Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke tamamen kapatma özelliği olsa. şeytan bazen ön ödemeli hatta geç diyor. En iyisi param kadar konuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aytozlari kullanıcısına yanıt
    Fatura için üst sınır belirleyebilirsin diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Bu yeni çıkan tarifeler patlamasın diye burada paylaşıyorum
    21₺ ye 1000DK+1000SMS+2GB Konuştuğunca internet Mini tarifesi için KIMINI->7000
    26₺ ye 750DK+1000SMS+4GB Konuştuğunca internet Midi tarifesi için KIMIDI->7000
    34₺ ye 750DK+1000SMS+6GB Konuştuğunca internet Maksi tarifesi için KIMAKSI->7000
    Hocam bu tarifeler faturalı hatlar için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuilas

Hocam bu tarifeler faturalı hatlar için mi ?

Alıntıları Göster
    Faturasız içindir Ama artık olmuyor
  • quote:

Faturasız içindir Ama artık olmuyor

Alıntıları Göster
    Üzdü hocam :(
  • No tasiyan freezone a 1gb veriyor

500dk 1000sms 4gb+ aksam9sabah 9 3GB 25TL

Fiyat iyi bence

• Parlak47 bey şimdi aveadan Vodafone a geleceğiz 20-25 arası faturasız İnternetli en iyi tarife hangisi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Parlak47 bey şimdi aveadan Vodafone a geleceğiz 20-25 arası faturasız İnternetli en iyi tarife hangisi acaba
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/konustugunca-internet-tarifeleri.php#2
  • quote:

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/konustugunca-internet-tarifeleri.php#2

Alıntıları Göster
    Bana 19-20 tl arası dksı iyi birkaç tarife önerir misiniz? Çok acil lütfen.

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    parlak47 hocamiz yazacaktir gorunce ama ben isiniz gorulsun diye yine de yazmak istedim. 21 tl ye 1000dk 1000sms 2 gb internet. KIMINI 7000 hocamiz paylasmisti gecen gunlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 23 Nisan 2018; 12:18:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

parlak47 hocamiz yazacaktir gorunce ama ben isiniz gorulsun diye yine de yazmak istedim. 21 tl ye 1000dk 1000sms 2 gb internet. KIMINI 7000 hocamiz paylasmisti gecen gunlerde.
    o kod artık herkese olmuyor
  • Arkadaslar

Survivor yazıp 4545e yollayın 2 gbyi kapın.

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    hocam bunlar yeni aboneler için mi sadece ? şimdi kendi telefonumda denedim ama uygun değil diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

hocam bunlar yeni aboneler için mi sadece ? şimdi kendi telefonumda denedim ama uygun değil diyor
    Paylaştığımda herkese oluyordu şimdi bazı abonelere özeldir
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Attım mesajı şimdi bir mesaj geldi

• konustugunca internet paketleri sanirim artik doldur yapamiyor, yanimda uygulamasinda 3gb doldurma artik gorunmuyor eskiden en basta vardi ek paketlerde gorunurdu. sms ile deneyince de aktif surede degilsiniz diyor. kotu oldu.

• Vodafone aklınca çok uyanık, mesaj geldi "19 TL'ye 1000 DK + 1000 SMS + 3 GB INT için MEGA YENI yazıp 7000'e mesaj gönderin" diye, ulan neden 18 değilde 19, çünkü telsiz kullanım bedeli ile paket 20,80 TL'ye tekabül ediyo, dolayısı ile en düşük yine 25 TL yüklemem gerekir. Ha dikkat edersin, bi daha ki sefere 20 TL yüklersin falan da, kim farkına varacak onun. Herkesin kafası zaten yeterince meşgul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykenzo

Vodafone aklınca çok uyanık, mesaj geldi "19 TL'ye 1000 DK + 1000 SMS + 3 GB INT için MEGA YENI yazıp 7000'e mesaj gönderin" diye, ulan neden 18 değilde 19, çünkü telsiz kullanım bedeli ile paket 20,80 TL'ye tekabül ediyo, dolayısı ile en düşük yine 25 TL yüklemem gerekir. Ha dikkat edersin, bi daha ki sefere 20 TL yüklersin falan da, kim farkına varacak onun. Herkesin kafası zaten yeterince meşgul.
    Suan gecerli mi?

• quote:

Vodafone aklınca çok uyanık, mesaj geldi "19 TL'ye 1000 DK + 1000 SMS + 3 GB INT için MEGA YENI yazıp 7000'e mesaj gönderin" diye, ulan neden 18 değilde 19, çünkü telsiz kullanım bedeli ile paket 20,80 TL'ye tekabül ediyo, dolayısı ile en düşük yine 25 TL yüklemem gerekir. Ha dikkat edersin, bi daha ki sefere 20 TL yüklersin falan da, kim farkına varacak onun. Herkesin kafası zaten yeterince meşgul.
    Ekran görüntüsü atalabilir misiniz? Mega yeni güncel fiyatı 22₺ dir
  • quote:

TL almadan once *123# yapmak zor degil

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.