Şimdi Ara

Vodafone Her Yöne 600DK 1000SMS 3GB internet 19 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
29
Favori
37.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marmaratic

2 gb 750 dk bittikçedolan kullanıyorum 19 tlye ama internet yetmiyor, buna geçiş yapabilir miyim acaba 19 tlden

Bu tarifeye geçişler kapandı geçemezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlemeli Ü kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifesi var tt nin 19 liraya ? Faturasizmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    O tarifeye sadece Suriyeli ve Filistinli kısacası Türk vatandaşı olmayanları alıyorlar. Kampanya sayfasında böyle bir bildiri yok ama numara taşımaya gidip bu kampanyaya geçmek istediğimi söyledim bana bu cevabı verdiler. MH'ni aradım onlar da aynı şeyi söyledi. İki kampanya var birisinin adı ahlan diğerini hatırlamıyorum. THH'ye başvurup peşine düşersen geçebilirsin ama bunun için numara taşırken hattını bu tarifeyle artıracak bir bayii bulman gerekir.

Türk olup kendi ülkemde ucuz tarife kullanamıyorum ya daha ne diyeyim.

buyrun 18 ve 23 ₺ . yaşınız tutmuyorsa tanıdık eş dost akrabanın çocuklarının tc lerini kullananrak geçebilirsiniz

https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-small-500-paketi-yeni

https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-medium-500-paketi-yeni

• Tarife yeni aboneye açık mıdır acep??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filistin veya suriye ne alaka? Adamlara ozel paketmi yaptilar? Haberim yok valla :D saka gibi. Paketten yararlanmak icin tanidik suriyeli varmi forumda ?

Yas 25 buyuk ihtimal 25 i doldurdugum icin devam etmeyebilir zaten selfyliydim eger hala sutlamadilarsa 19 luk tarife uygun. Zaten ttliyim operator degistiriyim diyodum pttcell bimcell turkcelle vodafone ye baktimda adam akilli paket yok hic birinde. Fiyatlar artmis hala bos bos sms hizmeti suncaklarina dakika veya internet verseler keske.

Türk vatandaşı olmayan herkes sanırım o tarifelere geçebiliyor. Hatta o tarifedeki bir hattan MH'ni arayınca Arapça konuşan telesekreter karşına çıkıyor. Ben de TT kullanıyorum, Vodafone'dan çok fazla haksızlık gördüm o yüzden TT'ye geçtim, ama bunlar da dengesiz davranıyor. Taahhütün bitmesine yakın güzel indirim verirlerse kalırım yoksa sırf bu tutumlarından dolayı hat taşıyacağım. Kendi ülkemde böyle muamele görmek bir garip geliyor.

• 1gb1tl çalışmıyor mu artık arkadaşlar?

Talep ettiginiz urunu hattiniza tanimlayamiyoruz. Size uygun tarife ve paketler icinhttp://vftr.co/yanimda ziyaret ediniz. B003

Hatası veriyor. 2gb1tl paketi de çok önceden beri iptal oldu zaten.

• Ekranda birden 19 tlye 600 dk 1000 sms 3 gb diye bişe belirdi vazgeç kabul et diye zaten aynı paket diye kabul etmedim sıkıntı olur mu ?

• Nasıl geçiyoruz şimdi bu 3gb lik Mega pakete? Oluyor mu olmuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafon ekranlara devamlı kafayı çelmek için spamlar gönderiyor

birkaç ay önce verdikleri tarifeyi zoraki değiştirtmeye çalışıyor

suyun ısındı vodafon
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

buyrun 18 ve 23 ₺ . yaşınız tutmuyorsa tanıdık eş dost akrabanın çocuklarının tc lerini kullananrak geçebilirsiniz

https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-small-500-paketi-yeni

https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-medium-500-paketi-yeni

iyide hat sahibi tc si başka vereceğimiz tc başka nasıl olacak?

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    sely ye üye olurken hat sahibinin tc kimlik nosuna yada yaşına bakmıyor. Kaydolmak istediğiniz kişinin yaşı tutuyorsa sıkıntı olmuyor. ben bu şekilde kaydolmuştum 6 ay önce. 3 ay kullandım vodafone geçtim ama şu an memnun değilim yılbaşından sonra tekrar telekoma dönerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

Ekranda birden 19 tlye 600 dk 1000 sms 3 gb diye bişe belirdi vazgeç kabul et diye zaten aynı paket diye kabul etmedim sıkıntı olur mu ?

Bana da aynısı oldu. Zaten aynı tarifedeyim diye geçmedim. Fark var mı acaba aralarında?
    Bilen birisi bizi aydınlatsın.
  • Merhabalar , Türktelekom taahhüt 1 ay sonra bitiyor 1000dk+1000sms+2gb internet:30tl ödüyorum , Faturalı
    Hattını taşıyana özel uygun bir paket önerebilecek arkadaş var mı?

teşekkürler.
  • cagataytr C kullanıcısına yanıt
    TT de 1000dk 1000sms 4gb 25 tl idi sanırım eğer TT den memnunsanız.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Memnunum fakat şuan ki paketim %25 indirimli ve tekrar taahhüt vermem gerekiyor isteyecekleri tutar da 30 tl den daha fazla olacağını düşünüyorum.her sene zam geliyor fakat hepsini yansıtmıyorlarmış göya , zamanında 19tl ye kullanıyordum bu tarifeyi şimdi neredeyse 2 katı para ödetecekler acısını çıkartırcasına
  • O gelen ekran bildirimine yanlışlıkla basarak Konuştukça kazandıran tarifeye geçmişim. 😡😡geri dönmemin yolu varmı?

Yada geçebilecek en yakın tarife hangisi. Yardım edermisiniz?

• cagataytr C kullanıcısına yanıt
    TT yi arayın teklifleri var mıymış diye, yoksa başka hatta geçeceğinizi falan söyleyin. Geçenlerde bir sürü insan 1000dk 1000sms 10gb nete 10 15 liraya geçti normal fiyatı 29 lira iken. Sizin gibi önceden taahhütü olanlar yeni faturalılara göre daha iyi indirim alabiliyorlar.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Aradım tt yi malesef en ucuz tarife 500dk-500sms-4gb internet:32 tl 12 ay taahhüt istiyorlar birde , sanırım hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.