Şimdi Ara

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.081
Cevap
144
Favori
311.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüm Redli Müşteri Özel tarifelerinin içerdiği özellikler netten buldugum ekteki listededir. Ancak listedeki tarife fiyatları size özel tekliflerde verildiği gibi uygun değil bilginize... Bu arada 99TL yerine 45TL'ye sunulan tarifenin tam ismi ekteki listenin en üstünde görülüyor. Bilginize... VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE, VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmeen -- 17 Mart 2022; 23:7:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ali6511 kullanıcısına yanıt

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/mutlu-mega-70-gb-paketi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozmeen O kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bu 99 TL lik tarife bende 55 TL olarak görünüyor. 45 e nasıl alabilirim onu araştırıyorum. Acaba ona da mı zam geldi bizim tarifeler gibi?

• Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    Benim tarife 39 dan 51 oldu. Ocak ayında 32 den 39 olmuştu üstelik. BTK uyuyor. Rezalet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat taşıma yolu ile geldik ancak hala hangi tarifeye geçeceğimize karar veremedik. Annem için 5 gb internet bol dakikalı hangi tarife vardır acaba?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'a gelin hocam. Şu zamlarda en uygun hale gelen operatör.

24+4 GB pakete 65 TL ödüyorum. Hep TL yüklemeye de Haftalık 2 GB alıyorum. Ayrıyetten numara taşımaya özel ilk 3 ay boyunca Haftalık 10 GB internet sözü kampanyası da var.

65 TL'ye düz hesap 40 GB kullanıyorum.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Dediğinizi denedik ama olmadı hocam, şikayet kaydından sonra bana ulaştılar ve bu paket size önerilmiş ama xx tarihinde reddetmişsiniz, bu yüzden artık görünmüyor ve size tarifeyi uygulayamıyoruz dedi.

diyemedim ki bu paket bana hiç önerilmedi :)

• hocam merhaba bu forumda profesyonel akilci yorumlarinizi dikkatle takip ediyorum.. kullandiginiz tarifenin linkini alabilir miyiz? tum forum olarak feyizlenmek yararlanmak istiyoruz

Aynen hocam sürekli zam geliyor. Şu 3ünü önermiş bana faturalı olarak yanımda uygulaması. Ortadaki pakete daha sonra dedim şimdi çıkmıyor gerçi. :)

VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,
  • Türk Telekom Prime Eksper 10 GB tarifesini kullanıyorum. Sınırsız internet barındırıyor içinde, aylık 12 TL ödüyorum. Ana hattım ise Türk Telekom faturasız'da onu da Prime Eksper Aşmayan 10 GB'a geçirip 5 TL'ye kullanmayı planlıyorum.

• asiri pahali fiyatlar ben almayim hocam iyi gunler

• İyi günler hocam. Kafanıza takılan bir soru olursa bir PM uzağındayım. 😘 VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,

• 12₺ aylık paket nasıl oluyor hocam?

Bir de hem 10 GB olup hem sınırsız internet nasıl oluyor? TT Mobil paket ve tarifelerine pek hakim değilim de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Meslek sırrı hocam.

Dilerseniz @LimitsizRedLi hocam ile görüşün kendisi bu tarifenin hat satışını yapıyor.

• şikayetvar olayına ayıkmışlar galiba.Beğendiğim bir paketin ss i ile şikayet açtım.Bana ulaştılar diyolarki ss deki paketi size tanımlayam ama çok benzer başka paketi tanımlayabilirim tabi +25 tl pahalı fiyatına.Neden şikayetteki paketi tanımlamıyorsunuz dediğimde sistemde sizin için için gözükmüyor diye cevap verdi.Size daha güzel bir paket tanımlayalım diyor.İşin ilginç yanı bana tanımlayacağı pakette sistemde benim için hiç olmadı.Ve uygulama üzerinden bana hiç önerilmedi.Yani işlerine gelmediği için bahane üretip tanımlamıyorlar ve yine kendi kendileriyle çelişiyorlar bana hiç önerilmeyen uygulama üzerinden teklifi dahi gelmeyen güzel bir paketi tanımlayabileceklerini söylediler.Ee madem bana önerilmeyen paketi tanımlayabiliyorsunuz benim istediğim paketi neden tanımlamıyorsunuz ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rameowerr -- 18 Mart 2022; 16:33:26 >
  • Yeni zamlar yolda;

Vodafone bu gece den itibaren yeni tarifelerini sunacak...

• VODAFONE TR GİZLİ ÖZEL FATURALİ TARİFELER GÜNCEL SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,Aşk Prodüksiyon Müzik Film Yapımyoutube
    Daha Fazlası İçin Kanalımıza #Aboneolmayıunutmayınız​​​​​​​​ #aşkprodüksiyon​​​​ #yapıyorsunbusporu #erkalsonel​​​ #ankaraoyunhavası Sanatçı Adı : Erkal Sonel Eser Adı : Yapıyorsun Bu Sporu Söz : Osman Karakaya Müzik : Kadir Elbeği Aranjör : Tayfun Soydemir Yönetmen : Tayfun Soydemir Bağlama : İbrahim Ertuğrul Darbuka : Yusuf Okatan Klavye : Okan Gündoğan Hpt Tef : Mikail Aydancı Kuaför : Tahsin Özcan Eser ve Halit Beylere Efe Ünal Gıda Mustafa Ünal'a Teşekkürler. Sözler: Elalem değil ellide alem Gelse ne yazarki El alkışlar hanemizde Rozetini bulamazki Hayatla başabaş gidiyosun adamım Eşitledin skoru Bu alem en çok sana yakışıyo Yapıyorsun bu sporu Bi ölen geri gelmez bid egüven Kaldımı harbi seven Ankarada deniz yok ama İşin hep dalga dümen Hayatla başabaş gidiyosun adamım Eşitledin skoru Bu alem en çok sana yakışıyo Yapıyorsun bu sporu Taktir edilmek mesele değilki Taklit yetiyor bana Küçük konuşulur büyük konuşulur Alem bitiyo sana Hayatla başabaş gidiyosun adamım Eşitledin skoru Bu alem en çok sana yakışıyo Yapıyorsun bu sporu Facebook'tanTakip edin https://www.facebook.com/AskMuzikProd​​... İnstagram'dan Takip edin: https://www.instagram.com/askproduksi​​... Twitter'den Takip edin: https://twitter.com/ask_002​​ Adres: Yunusemre mahallesi Çatalkaya sk. No: 17/2 Yenimahalle - Ankara
    https://www.youtube.com/watch?v=cDWw-LJhib4&feature=youtu.be

güzide memleketımden selamlar hocam şarkı senı anlatıyor.

• MRVT_ kullanıcısına yanıt
    Bilgiyi verursem şişlenirukkk.

Şafak baskını yerikkk.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.