Şimdi Ara

Vodafone gizli numara sorunu yaşayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online işlemlerde servisin kapalı olmasına rağmen birisini aradığımda karşıda gizli olarak, o kişi de beni aradığında numarası bilinmiyor olarak çıkıyor. Mh ile görüştüm şikayet kaydı oluşturdu şimdi bekliyorum. Bunların nasıl sistemi var anlamış değilim.

• Vodafone kullandığım yıllarda vodafone yönünü aradım ve vodafone dakikamdan düşüm olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım verdiğim numaranın vodafone olmadığını söylediler. Oysaki vodafone hat. Sonra internetten tekrar sorgulamalarını istedim vodafone yazısını gördüler ve hak verdiler. Kayıt açıp düzeltme yaptılar. Yani demek istediğim adamlar kendilerinden hizmet alan abonelerini bile bilmiyorlar senin bu sorununu nasıl çözecekler merak ettim. Görmeden de inanmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 saat içinde dönüş yapılacak dedi. Olay çok basit, yine düzelmezse hattı iptal ettirip türk telekoma geri dönüyorum. Sapık gibi gizli numara olarak arayamam kimse kusura bakmasın.
  • Hattı taşıtırsın hat paran boşa gitmesin.

• Telefonunuzun volte ayarını kapatın düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volteyi açınca numarayı mk gizliyor

Saçmalıklar dünyasının ayrıcalıklarına hoş geldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunun ayarlar kısmında

Numaram karşı tarafta gözükmesin

şeklinde ayarlı kalmış olabilir..
  • Telefonunu seven bilge T kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin vodafone olan numaranın prefix'i 054x değilse yani diğer operatörlerden numara taşıma yapıldıysa çağrı merkezindeki elemanlar hata yapabiliyor..

benzer bir durum Türk Telekom'da benimde başıma gelmişti.
  • tt kullanıyorum aynı durumu yaşıyorum.

• Vodafone kadar online işlemleri çöp bir operatör yok. Ben de hattımı rehberden çıkartamıyorum. Online işlemlerden yapıyorum, işleminiz gerçekleşti diyor ama hala seçenek açık görünüyor. Yine tıklıyorum yine gerçekleşti diyor. Günlerdir bu şekilde. Hata vermiyor, işlem yapıldı diyor ama yapılmıyor.
  • vozer kullanıcısına yanıt
    542 veya 7008'i arayarak istediğin işlemi yaptırtabilirsin..

Ben online işlem menüsünden yapamadığım işlemi çağrı merkezinden yaptırtmıştım.

Burada önemli olan sabah 08:00-11:00 arası aramak önemli. Müşteriler diğer saatlerde aradığı için istediğin işlemi yaptırtamayabilirsin. İnsanlar saat 09:00'da işe gitseler bile ayılıp kendilerine gelmeleri saat 11:00-12:00 civarı oluyor. o saatten sonra çağrı merkezleri yoğun olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.