Şimdi Ara

Vodafone Hattını Taşıyana 750 dk, 1000 sms, 2gb internet hediyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Statist

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu vodafone a gecince 20 tl hediye kampanyasi devam ediyor mu ona gore hattimi tasiyacagim vodafone'a

benim hattım bugün taşındı geldi hocam 20 tl.

Peki daha once hattinizi hic vodafone a tasimismiydiniz ilk defa mi gectiniz vodafone a

Hattin orjinali vodafone du 4 senedir falan turk telekom kullaniyodum tekrar vodafone dundum

Anladim hocam teşekkürler peki acilirken tarife olarK neyi sectinniz bende geceyim

vodafone geçmenin pek bir artısı yok hocam geçince fark ettim belki freezonda olabilir ama ben 26 yaşını geçtiğim için yaramıyor. Yani numara taşımanın avantajı yok gani l tarifesini kullanmayı düşünüyorum 1500 dk internet veya konuşma kullanabiliyorsun yada bittikçe dolan tarifesi var toplam 22 tl ye 4 gb internet falan geliyor kararsızım

Ben 24 yasimdayim hocam da soyle ozetleyeyim turjcell hattimda ayin 6 sina kadar 15 gb hediye var su an kullandigim turk telekomu vodafone a gecirip 20 tl hediye alayim bu ay tl yuklemeden gecireyim onumuzdeki ay diger vodafone hattimda mega yeni tanimli 22 tlye 6 gb kullanarak devam edeceğim maksat bu ayı tl yuklemeden gecirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S.A ARKADAŞLAR NUMARA TAŞIYANLARA 20 TL HEDİYESİ HERKESE GELİYOR MU
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.