Şimdi Ara

Vodafone Güzel TEKLİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun yıllardır Vodafone kullanıyorum.

Geçen yıl 12+12 ay şeklinde Red 10 paketine ilk yıl 49 TL, ikinci yıl 59 TL şeklinde taahhüt verdim.

2 aydır paketteki interneti 2GB arttırdılar paket bende Red 10+2 şeklinde gözüküyor.

12 ay sonunda cayma ücreti olmadan ayrılabiliyorum. Ben de yeni gelenleree 49 liraya 15 GB veriyorsunuz bana da verin ben bu tarifeye 59 vermem dedim, vermeyiz dedider.

Müşteri, hizmetlerini arayıp Mart 15 itibari ile hattımı faturasız yapın diye kayıt oluşturdum (tabi bir sürü tarifeler sundular ama cazip gelmedi.)

2 gün sonra müşteri temsilcisi aradı. Klasik neden geçiyorsunuz muhabbetler falan oldu. Ben de "fiyat yüksek, eşimi 2 ay önce vodafone'a taşıdım 49 liraya Red 15 kullanıyor ben daha fazla vermem" dedim. Temsilci Red 15'i en ucuz 62 liraya vereceğini söyledi ama 13 GB internet işime yararsa onu çok uygun fiyata verebilirim dedi.

Teklif şöyle 13 GB internet, 1000 dk her yöne, Vodafone ve sabit hatlar sınırsız ve 100 SMS (Red tarifesi ama adını bilmiyorum, Mart 15'den sonra geçecek) ve Fiyat 39 TL tabi 2.85 liralık devlet haracı hariç.

Taahhütü bitmeye yakın olanlar bu tarifeyi istesin, piyasaya göre cidden güzel tarife ve fiyat.

• Mevcut müşterilerine veriyor evet güzel bir tarife hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz zorlayan herkes bu teklifi rahatça alabilir.
    Vodafone Güzel TEKLİF

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende freezone tarifesindeyim seninki gibi 1000 dk 13 gb tarifeye 39 tl ye alamıyorum müşteri hizmetleri yok böyle tarife diyor mayısta taahhüt bitiyor. Tarife Ne diye geçiyor. Red13 mü bulamadım hiç bir yerde

• Bende freezone tarifesindeyim seninki gibi 1000 dk 13 gb tarifeye 39 tl ye alamıyorum müşteri hizmetleri yok böyle tarife diyor mayısta taahhüt bitiyor. Tarife Ne diye geçiyor. Red13 mü bulamadım hiç bir yerde

• mustafa3232 kullanıcısına yanıt
    Red8 39 tl vardi bi ara onun üzerine 5gb 12 ay hediye tanimlanmis olabilir.

• Turk telekom dan bu tarifeye geçmek istiyorum fakat böyle tarife yok diyor bayi 13 gb 39 tl olan yokmuş

• mustafa3232 kullanıcısına yanıt
    dedigim gibi yapılmıs olabilir. Red 15i sor sen fiyatını
  • Buna benzer başka tarife var mı vodafone da

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Biraz zorlayan herkes bu teklifi rahatça alabilir.
    içinde youtube olsa çok güzel olurdu
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Var zaten, orada gözükmediğine aldanma. VIDEO12 yazıp biryere yollanıp 12 aylık alınıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.