Şimdi Ara

Vodafone haftalık video pass kullanamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, haftalık video pass satın aldım ama ne pc'den ne telefondan kullanamıyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba?

• Video pass aldıysanız mecbur aldığınız telefondan kullanmak zorundasınız, diğer cihazlara paylaşım kendi internetinizden yer hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Video pass aldıysanız mecbur aldığınız telefondan kullanmak zorundasınız, diğer cihazlara paylaşım kendi internetinizden yer hocam.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, Turktelekomda durum nasıl acaba? (YouTube paketinde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 6 Eylül 2021; 20:12:12 >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

Onda hotspot yapabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Onda hotspot yapabiliyorsun

Cevap için teşekkürler

Çekimsel olarak söylüyorsanız maalesef çok kötü, ama yine de mecbur kalınırsa kullanılır. Sizin orda TT şebekesi iyiyse geçin derim.

Rica ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Çekimsel olarak söylüyorsanız maalesef çok kötü, ama yine de mecbur kalınırsa kullanılır. Sizin orda TT şebekesi iyiyse geçin derim.

Tt 6 ay kullandım hız olarak hepsinden en iyisi tt ama malesef telefon görüşmesinden soğudum, kırsal bölgede baz istasyonu çakışması oluyor, görüşmelerde 10 dk falan kitleniyor, ne sms ne internet ne görüşme mümkün olmuyor, bunu hiç bir temsilciye anlatamadım, bunu anlamanız için yaşamanız gerek dedim , yaşamadan ezbere saçmalıyorlar, 2g'ye alın telefon değiştirin vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 6 Eylül 2021; 23:24:9 >
    Yine saçmalamışlar, telekom kalitesi ne beklersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.