Şimdi Ara

Vodafone Gittigidiyor 100/25 YENİLENDİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
22
Favori
18.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Arkadaşlar biriniz cevap verir misiniz kimse de bir şey demiyor ..

hocam uygulamaya gir.. orda sağ üste avantaj cepte kısmı var orayı tıkla kampanya orda kampanya ya katıl de kodu veriyor zaten
  • RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    Avantaj cepte uygulamasını yükleyin, üye olun. üye olduktan sonra otomatik giriş yapmadıysa giriş yapın. kampanyalar sekmesine tıklayın gittigidiyor kampanyası görünüyor zaten ona tıklayın kampanyaya katıla tıklayın ekrana şifre çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konyaspor -- 7 Aralık 2015; 14:47:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Arkadaşlar biriniz cevap verir misiniz kimse de bir şey demiyor ..

hocam uygulamaya gir.. orda sağ üste avantaj cepte kısmı var orayı tıkla kampanya orda kampanya ya katıl de kodu veriyor zaten

tesekkur ederim simdi buldum sonunda, sagolun arkadaslar. 150 tl civari ayakkabılar orijinalse 125 e almak hic fena degil ....
  • aynı gittigidiyor hesabı üzerinden birden fazla kod kullanabiliyormuyuz bebişe bişeyler alacağız eğer oluyorsa olmuyorsa yeniden hesap açacağım.
  • 30tl kodu almak için freezone mu lazım yoksa herhangi faturalı-faturasız hat kullanıcısı oluyormu ? BKM ile nasıl birleştiricez ?
  • Alınan kodlar geçerli mi hala? Kampanya bitmedi mi?
  • Kaptım 1 tane teşekkürler
    2 tene biryağ'la , 3 kg ramazan çay yoldq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim sepette işlenmiyor. Acaba kampanya da bir sorun mu var?
  • Bu kampanyanın son günü ne zaman arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 7 Aralık 2015; 22:13:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bu kampanyanın son günü ne zaman arkadaşlar

6 ocak
  • kod geçersiz diyor, bitti mi kampanya ?
  • şuan yaptım oldu. bilgilendirme için sağol. gg de indirşmlerim varmış bir sürü hiç haberim yoktu. süper oldu
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Ben kuponlarım sayfasından ekledim ve bilgisayar ürünleri haricinde sepette görünür hale geliyor.
  • Bende de "geçersiz kod" uyarısı veriyor... Sanırım kampanya bitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tektonikal

Bende de "geçersiz kod" uyarısı veriyor... Sanırım kampanya bitti...

Arkadaşlar, şifredeki sıfır olarak girdiğim karakteri o harfi olarak girip tekrar denedim ve oldu... Geçersiz şifre uyarısı alan arkadaşlarda da aynı durum olabilir... Şifrenizde 0 veya O varsa tekrar deneyin...
  • Herhangi bir ücret talep etmeden kullanmayacağı için kodunu vermek isteyen olursa kodunu bana verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblood -- 8 Aralık 2015; 11:50:59 >
  • ceycey11 kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun senden sıfır ve O harfi karışıyor mesajını okuyunca tanımlandı kupon saol...
  • 100/30 verdi. Çok iyi ya :)

Bu arada bi sürü kupon varmış orda. Mağaza ve tutara göre değişen. Bi göz atalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 8 Aralık 2015; 11:33:03 >
  • 100/30 verdi ama kuponlarım bölümünde gözükmüyor. Mesaj attım destek hattına. Şu an tanımlı gözüküyor dediler. Öylesine ürün ekledim sepetten düştü 30 TL. Şimdi sipariş vermek için tekrar giriyorum bu sefer düşmüyor. Ne saçma iş anlamadım.
  • Çoğu üründe geçmeyen çer çöp bir kuponmuş dün denedim ihtiyacım olan hiç bir şeyde geçmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.