Şimdi Ara

Vodafone geçmeyi düşünüyorum. Tarafsız yorumlar istiyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
30.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hazal 95

Asla vodafon geç.ben taşıdım.bana taşıma fırsatlarındaki paketleri değil başka paket yuklediler.sikayet etmek istedim müşteri hizmetlerine bayinin kodu al.bayide bana yanlış bir kod verdi sonrada şikayet etmiyim diye haberim ölmem başka operatöre taşıdılar!!!!ınanılır gibi değil!

Geçenlerdedir 20 tl künye yükledim mağazadan çıkar çıkmaz 0 oldu sebebini sordum belli dgl sistemde bisey görülmüyor dedi!! Böyle bir hırsızlık ancak vodafonda olur dedim malesef öyle hanımefendi dedi!!!!sakin taşıma vodafon çok hırsız sürekli çalıyo
    vodafone iyidirde sistemleri berbat.20 tl yükledikten sonra paket yenilenmiş olabilir yada bekleyen bir ücretiniz çekilmştir muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4G kapsaması daha geniş ama hızı düşük
  • Adam 2016’da Vodafone’a geçeyim mi diye sormuş, herif gelmiş 2018’de geçme diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddddddddddddddddd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70F677D1 -- 30 Nisan 2020; 5:14:8 >
  • Vodafone bulunduğum şehirde 3g si zayıf 4gyi de 3g hızı ile veriyor. Bu sebepten dolayı türk telekom kullanıyorum. 3g heryerde çekiyor ve çok hızlı 2 mb/sn hızda veri indiriyorum. Ve paketleri ttnin daha ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Hocam biz ne desek boş. Çekim gücü bırak semti, sokağa göre bile değişiyor.
    çok doğru bırak sokağı evin odalarında bile değişiklik gösteriyor şans meselesi
  • Hem Turkcell

Hem Vodafone Var..

Az önce şu Vodafone TV deneyim dedim [İlk ay FREE malum) . Sn başı donuyor ve izlenmiyor..

Berbat bir durum ve sinir oldum..

Hemen Turkcell TV + Açtım. Tertemiz sıkıntısız izledim..

Şu bir gerçek. Vodafone Çok bozdu.. Çok.

Mobil hız 1-4mpbs seviyelerde..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Hem Turkcell

Hem Vodafone Var..

Az önce şu Vodafone TV deneyim dedim [İlk ay FREE malum) . Sn başı donuyor ve izlenmiyor..

Berbat bir durum ve sinir oldum..

Hemen Turkcell TV + Açtım. Tertemiz sıkıntısız izledim..

Şu bir gerçek. Vodafone Çok bozdu.. Çok.

Mobil hız 1-4mpbs seviyelerde..
    Çok kişi söyluyor zaten. Vodafone 4g de perişanlık yaşatıyor. Sonradan olan birşey değil..

Şükür evimde ve işyerimde gayet iyi.

Pass'ler sömürüyorum

• Vodafone çekim kalitesi olarak beni tatmin ediyor, 4G hızı düşük olsada HD ses teknolojisini kayıpsız yaşatıyor. TT'ye geçtim pişmanım ikisinden de mahrumun şu anda.

• Madem konu hortlamışken yazayım :)

2 senedir Vodafone kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca hem uygun hemde kaliteli
  • Bu tamamen kişisel bir durum.

Bu zamana kadar üç operatörü de kullandım. Benim kişisel tecrübelerime göre, çekim kalitesi ve internet hızı bakımından en iyisi turkcell. Fakat bana göre tarife fiyatları aşırı pahalı.

Şu an kullandığım vodafone'da internet hızı turkcell'in yanında çok yavaş fakat telefondaki kullanım açısından bana yeterli geliyor.

Benim dakika ihtiyacım çok olmuyor. O yüzden 500 dk. yeterli. sms zaten hiç kullanmıyorum desem yeridir.
    Benim ihtiyacım internet. Kota kaygısı olmadan müzik dinleyebilmek, youtube üzerinden video izleyebilmek ve diğer sosyal medya uygulamalarını kullanabilmek.

Şu an kullandığım tarife Red10 tarifesinde 1000 dk konuşma süresi fazlasıyla yetiyor, sms zaten dediğim gibi kullanmıyorum. İlave olarak aldığım Video pass paketi var.

Red10 tarifem içerisinde iletişim pass ve müzik pass dahil. Bu yüzden whatsapp veri tüketmiyor, Spotify ile saatlerce hatta günlerce müzik dinliyorum ve o da veri tüketmiyor. Video pass paketim ile de uzun saatler kota kaygım olmadan youtube üzerinden video izliyorum.

Bir tek instagram var kotadan götüren. O da red10 dahilinde 10 gb data hakkım olduğu için fazlasıyla yetiyor.

• Vodafone red kullanıyorum. Kendi adıma memnunum. Bulunduğunuz yer önemli pek tabi. Peki tavsiyem nedir? En azından bir aylığına faturasız paketlerini deneyin ya da öğrenciyim demişsiniz 26 yaş altıysanız freezone deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Şimdi üstteki mesajınızı görünce fark ettim 2 yıl geçmiş😁Vodafone lu da olmuşsunuzdiyecek de bi şey kalmamış😂👋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitoo -- 7 Ekim 2018; 21:22:13 >
  • 5 senedir vodafone kullanıyorum. Çekmediği yerlere illa ki denk geldim ama genelde kapsaması iyi internet hızı düşüktür. Bölgemde gayet memnun edici hızlar var ve bunun yanında pass paketleride olunca tadından yenmiyor ki vodafone u kullanma amacım passler zaten.

Gidip geldiğin yerlerde hız olarak iyiyse hiç düşünmeden geçmelisin.

• Dene hocam faturasiz gec bi dene kaybedecek bir seyin yok cok rezilse bolgende bi 20liradan olursin ama okadar dakotu olmaz bence. Ben memmunum ama yurtta veri sorun oluyor suanlik bakalim.

• Dostum eski müşteri hizmetleri kalitesi yok. Bizim ege tarafında vodafone epey popülerdi ama son yıllarda millet atıyor. Bende geçen hafta TT'ye taşıdım. Sen bence kalmalısın.
  • Hangi operatör kullanırsanız kullanın, şu internet hızı muhabbeti çok saçma. 1 mbps hızla telefonda her türlü işinizi görürsünüz. Birisi 2 mb/sn indiriyorum demiş. Mevcut internet paketinle kaç dakika 2 mb/sn indirebilirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Hangi operatör kullanırsanız kullanın, şu internet hızı muhabbeti çok saçma. 1 mbps hızla telefonda her türlü işinizi görürsünüz. Birisi 2 mb/sn indiriyorum demiş. Mevcut internet paketinle kaç dakika 2 mb/sn indirebilirsiniz acaba?
    300 mbps OLMAZ ise kalite yi göremiyorlar
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    İşte bu kafadan dolayı saçma sapan hızlarlan uğraşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

İşte bu kafadan dolayı saçma sapan hızlarlan uğraşıyoruz.
    İyi kafanla neyi başarabildin? 75tl'ye ucuz internet alacağım diye yüksek ping, stabil olmayan hız ve bir sorun çıktığında beklemekten başka çare bulamamak dışında diyelim. İnternet hizmetini sunmak için kullanılan tüm kaynaklar dövizle satın alınıyor. Malum en değersiz para birimlerinden birine sahibiz. Her eve neredeyse 100mbps veriliyor şimdi. Paran varsa alır kullanırsın. Ülkemizin büyük kısmının gelir seviyesi düşük ancak internet hizmeti sunmak çok pahalı olunca ISS'ler de komik hızları tarifelerine koymak zorunda kalıyor. 100 mbps sınırsızı kaç kişi 250tl verip alabilir? Önümüzdeki sene 4-8 mbps'ler geri dönecek. Bunun suçu iyi hizmet almak isteyenler mi, ISS'ler mi, hükümet mi, yoksa sizin gibi iiy düşündüğünü iddia edenler mi?

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Size kalsa ferrari ile lineada aynı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.