vodafone'dan kaçtım tam 8 yıldır kullanıcısıyımdım ah cem uzan seni özlüyoruz ahh.
    |
    |

daha fazla yapabilecek birşey yok hocam. benimde paketim ayın 25inde bitiyor kalan 5 gün ₺ yüklemesi yapmacağım çok kızdım gerçekten. 1 ocakta direk taşıyacağım hattı. 6-7 sene telekom kullandım daha iyidir diye geldim ama daha iyi olsa ne olur bu şekilde.
    |
    |
    11 52 7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

daha fazla yapabilecek birşey yok hocam. benimde paketim ayın 25inde bitiyor kalan 5 gün ₺ yüklemesi yapmacağım çok kızdım gerçekten. 1 ocakta direk taşıyacağım hattı. 6-7 sene telekom kullandım daha iyidir diye geldim ama daha iyi olsa ne olur bu şekilde.
    quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Iyi yaparsiniz bende selyf paketlerine bakiyorum uygun duruyor umarim yil basindan sonra zam yapmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4509 Mesaj
    Benimkide 19 tl faturasiz yeni 3 gb +500 dakka +5000 sms ama 1 gb i geceleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    19 liradan 22 liraya yükselmiş.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.