Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Negnem

Peder beyin faturalı taahhüdü doldu, burada türk telekom çekmiyor. Şikayet vs etti ama sonuç yok. 3-4 gb interneti olan 500-1000dk arası konuşma süresi olan faturalı tarife önerecek olan varmı. TT dan turkcell veya vodafone a geçiş yapılacaktır.

Taşımalar ve yeni hatlar içinhttp://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/konustugunca-internet-tarifeleri.php inceleyebilirsiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu paketler faturalı mı. Taahhüt vs ayrıntılarını göremedim. Bunlar haricinde başka usuller kullanarak hat taşıma kampanyaları yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negnem

Hocam bu paketler faturalı mı. Taahhüt vs ayrıntılarını göremedim. Bunlar haricinde başka usuller kullanarak hat taşıma kampanyaları yok sanırım.

Faturasızdır
    Hocam faturalı ihtiyacımız var. Faturalı tarifeler kısmında yeni akıl küpü tarifeler yazmakta.http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/AkilKupuTarifeler.php# ancak maalesef paket seçip tıkladığımda "Yeni Akıl Küpü Tarifeler - Yeni Abonelik Alımına Kapatılmıştır" uyarısı vermekte. Halbuki Akıl Küpü 4 GB int 1000dk 28 TL olarak aradığımıza cevap veriyordu. Benzer özellikte başka bildiğiniz var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaratıcı Bir Nick

faturasız esnek 19 tl lik pakete geçip her ay 2gb1tl ve 1g1tl ile ek internet alabiliyor muyum? yani 22 tlye 6gb internetim mi olacak her ay?

cevap verecek yok mu
  • Evet oyle olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

• parlak47 şu tarih itibariyle faturasız en bol interneti olan tarife hangisidir teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: muharremoter

parlak47 şu tarih itibariyle faturasız en bol interneti olan tarife hangisidir teşekkürler

Tablodan bakabilirsiniz kendinize uygun olanı seçerek ek paketler alabilirsiniz
  • bana ne var uygulamasındaki her hafta komik olan 100 mb hediye olayından vazgeçmeyi düşünüyormu acaba vodafone diğer operatörler gblar verirken vodafone 100mb veriyor
    Çok teşşekür ederim. Bir sorum daha olacak ben bittikçe dolan midi tarifesine geçeceğim 1tl-1gb 1tl-2gb ek paketlerini her ay yeniliye biliyorum değil mi ?
  • quote:

Çok teşşekür ederim. Bir sorum daha olacak ben bittikçe dolan midi tarifesine geçeceğim 1tl-1gb 1tl-2gb ek paketlerini her ay yeniliye biliyorum değil mi ?

Tarife dönemi boyunca 1 defa satın alınabilir
  • Cevabi aldim tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 3 Ekim 2017; 6:15:56 >
  • Evet devam ediyor ancak online işlemlerden yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Hocam sadece 1 kere mi kullanabiliyoruz toplamda yani 1 kere aldik bir daha ki aylar alamiyor muyuz yoksa tarifeyle birlikte her ay 1 kere alabiliyor muyuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 3 Ekim 2017; 0:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Hocam sadece 1 kere mi kullanabiliyoruz toplamda yani 1 kere aldik bir daha ki aylar alamiyor muyuz yoksa tarifeyle birlikte her ay 1 kere alabiliyor muyuz??

Her tarife dönemince demek her ay sadece 1 defa alabilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Her tarife dönemince demek her ay sadece 1 defa alabilirsiniz

Anladim hocam teşekkürler

• Futarıla hatlar için yokmu hediye falan?
  • Mega yeni kodu açığa alındı parlak47 hocamın paylaştığı bittikçe dolan 2 gb geçebilirsin

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Olmaz mı, internetimiz bittiği zaman 24 TL vererek 1 GB alabiliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.