Şimdi Ara

Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
72.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkempires

arkadaşlar Cem Yılmaz Fundamentals'e de gidiliyor mu? Yani film sınırlaması var mı ?

film sınırlaması yok diye biliyorum. 3d filme bile gözlük farkını verip gidebilirsin.Önemli olan freezone anlaşmalı olması gittiğin sinemanın.Ayrıntılı bilgi freezone internet sitesinde var zaten
  • Teşekkür ederim (: Yarın ve perşembeye bana eğlence çıktı bunun sayesinde.
    İyi forumlar ...
  • Konunun ilk sayfasında Gnctrkcll daha iyi demiştim, şimdi fikrim değişti. Vodafone kat kat daha iyi bir kampanya yapmış sayesinde kişi başı 3 liraya film izliyoruz. Kod almak için gönderdiğimiz sms de bedava, adamlar 40 kuruşumuza göz dikmemiş. Tek eksik yanı, ayda 2 defa kullanım hakkımızın olması.
  • arkadaslar sifre gonderebilecek var mi? cok makbule gecer gercekten,ogrenci adama koyuyor 10lira verip film izlemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar özelden birisi bana şifre gönderebilir mi?Bugun sinemaya gitmeyi düşünüyorumda.Kullanmayacak olan varsa eger.saolun şimdiden.
  • selam, ben faturalı aboneyim acaba yararlanma hakkım yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

selam, ben faturalı aboneyim acaba yararlanma hakkım yok mu?

Freezone'a üye olup kampanyadan yararlanabilirsin. Üyelik ücretsiz zaten.
  • Beyler optimum avsar sinemalarina gidener varsa bilet fiyatlari nedir?

Not: ogrenciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Şifre Lazım Yardımcı Olacak Arkadaşlar PM atabilirmi ?
  • Arkadaşlar kampanyadan faydalanmayacak biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.
  • Biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar acil şifre arıyorum kampanyadan faydalanmayacak biri bana pm aracılığıyla şifre gönderirse çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun. Hayrına bi el atın :)
  • 3 boyutlu filmler içinde geçerli mi acaba?
  • Geçerli
  • hangi sinemalarda geçerli
  • çanakkale cinemaximumda geçerli değilmiş
  • Yaz tatilinde gidebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sass* -- 5 Mayıs 2013; 14:58:27 >
  • Bu akşam Optimum Aşar sinema salonunda Iron Man 3 'e gidicez. giden var mı bu sinema salonuna nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Bu akşam Optimum Aşar sinema salonunda Iron Man 3 'e gidicez. giden var mı bu sinema salonuna nasıldır ?

Avşar fiyatına göre performansı çok iyi öneririm. Cinemaximum un yarı fiyatına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Bu akşam Optimum Aşar sinema salonunda Iron Man 3 'e gidicez. giden var mı bu sinema salonuna nasıldır ?

Avşar fiyatına göre performansı çok iyi öneririm. Cinemaximum un yarı fiyatına.

aynen.. ben genelde mars(cinebonus, cinemaximum) sinemalarına giderdim salonları perdesi ses sistemi çok iyidir.. ilk deva Avşar'a gideceğim bakalım umarım memnun kalırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.