Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafonede kalmadı pm ile bilgi veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hocam, faturamın üzerinden bir telefon alındı ve şu an Faturalı Esnek M paketini 40 tl ödeyerek kullanmaktayım. Acaba bu fiyatlarda interneti daha yüksek bir tarifeye geçmem mümkün müdür ? Bir öneriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: radtv213

Ben heryer indirim tarifesindeyim bana heryöne 250 dk ve üstü dk lazım büyük seçim 250 dk yı alamıyorum. Tarife desteklemiyor. Acaba yülkleme koşulu olmayan ve büyük seçimi destekleyen tarife var mı? Veya ucuz her yöne dk paket?

Maalesef buyuk seçim ek paketlerini heryerindirim tarifesi de alamazsiniz

Sadece 14₺ ye 250dk 18₺ ye 500dk 24₺ ye 1000dk alabilirsiniz

üstad ben şu en üstteki tarifeye geri döndüm (mega yeni ye otomatik geçiş yapılmıştı)

BITTIKCEDOLAN1GB yazdık 1gb net geldi, 2 olması gerekmiyormuydu ?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Ben heryer indirim tarifesindeyim bana heryöne 250 dk ve üstü dk lazım büyük seçim 250 dk yı alamıyorum. Tarife desteklemiyor. Acaba yülkleme koşulu olmayan ve büyük seçimi destekleyen tarife var mı? Veya ucuz her yöne dk paket?

Maalesef buyuk seçim ek paketlerini heryerindirim tarifesi de alamazsiniz

Sadece 14₺ ye 250dk 18₺ ye 500dk 24₺ ye 1000dk alabilirsiniz

üstad ben şu en üstteki tarifeye geri döndüm (mega yeni ye otomatik geçiş yapılmıştı)

BITTIKCEDOLAN1GB yazdık 1gb net geldi, 2 olması gerekmiyormuydu ?

Teşekkürler

Herkese 2GB geliyor

• Belki komik gelecek ama 10 tllik tarife var mı ikinci hattım için veya 10 tllik dk paketi (her yöne)

• Mega 2 paketim var, internetim bitti. 1tl1gb almayı düşünüyorum. Bundan başka daha uygun paket var mı? 1gb olması şart değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hahn13

Mega 2 paketim var, internetim bitti. 1tl1gb almayı düşünüyorum. Bundan başka daha uygun paket var mı? 1gb olması şart değil

1 tlden az net paketi bulamazsın

• Bugun esnek pakete tam geciyordum spotify kalkmis

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    Komik olacak bir durum yok dostum maalesef en dusuk 15tl burda sana pm ile ulasiyorum

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    O tarife faturasizda 22tl dostum faturasiza gec tahhut sonu

500dk 5000sms 4gb 2sabah 2aksam toplam 4

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Komik olacak bir durum yok dostum maalesef en dusuk 15tl burda sana pm ile ulasiyorum

15 tllik olan 500 dk 250 mb olan mı? Yoksa başka da var mı?

• radtv213 R kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Merhaba arkadaslar ben mega yeni tarifesini kullaniyorum bana ek paket olarak dakika lazım en uygun paket onerisi olan varmı? BF250DK paketi denedim kullandığım tarifeyle kullanılmıyor mesaji geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangzcn

Merhaba arkadaslar ben mega yeni tarifesini kullaniyorum bana ek paket olarak dakika lazım en uygun paket onerisi olan varmı? BF250DK paketi denedim kullandığım tarifeyle kullanılmıyor mesaji geldi

10TL karşılığında DOLDUR 500DK->7000 e gönder
  • Biliyorum pahalı ödüyorum da, telefon almışlar üzerine o yüzden kopamıyorum da

• Arkadaşlar mega yeni tarifesindeyim 19 liralık 3gb kullanıyorum, 20 liralığa geçmek istiyorum nasıl bir msj yazmam lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hahn13

Mega 2 paketim var, internetim bitti. 1tl1gb almayı düşünüyorum. Bundan başka daha uygun paket var mı? 1gb olması şart değil

1 tlden az net paketi bulamazsın

Az olması önemli değil. 1gb yetmeyecek gibi. Bu bitince hangi paketi alabilirim

• Konuşma Süresi 750 Dk ve üzeri olan En az 2 Gb net olan 20 TL civarı bir paket varmı vodafonede ?
  • Parlak47 kardeşim blackberry bis paketi onay kodunu nasıl alabilirim müşteri hizmetleri istek üzerine vodafone mesajla gönderiyor öyle geçersiniz diyor sen bayi işletiyon bunu çözemez misin şimdiden teşekkürler

• Bu gün birisi facebook ta yayınlamış türkiyede bir tek ben yapabiliyorum kimse yapamaz adam işi kara borsaya dökmüş çok fazla para istiyor işlem ücretini 130 tl yapmış bir çözüm bulursanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.