Şimdi Ara

VODAFONE HAKKINDA...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> VODAFONE HAKKINDA...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3907 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Şuan TT Mobil kullanmaktayım. Lakin hiç memnun değilim. Tekrardan Turkcell'e dönüş yapmayı düşünüyorum. Fakat Vodafone'a da bir göz gezdireyim dedim. Güzel tarifeleri mevcut ama kafamı kurcalayan şey çekim gücü ve iletişim kalitesi. Çorlu/Tekirdağ'da ikamet etmekteyim ve TT Mobil evde bile zor çekiyor. Öyle ki konuşurken odanın camını açıp camın dibine gitmek zorunda kalıyorum. Şuan ödediğim fatura her ay 10TL falan. Ama artık sıkıldım. Ayda 20TL vereyim de, rahat konuşayım derdindeyim. Öncelikle Çorlu'da ikamet eden ve sonrasında siz Vodafone kullanıcılarından, çekim gücü ve iletişim kalitesi hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 10 Şubat 2016; 20:58:53 >

|
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj

Merhaba iyi çekim kalitesi istiyorsanız türkcell derim ama komşularınıza sorun hangisini kullanıyorlar önerileni alın
    |
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ap055

Merhaba iyi çekim kalitesi istiyorsanız türkcell derim ama komşularınıza sorun hangisini kullanıyorlar önerileni alın

Türkiye'de en kaliteli altyapı Turkcell'in ona şüphe yok. Ama benim gibi biri için gereğinden fazla pahalı. Sağolun hocam.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj

Benim içinde çok pahalı bence vodafone'a bi bakabilirsiniz uygun fiyatları var ve gayette iyi çekiyor tabi oturduğunuz bölgede nasıl bilemem dediğim gibi etrafınızdakilere sorun, rica ederim
    |
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.