Şimdi Ara

Vodafone hattımdan izin almadan para kesti.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün hattımda TL bitince yarın yüklerim diye düşündüm.

Ancak bir kaç dakika sonra Avantajlı İnternet için hattınızdan 5 tl kesilmiş 250 mb

yüklenmiştir diye mesaj alıdm benden onay almadan bunu yapamazlar.

Hesabıma paramın geri yüklenmesini nasıl sağlayabilirim.

• Hocam aynını ben de yaşadım geçen. Müşteri hizmetlerini aradım. Tepkimi gösterdim ama paramı iade etmediler. Bana müşterilerimiz uyarıyoruz bu konuda yapacağımız bir şey yok, internetiniz yoksa ve vodafone.com.tr'ye dahi girseniz bu paket otomatik yapılmaya başlandı dedi. Ben tl yüklemek için girmiştim siteye eskiden ücretsizdi bu. En son vodafone bayilerinden tl yükleyin dedi ben de gece yarısı hangi bayi dedim bir türlü alamadım paramı... Şikayet etmek lazım ama uğraşacak zamanım yok. Bu ay 40-50 tl yüklemişimdir. Normalde paket 22 tl... Ayrıca mesela WhatsApp falan açık olduğundan sürekli telefonlarda paketin bittiğini fark etmeyip veriyi açsan direkt çekecekler bu parayı onu da söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnInvited -- 11 Aralık 2017; 23:35:27 >
  • UnInvited kullanıcısına yanıt
    Hocam ülkemiz iyice Orman Kanunları baş göstermeye başladı.

Kim,kimi zayıf görse öpüyor.

Bu arada siz hangi numarayı aradınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwsehmus -- 12 Aralık 2017; 15:6:52 >
  • Ülkede hak adalet mi kaldı?

Kurumsal dediğimiz firmalar artık esnaftan beter hareketler yapmaya başladı. Tüketici hakkını aramıyor "arayamıyor" diye itelemeye çalışıyorlar öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehan09 -- 12 Aralık 2017; 20:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam ülkemiz iyice Orman Kanunları baş göstermeye başladı.

Kim,kimi zayıf görse öpüyor.

Bu arada siz hangi numarayı aradınız?

542
  • Arkadaşlar paket bitince mobil veri açık olursa mutlaka uygulamalar arka planda internete bağlantı yaptığı için hattınızdaki TL ler uçup gider. 250 mb 5 tl yüklenme işi otomatik olması bu yüzden gerçekleşmiştir. Kullanıcıları mağdur etmemek adına yapılan bir uygulamadır. Daha önce Vodafone da çalıştım birçok şikayet geliyordu hattımdaki TL lerin hepsi gitti diye kullanıcılar paketi bitince Mobil veriyi kapatmıyorlar soonrası hüsran oluyor.

Not: Vodafonu savunmuyorum burada gerçeği paylaşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.