Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hoxam merhaba bugun telefon 4.5g acık cebımdeyke nbır aldım elıme teklıf gelmıs basdım onaylaya sms gelıcek bıldırılecek falan dedı sonra birde n gelen sms su sekılde

Sıtememız Gecici devre disidir lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...
    Baska teklıf gelmedıgınden deneme sansımda yok neysekı ss almıdım hem teklıfı hem gelen sms ı voaofoneyı aradım birdaha gelır dedı sızdekı olay gibi bende elımde resım var dedım bize ulasın bolumundan atın resmı dedın evet birdaha gelmesını beklerdım ama tarife sıfırlanacak pazartesı ondan geceksek hemen gecelım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

hoxam merhaba bugun telefon 4.5g acık cebımdeyke nbır aldım elıme teklıf gelmıs basdım onaylaya sms gelıcek bıldırılecek falan dedı sonra birde n gelen sms su sekılde

Baska teklıf gelmedıgınden deneme sansımda yok neysekı ss almıdım hem teklıfı hem gelen sms ı voaofoneyı aradım birdaha gelır dedı sızdekı olay gibi bende elımde resım var dedım bize ulasın bolumundan atın resmı dedın evet birdaha gelmesını beklerdım ama tarife sıfırlanacak pazartesı ondan geceksek hemen gecelım

Sim araç Setinden bakabilirsiniz ordan bildirim geliyor
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    evet zaten ordan geldı ancak gırıdıgmde orda fal vs servısler var ss i almısdım voafone eye eposta ve twitterdan yazdım bılgıer ıstedıler yolladım bakalım belı yarın birgün teklıf gerı gelır yada gecirirler kendılerı bu teklıfe VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Aynı şekilde bugün işyerindeki bir arkadaşa da o teklif geldi aniden. Hemen onayla dedim ve onayladı. Fakat dediğiniz gibi sistem geçici devre dışı gibi bir mesaj geldi. Ben de ilkinde fake bildirimdir diye kabul etmemiştim sonrasında vodafone müş. hiz. den teklifin resmi olduğunu öğrenince beklemeye koyuldum tekrar ve 2-3 gün sonra aynı bildirim tekrar geldi ve anında kabul ettim ve sıkıntısız geçiş yapıldığına dair mesajlar geldi ve 2 aydır bu tarifeyi kullanıyorum. İnşallah sizinki de hallolur.

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    arkadasınızla benım şansızlıgım mega3gb ile ınternetk1gb alınmıyordu belkı ondan ggecmıyor dıyıp ıptal etmısdım birde :D twitterdan yazdım form doldurttular yolladım birde eposta attım teklıfın ssnı aldıgım hatayı bakalın gerı donus yaparlar 48 saat içinde
  • Arkadaşlar ben numara taşıma yaparak vodafone geçtim geçen hafta mart ayına özel 750dk 1000sms 2gb internet 22tl di bu pakete geçtim ama bugün dışardayken 20tl 500dk 1000sms 2gb internet yazıyordu buna sonraki ay bu pakete geçebilirmiyim acaba? 500dk yeterli benim için. Ek olarak buna benzer önereceğiniz paketler varmı? Yani sonraki ay paketi değiştiriyim diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Arkadaşlar ben numara taşıma yaparak vodafone geçtim geçen hafta mart ayına özel 750dk 1000sms 2gb internet 22tl di bu pakete geçtim ama bugün dışardayken 20tl 500dk 1000sms 2gb internet yazıyordu buna sonraki ay bu pakete geçebilirmiyim acaba? 500dk yeterli benim için. Ek olarak buna benzer önereceğiniz paketler varmı? Yani sonraki ay paketi değiştiriyim diyorum

Online self servisten bittikce dolan 2gb 19₺ ye gec 750dk+1000sms+2gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    dün mesaj atmısdım bugün aradılar genel mudurluge talep acdırdım ss lerde vardı elde bakalım 48 saat içinde bakıcaklarmıs duruma umarım teklıfı sms ıle acık yaparlarda gecerız hızlıca yada gecırsınler beni
  • En az 4gb internet olması sarti ile 30tl ye kadar onerebileceginiz bir tarife varmi faturali faturasiz farketmez

Tt den gecis yapicam

Bu arada şu tarife iyi gibi geldi ban

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-full-paketi-yeni-musteri

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

En az 4gb internet olması sarti ile 30tl ye kadar onerebileceginiz bir tarife varmi faturali faturasiz farketmez

Tt den gecis yapicam

Bu arada şu tarife iyi gibi geldi ban

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-full-paketi-yeni-musteri

Faturasız online self servisinden 750dk+1000sms+4gb faturasız aile xlarge 29TL herkese açık geçişler online self servisten oluyor yalnız tek kötü yönü doldur 2gb uyumludur

• duran gri akıl küpü kullanıyorum 2 ay sonra 3 günlüğüne kıbrısa gideceğim.her şey dahil pasaportu kullanamıyorum bu tarifede.her şey dahil pasaport kullanabileceğim en uygun tarife nedir?normalde interneti fazla kullanan biri değilim önereceğiniz tarifeden sonra tekrar 2 gb 500 dk falan bir pakete geçmem gerekecek yardımcı olursanız sevinirim
    Faturasiz xlarge da doldur 2 gb varmı 10 liraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    2gb ini doldur var 10tl

Persembe acdigim talebe istisnaden olacakki bugun gene teklif geldi ayni tarifenin 600dk si hemen gecdim

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• +100 dk da karlısınız. Güle güle kullanın:))
    Saolun iyi oldu bu 3gb dolduruda var 6gb 29tl oluyor toplamda alirsak cok uygun

Bittikçe dolan 2gb basıl geçcem hocam vodafone yanımda yükledim ama bana o tarifeyi göstermiyor. Sms atılacaksa atıyım ajtif olurmu acaba? 750dk 1000sms 2gb internet

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Vodafone sifrenislze tarayicidan self servise giriniz sonra tarife degisikligini avin ordan digere basin karsiniza cikacak

• quote:

Bittikçe dolan 2gb basıl geçcem hocam vodafone yanımda yükledim ama bana o tarifeyi göstermiyor. Sms atılacaksa atıyım ajtif olurmu acaba? 750dk 1000sms 2gb internet

S->7000 e gönderhttps://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/myvodafone.home.php giriş yap tarife ve paketlerimden tarife değişikliği kısmına gelip bittikçe dolan 2GB tarifesine geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

S->7000 e gönderhttps://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/myvodafone.home.php giriş yap tarife ve paketlerimden tarife değişikliği kısmına gelip bittikçe dolan 2GB tarifesine geçebilirsiniz

Hocam bizim okulda ki arkadas 3 aylik 12 gb yapiyor.Ama 5 TL istiyor karsiliginda.Bu nasil yapıyor ki ?

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.