Şimdi Ara

Vodafone Hattımdan Promosyon Adı Altında Bakiye Düşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklına esince böyle ufak ufak tutarlar düşüyor. Hiç bir bildirim gelmiyor. Hat kullanım detaylarına bakınca görebiliyorum. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim bakalım ne diyecekler. Böyle böyle 30 lirayı hiç ettiler.

---

Vodafone Hattımdan Promosyon Adı Altında Bakiye Düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 31 Ekim 2021; 22:17:23 >

• Soygunculuk👈

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soygunfone

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 1 Kasım 2021; 13:5:30 >
  • Müşteri hizmetleri inatla bunlar sizin hattınıza yansıyan hediyeler yani kazanmışsınız diyor. E bakiyem nerede diyorum bir harcama görünmüyor diyorlar.

• 0537 kullanıcısına yanıt

Onlara öyle deyip oyalamaları söyleniyor.

Önceki mesajımda verdigim şu linkteki yazıyı okuyun. Sistem yazıda anlatıldığı gibi işliyor.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-un-e-ticaret-platformu-her-sey-yanimda-buyuk-firsatlarla-acildi--150948660#150952523

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 1 Kasım 2021; 13:8:57 >
  • Şikayetvar sitesine bakınca taa 2017 yılından şikayetlere ulaşılıyor. Çekilen miktar ufak ufak ve belirsiz aralıklarla olduğu için dikkat çekmiyor. Sadece mobil uygulamadan geçmişe bakınca görülebiliyor.

https://www.sikayetvar.com/vodafone/vodafone-promosyon-adi-altinda-lira-kesim-islemi-yapiyor

• Ahahahahahhh😂😂😂😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.