Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reyes_19

500dk+250mb tarife vardi adinu unuttum mevcut aboneler yine 15 tl ye bu tarifeyi kullanabiliyormu

Firsat altin yada firsat ceyrektı sanırim adi

Not:ilk sayfayi defalarca yeniledim ama bir turlu goremedim nette sikinti var sanirim

Tabloda vardır Çeyrek altın fırsat tarifesi 15₺ ye 500DK+250MB için SUPER600->7000 e gönder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, ben bugün itibariyle türktelekomdan vodafone faturasıza geçiş yaptım.
    aslında tt'den bir şikayetim yoktu ama avantajlı fiyatları hep yeni gelene verdikleri için mecburen geçiş yaptım.
    hat kardeşimin üzerine olduğu için geçişi o yaptı, abonelik işlemi esnasında konuştuğunca internet ramazan tarifesi diye bir şey tanımlamışlar.
    ben de hattım aramaya açılsın diye 25 lira yükledim, bakiyem 6 lira. yani bu paket için otomatik 19 lira çekmiş.
    amacım en uygun fiyata bol internet kullanmak, bunun için ne yapmam lazım?
    parasını ödediğim için bu aylık ramazan paketini kullanmam mı gerekiyor?
    Tarifeye ek 1TL ye 2GB ve Tarifeye ek 1TL ye 1GB paketlerini bu tarifede de kullanabiliyor muyum?
    bir de ek paketler kısmında sıfır liraya 1gb internet seçeneği var, o 2+1'in 1 gb'ı mı oluyor?
    yani benim tarife aslında 3gb'lık denebilir mi? bir nevi mega tarife gibi.

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    keşke tl yüklemeden önce okusaymışım burayı ama bir yandan da tlf bir an önce açılsın sonra bakarız dedim.
    bu tarife değişikliğini şimdi yaparsam ne oluyor? 1 ay sonra mı geçerli oluyor? yoksa şimdi 19 lira verdiğim ramazan tarifesi yanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

keşke tl yüklemeden önce okusaymışım burayı ama bir yandan da tlf bir an önce açılsın sonra bakarız dedim.
    bu tarife değişikliğini şimdi yaparsam ne oluyor? 1 ay sonra mı geçerli oluyor? yoksa şimdi 19 lira verdiğim ramazan tarifesi yanıyor mu?

Bereket paketini tanimlayiniz market çeki kodu aldıktan sonra tarife değişikliği yapabilirsiniz

• Az once genel merkezden aradılar bır ton dil doktuler ben nekadar faturaliya gecmek istemiyorum desemde dinlemediler en sonunda da hatun musteri memnuniyeti sadakat programindan bir daha aranmayacaksiniz dedi trip atti kapadi sanki sevgilimmis gibi :D

Bu nasil musteri memnuniyeti

teşekkürler, ekstra paketleri de yükeleyince 21 liraya 6gb internet almış oldum.
    dediğiniz gibi 25 liralık hediye çekiyle birlikte bu ay telefon faturam bedavaya gelmiş, hatta üstüne para almış oldum :)
    nasılsa fatura, sözleşme, taahhüt gibi şeyler olmadığı için de kafam rahat, istediğim an istediğim şeyi yaparım.
    oh be dünya varmış.

yalnız şunu merak ediyorum, nasılsa hattım faturasız diye kendimi operatör tuzaklarına karşı güvende hissetmeli miyim?
    mobil ödemeyi de kapattım, bir sürü izin isteyen durduk yere ekrana tuzak popuplar çıkaran Yanımda uygulamasını da kaldırdım, operatör simkart uygulamasını da telefonu her yeniden başlattığımda durmaya zorlamayı düşünüyorum. daha başka dikkatli olmam gereken bir şey var mı? bu operatörler çok çakal, onlara fazladan 1 kuruş bile vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

teşekkürler, ekstra paketleri de yükeleyince 21 liraya 6gb internet almış oldum.
    dediğiniz gibi 25 liralık hediye çekiyle birlikte bu ay telefon faturam bedavaya gelmiş, hatta üstüne para almış oldum :)
    nasılsa fatura, sözleşme, taahhüt gibi şeyler olmadığı için de kafam rahat, istediğim an istediğim şeyi yaparım.
    oh be dünya varmış.

yalnız şunu merak ediyorum, nasılsa hattım faturasız diye kendimi operatör tuzaklarına karşı güvende hissetmeli miyim?
    mobil ödemeyi de kapattım, bir sürü izin isteyen durduk yere ekrana tuzak popuplar çıkaran Yanımda uygulamasını da kaldırdım, operatör simkart uygulamasını da telefonu her yeniden başlattığımda durmaya zorlamayı düşünüyorum. daha başka dikkatli olmam gereken bir şey var mı? bu operatörler çok çakal, onlara fazladan 1 kuruş bile vermek istemiyorum.

Dikkatli kullanırsanız hiçbir operatör para çekemez şu an hattım 84TL var 1 kuruş kendiliğinden gitmiyor Mobil veri paylaşımlarına dikkat ediniz

• tarsusian T kullanıcısına yanıt
    mobil veriyi kapat hemen self servisden bir şey olmaz
  • bu 19tl ye akradasın attıgı 4gblıkdan bilgi yokm 2gb gece olsa bile gecerım yoska yarın falan esnek m gecıcegım
  • ipropas kullanıcısına yanıt
    yapdınızmı hocam gecıs yenı abonemı eksımı sorarmısınız kod vs varmı ben subeye gıttım boyle bir şey bılmıyoruz dedı
  • hatta lira yok, yanımda uygulamasını yükledim bana ne var kısmına bakayım dedim. bi gün geçerli 100 mb görünce katıl'a tıkladım sonra gördüm ki haftada bir katılınabiliyormuş buna. e şimdi ben 50 lira yüklemeyim mi a101 çeki için, kendi ayagıma mı sıktım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

hatta lira yok, yanımda uygulamasını yükledim bana ne var kısmına bakayım dedim. bi gün geçerli 100 mb görünce katıl'a tıkladım sonra gördüm ki haftada bir katılınabiliyormuş buna. e şimdi ben 50 lira yüklemeyim mi a101 çeki için, kendi ayagıma mı sıktım :)

Yok gene alabilirsniz her hafta hediyedir bananevardaki Mevcut vodafone iseniz yükle kazan sona erdi
    Yeni hat yada taşıma iseniz teklif varsa A101 hediye çeki alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 20 Haziran 2017; 23:7:26 >
    hadi ya, o zaman hat taşıma vakti gelmiş turk telekom'a :)
    bu tarifeye nasıl geçiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

yapdınızmı hocam gecıs yenı abonemı eksımı sorarmısınız kod vs varmı ben subeye gıttım boyle bir şey bılmıyoruz dedı

Bugün iş yoğunluğundan dolayı o tarafa gidemedim. Yarın oraya gidip bilgileri alıp burada paylaşacağım. Ben sadece ayak üstü sorduğumda benden sadece 7-25 yaş arası TC kimlik numarası istedi. Ben de o yaş aralığında olmadığım için aileden ya da akrabalarından aynı soyadlı kişinin TC kimliğini istedi. İş yoğunluğundan o sıra geçiş yapamadım. Şubeye özel mı bilmiyorum.

Bunun aynisi 2gb aksam 9sabah 9olana gecicem bende pazar gunu falan mhyi arayip ondan sordum eski yeni yoksa geciyim diye bayi bilmiyormus zaten freezone tarifelerinede sadece mh ile gecilir diyor vf foruma attim adam bana tarife adi sordu bayi subesi nerede il ilce mahalle adi falan varsa ben ariyim hocam

Yasim tutmakda sordunuzmu neymis ne degilmis

• Mega 3 gb var 3 gb net duruyo 2gb1tl yaptım oldu 1gb1tl yaptım oldu ayrıca vodafone bana 20 gün önce hediye 4 gb vermişti aylık onunda 10 günü var daha ondada 1.20 gb var onu saymassam daha 5 gb netim var :D ayrıca bu kombinlerin hepsini yapabiliyosun birlikte
  • Doldur birkez yapiliyir ek paket alabilirsin ama

Ramazanda sinra 2gb1tl belki biter erken almakda fayda var gecis yapicaksaniz

• Keske erken davransaydiniz hocam 25tl a101kodu alirdiniz 3ayda 1gb ramazan sonu biticek hat yetismez sanirim

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.