Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işde vodafone kendı belırledıgı tarıfelerde toğplayacak mılletı suan ondan kapatıyorlar yuksek ıhtımalle 700den sorgulatınca neler cıkıyor gecılecek tarifelerde
  • anladım biz parlak47 hocam ıle yazısıyor ıletısım halındeyız gecen tarıfe yenı gelenlkerı attık ama bazılarında oldu bazılarında olmadı maalesef
  • Yanimda uygulamasi guncellenmis haftalik 1 2 4 5 gb falan veriyor bir bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Yanimda uygulamasi guncellenmis haftalik 1 2 4 5 gb falan veriyor bir bakin

iyiymiş

• Suan tablo budur arkadaslar..

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• Evet 2 hocam direk sartsiz surtsuz kullaniliyor bu arada yanimda uygulamasini guncelledinizmi bananevardan haftalik 4gb cikdi bana

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• Bittikçe dolan midi tarifesini kullanıyorum.Duruma göre 20 22 tl gibi yükleme yapıyorum.25 tl yükleme şartı koşulmuş.Bu sebeple alamadım.Bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam uygulamadaki çarkı kullanmak için o yükleme

• Ben faturaliyim sorun olmadu faturasiz hattada yukluyorum diye haliba sorun cikmadi demekki sart vaemis ama hediyeler super olmus

• 4 hat tanımlı yanımda uygulamasına 3 ü ne düzenli yükleme yapıyorum Kasım 24 de 50 TL yükledim Boyner ve 3gb için gelmedi m.h. 45 gün maksimum sürede gelecek dedi yuh dedim. 50 TL yüklediğim halde 25 daha istiyor son bir ay yükleme şartına uyduğum halde. 4 cü hat annemin 2 ay kadar önce 5 TL transfer yaptım kapanmasın diye 1 GB çarktan geldi tuşlu telefona ah Vodafone ah ahde vefafone.

• BANA NE VAR BİTTİ Mİ HER PAZARTESİ HEDİYE VERİLİYORDU YANIMDA UYG GÜNCELLEDİM ÇEVİR DİYOR AMA EN AZ 25 TL YÜKLEDİKTEN SONRA HEDİYE ÇEVİRECEKSİN
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    cark cevırme geldı hedıyelker 4 kat arttı
    Aynen öyle olmuş.Anlaşılan 25 tl altında tarife kalmayacak ileri ki süreçte.

• tarife için degıl hedıyelerı 4 5 gb olmus ısnırsız paketlerde var pızza falan hedıyelerıde gelmıs yanı para ıstıyor vodafone bu hedıyeler ıcın 20 yukluyorsunuzdur 5 daha verın hedıyeler degecek sekılde guzel bence
  • quote:

tarife için degıl hedıyelerı 4 5 gb olmus ısnırsız paketlerde var pızza falan hedıyelerıde gelmıs yanı para ıstıyor vodafone bu hedıyeler ıcın 20 yukluyorsunuzdur 5 daha verın hedıyeler degecek sekılde guzel bence

her hafta mı 25 tl yüklemek lazım bu hediyelerden haftada 1 kez almak için
  • quote:

tarife için degıl hedıyelerı 4 5 gb olmus ısnırsız paketlerde var pızza falan hedıyelerıde gelmıs yanı para ıstıyor vodafone bu hedıyeler ıcın 20 yukluyorsunuzdur 5 daha verın hedıyeler degecek sekılde guzel bence

kalmaz ise gider türkcell veya türk telekoma geçeriz
    30GÜNDE bir
  • quote:

30GÜNDE bir

zaten her ay 20 tl yüklüyorduk 25 tl yükleriz eğer hediye gb artı ise güzel değişik hediyeler gelmişse
  • numarayı nereden yüklemek gerekiyor illaki yanımda uygulasından mı bankadan yüklersem çarkı çeviremiyorumuyum
    bayagı var guzel hedıyerler en kötü 1gb galıba haftalık bana 4gb geldı bir hatta 1gb
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.