Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç müşteri hizmetlerine yaptırmayı deneyen oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

hiç müşteri hizmetlerine yaptırmayı deneyen oldu mu acaba?

Bi mh karistirmayin sakin olun bi ya...

Hersey mh mh bekleyin bakalim duzelecegi varsa duzelmeyecek birakin su mh muhabettlerini valla sinir oluyorum gerizekalinin biri aramistir zaten...

Su mhciler yuzunden bin besyuz tane kampanyanin hepsi bitti....
    Aradiniz mh nin bir sey bildigide yok senden benden aciz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Ekim 2017; 19:49:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    niye aranmasın gizli bi tarife değil bişey değil, millet blackberrye mh ile geçti zamanında. diyilecek şey basit 6 haftalık cepnet alacağım sayfa hata veriyor, tutup da adama sınırsız internet yap bana demeyeceksin

benim yarın bitiyor iki üç gün düzelmezse arayıp sorarım hatayı

• Yeni aradım. Yapamıyoruz sıkıntı var dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

quote:

Orijinalden alıntı: Gehomd

quote:

Bu ucuz ek internetlerin kaldırılmasından sonra fena internet sıkıntısı yaşayacağız gibi görünüyor. 10 TL 3 GB ek paketinden daha mantıklı bir internet paketi var mı acaba?

Bu nasıl yapılıyor hocam? Belli ki Türk Telekom'a geçeceğim, 15 gün idare etsin bari. İnternet bitti.

DOLDUR 3GB -------> 7000

Yaptım hocam sağ olasın.

Vodafone'da ucuz bir şey var mı başka? Yoksa tt'ye geçeceğim. 750 dk, 4 gb, bilmem kaç sms 23₺

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu ucuz ek internetlerin kaldırılmasından sonra fena internet sıkıntısı yaşayacağız gibi görünüyor. 10 TL 3 GB ek paketinden daha mantıklı bir internet paketi var mı acaba?

Bu nasıl yapılıyor hocam? Belli ki Türk Telekom'a geçeceğim, 15 gün idare etsin bari. İnternet bitti.

DOLDUR 3GB -------> 7000

Yaptım hocam sağ olasın.

Vodafone'da ucuz bir şey var mı başka? Yoksa tt'ye geçeceğim. 750 dk, 4 gb, bilmem kaç sms 23₺

Maalesef ben de seninle aynı durumdayım hocam. Telekom'a geri dönüş yolu görünüyor sanki. Bu Vodafone'un ne 4G'si düzgün çekiyor, ne de 3G'si. 8 megabit 4G hızı mı olur? TT'de 3G hızı 20 megabite çıkıyor. Vodafone'u cazip kılan hesaplı olmasıydı. 1 liralık kodlar kapandıysa bu avantajını da kaybediyor.

1-2 ay daha beklerim, makul bir tarife teklifi falan yapmazsa TT'ye geri döneriz mecburen.

• VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

Bağlantı Tipi:4.5G, Yıl:2017, Şehir:Ankara... Başka bir şey söylemeye gerek yok sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DOLDUR 3GB -------> 7000

Yaptım hocam sağ olasın.

Maalesef ben de seninle aynı durumdayım hocam. Telekom'a geri dönüş yolu görünüyor sanki. Bu Vodafone'un ne 4G'si düzgün çekiyor, ne de 3G'si. 8 megabit 4G hızı mı olur? TT'de 3G hızı 20 megabite çıkıyor. Vodafone'u cazip kılan hesaplı olmasıydı. 1 liralık kodlar kapandıysa bu avantajını da kaybediyor.

1-2 ay daha beklerim, makul bir tarife teklifi falan yapmazsa TT'ye geri döneriz mecburen.

O kadar reklam yapıyorlar ' gelecek iyi olacak ' filan diye. Sonra da avantajlı kodları kapatıyorlar. İnternet kalitesi gerçekten de tt nin gerisine düşmeye başladı.

TT nin 10 gb li tarifesine geçeceğiz mecbur.. Gerçi tt yi de şu AKK olayını ülkenin başına bela ettiği için gram sevmiyorum. Şöyle adam gibi yeni bir operatör gelmedi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 21 Ekim 2017; 11:52:28 >

• vodafone geçiş için talimatı verdim sim kartımı aldım 3 /5 gün içinde açılır denildi

konuştuğunca internet m tarifesi 750 dk 1000 sms 2 gb internet 23 tl
  • Ne güzel kullanıyorduk cepneti. Gerizekalı ne gidip konuşuyorsun orda.

• merhaba, kontörlü hat aldım 2. hat olarak. sadece dk. ihtiyacım var internete gerek yok. önerebileceğiniz minimum 1000 dk. tarifeler nelerdir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

https://forum.vodafone.com.tr/t5/Faturas%C4%B1z/Haftal%C4%B1k-Cepnet/td-p/741042

mk şerefsizi yüzünden kapanmış çok ağır küfür ettim bu andavala öküzoğlu öküz..

😁 matik atmış

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Vodafone 4gde hiz olarak berbat 3gdaha hizli eskisehirde sirf volte vikte icin 4gde kmduruyor cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Vodafone 4gde hiz olarak berbat 3gdaha hizli eskisehirde sirf volte vikte icin 4gde kmduruyor cihaz

Hocam sizin orda yine 3G varmış. Burada 3G'si hiç çekmiyor Vodafone'un. Üşenmeyip Vodafone'un forum sitesinde koordinat bilgisine kadar bildirdim bulunduğum yeri. Otomatik cevaba bağlayıp sallıyolar insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 21 Ekim 2017; 18:32:58 >
  • sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Oradan sonuc alan cok insan var gecen gene forumda gordum baz istasyonuyla calisma yapildi yeni kurilacak falan diye mesaj atmislardi

• quote:

Oradan sonuc alan cok insan var gecen gene forumda gordum baz istasyonuyla calisma yapildi yeni kurilacak falan diye mesaj atmislardi

s.a hocam

numaramı taşımak için başvurumu yaptım konuştuğunca internet m 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tlş fiyatı

hattım açılınca mega yeni 19 tl 3 gb geçiş yapabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

s.a hocam

numaramı taşımak için başvurumu yaptım konuştuğunca internet m 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tlş fiyatı

A.s Tablodan bakabilirsiniz Geçiş yapabileceğiniz tarifelere
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

s.a hocam

şimdi benim anlamadığım olay kimisi bu tarifeler kişiye özel herkes geçemiyor diyor siz geçiyor diyorsunuz ayrıca ek paketlerde kimisi alıyorum kimisde alamıyorum hata veriyor deniliyor-

hat açılınca tl mi yükelemem gerekiyor yoksa ilk ay bu tarife konuştukça internt m paket yükeliyormu açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 21 Ekim 2017; 20:30:30 >

• quote:

"Belirttiğiniz bölgede sinyal sorunu yaşıyor olabilirsiniz. İleride yapacağımız altyapı yatırımlarında bölgenizle ilgili de çalışma yapılabilir" tarzında cevap atıyorlar herkese.

Olumlu bir sonuç çıkacağına ihtimal vermiyorum ama bakalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

s.a hocam

şimdi benim anlamadığım olay kimisi bu tarifeler kişiye özel herkes geçemiyor diyor siz geçiyor diyorsunuz ayrıca ek paketlerde kimisi alıyorum kimisde alamıyorum hata veriyor deniliyor-

hat açılınca tl mi yükelemem gerekiyor yoksa ilk ay bu tarife konuştukça internt m paket yükeliyormu açılıyor

Sadece ek paketler olmuyor konuyu en kısa zamanda güncellerim

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.