Şimdi Ara

VODAFONE HAKKINDA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Şuan TT Mobil kullanmaktayım. Lakin hiç memnun değilim. Tekrardan Turkcell'e dönüş yapmayı düşünüyorum. Fakat Vodafone'a da bir göz gezdireyim dedim. Güzel tarifeleri mevcut ama kafamı kurcalayan şey çekim gücü ve iletişim kalitesi. Çorlu/Tekirdağ'da ikamet etmekteyim ve TT Mobil evde bile zor çekiyor. Öyle ki konuşurken odanın camını açıp camın dibine gitmek zorunda kalıyorum. Şuan ödediğim fatura her ay 10TL falan. Ama artık sıkıldım. Ayda 20TL vereyim de, rahat konuşayım derdindeyim. Öncelikle Çorlu'da ikamet eden ve sonrasında siz Vodafone kullanıcılarından, çekim gücü ve iletişim kalitesi hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 10 Şubat 2016; 20:58:53 >

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Merhaba iyi çekim kalitesi istiyorsanız türkcell derim ama komşularınıza sorun hangisini kullanıyorlar önerileni alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ap055

Merhaba iyi çekim kalitesi istiyorsanız türkcell derim ama komşularınıza sorun hangisini kullanıyorlar önerileni alın

Türkiye'de en kaliteli altyapı Turkcell'in ona şüphe yok. Ama benim gibi biri için gereğinden fazla pahalı. Sağolun hocam.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Benim içinde çok pahalı bence vodafone'a bi bakabilirsiniz uygun fiyatları var ve gayette iyi çekiyor tabi oturduğunuz bölgede nasıl bilemem dediğim gibi etrafınızdakilere sorun, rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.